Téma: Hal a tortán

elizabeth 2013 márc. 06. - 19:06:56
(4084/4264)
Ez a hajdú hülye. Azt hiszi hogy ha nincs konfliktus az maga az unalom.Szabó Zsófi mamája meg remélem látta Galambos Lajos vacsoráját és ha késõn is de látta hogy kell gyereket nevelni
-csengõzoli-- 2012 dec. 14. - 17:46:16
(4083/4264)
Rába Tímeát én is elhívnám magamhoz!
Nem vacsora, inkább párnacsatára!
fo.ma 2012 dec. 12. - 18:16:37
(4082/4264)
Atyaég, mekkora egy hétmérföldes suttyó ez a Szõke András! De ma még önmagán is túltett. Szörnyû!
_goldie_ 2012 dec. 11. - 23:16:34
(4081/4264)
_goldie_ 2012 dec. 11. - 23:15:41
(4080/4264)
nem azt kérdeztem ízlett-e :D

Clau meglepõdött h bor íze van a borkocsonyának
borlevest már ettem de borkocsonyát még nem
gondolom fûszer és zselatin megy bele
és vmi gyümölcsöt láttam még benne..

..talán asztaldíszt? :)
-csengõzoli-- 2012 dec. 11. - 14:50:14
(4079/4264)
Remek volt.
Koós tudja mi kell a nõknek :)
Fokhagymás krém, pacal, kocsonya...
Esetleg még birkabélbõl csinálhatott volna valamit.
_goldie_ 2012 dec. 11. - 13:19:33 Előzmény -csengõzoli--
(4078/4264)
én is..bár nem néztem csak a desszert miatt kerestem rá
..apropó..hogy tetszett a desszert? :)
-csengõzoli-- 2012 dec. 11. - 10:53:57
(4077/4264)
Köszi.
Szegény Koóst már egész megsajnáltam a végére.
_goldie_ 2012 dec. 11. - 00:02:15
(4076/4264)
Koósnak hiába na..nem pörörörög a nyelve..
és..Clau totál kikészítette szegényt :D
http://halatortan.blog.hu/2008/05/16/koos_janos_a_vendeglato
..a végén ott a desszert..
..aminek Clau szerint egy baja van..... :D
-csengõzoli-- 2012 dec. 10. - 18:49:58 Előzmény ehajno
(4075/4264)
Ezzel azért vitatkoznék :)
Az elõételrõl elmondták,hogy akár finom is lehetett volna,ha nem tömi tele fokhagymával.
Pacal levest csinálni meg eleve barmság, hisz mindenki tudja,hogy nagyon megoszlanak a vélemények a pacalról, az emberek jó része nem eszi meg. (pl én sem)
Persze tahó János megmagyarázta, hogy "Ez eddig mindenkinek ízlett!" , azaz a vendégek a hibásak,ha nem ínyükre való :)
Mentségére szóljon,hogy reggel óta ivott, nyilván alkoholizmussal küzd szegény.
A desszertrõl sajnos lemaradtam,de ha az volt,amit Claudia ás Zsóka nézegetett a hûtõben, hát..., az sem tûnt bizalomgerjesztõnek. :)
Mágán sokat röhögtem, ahogy szerencsétlen próbálta magába erõltetni a pacal levest, de 1 kanál után állandóan köhögésben tört ki :D, Koósnak meg lilult a feje.
Az "undorító stílus"-ról meg csak annyit,hogy messze Koósnak volt a legundorítóbb, legbunkóbb a stílusa.
Öreg alkesz, nem érdekli õt már semmi, max a pia.
-csengõzoli-- 2012 dec. 10. - 18:37:01 Előzmény ehajno
(4074/4264)
Ez a Kárász Róbert...
Nincs is annál rosszabb,mintha egy humortalan ember baromi viccesnek gondolja magát.
ehajno 2012 dec. 06. - 21:05:07
(4073/4264)
Le a kalappal Koós János (és felesége) elõtt! Szerettem volna ott lenni (ezek helyett a r...k helyett). Ennyi finomságot egy rakáson! Nyam-nyam! :))))
A másik amit csodálok, hogy nem bacott be egyiknek sem, mert ilyen neveletlen, undorító stílust, amit ezek megengedtek maguknak! Szégyelljék magukat!
fo.ma 2012 dec. 06. - 18:24:19
(4072/4264)
Tiszta részeg volt a Koós! Mondjuk nem vagyok meglepve.
olahmiki1959 2012 dec. 05. - 18:41:38 Előzmény -csengõzoli--
(4071/4264)
Én régebben láttam már ezt a sorozatot, nagyon szórakoztató volt, mert hihetetlenül pontos lenyomatát adta az egész celeb-világnak, a megjátszás, a kivagyiság, a "ki ha én nem" magatartás megnyilvánulásának.
Mága - szegény - nagyon leszerepelt, azt hitte, hogy mindenki el fog ájulni az aranyberakásos tapétáktól, a márványlépcsõtõl, a színarany csapoktól, ehelyett érezhetõen mindenki lenézte, és direkt jó kevés pontot adtak neki.
Én egyszer már régebben írtam errõl, nagyon kíváncsi lennék, hogy egy átlagos képességû cigányprímás, - ezt azért merem mondani, mert nagyon sok zenészt ismerek, akár személyesen is, õnála nagyságrendekkel jobb hegedûsök vannak a szakmában, - hogyan tudott néhány év alatt így meggazdagodni?...
Mert, hogy csak a zenélésbõl lehetetlen ilyen vagyonra szert tenni, az biztos...
-csengõzoli-- 2012 dec. 04. - 18:41:31
(4070/4264)
Az eheti brigád eléggé,hogy is fogalmazzak... mû!
Kivéve talán Klaudiát,aki nagyon jófej,szimpatikus.
Mága hozza a szokásos okoskodó formáját, szegény állandóan muszájnak érzi,hogy bizonyítsa õ mekkora arisztokrata,pedig ezzel csak kinevetteti magát.
A beszédén is érezhetõ,hogy most épp szépen akar beszélni és persze össze-vissza kutyulja a kifejezéseket, szavakat.
Most meg elõadja,hogy jaj ha õ ilyen illusztris vendégeket várna (mondja magáról), akkor biztos kristálypoharakba töltené az italt...
Valószínûleg szegényebb családból származik vagy szimplán szégyelli,hogy honnan jött, az ilyen emberek szoktak így viselkedni.
Zolikám, nem illik kérkedni!
Elõadni,hogy ha te beülsz egy étterembe,akkor 4-5 fogást is kirendelsz és mindegyikbõl csipegetsz.
Ezzel csak kiröhögteted magad! :)
Volt szerencsém a mûvész úr egy hakniját látni, hát fogalmazzunk úgy,hogy nem tudta megtagadni a származását.
A színpadon ment a flanc, a háttérben meg 2 cigányasszony (a segítõi) kajabált,mert valami miatt késésben voltak.
Pf...
fo.ma 2012 nov. 28. - 17:58:16
(4069/4264)
Nagyon undorító volt Marjai nagyasszony. Úristen! Milyen gyökér dolog végig cikizni a menût! Ha nem ízlik, nem eszem meg, oszt kész. A végén adjon rá pontot, de olyan ne oktasson ki másokat, aki ilyen büdös bunkó módon viselkedik! Meg ez a hülye bio-mániája... meg az állandó sminkelése, meg a hajbaszizása! Nézhetetlenül ellenszenves, de legalább biót kakál! HP!
-csengõzoli-- 2012 nov. 28. - 15:32:18
(4068/4264)
Csak azt tudnám megérteni,hogy olyan emberek, akik egy alap levest nem tudnak elkészíteni,honnan veszik a bátorságot,hogy másokat kõkeményen kritizáljanak... ?
Ezen a héten, ez a Marjai Judit össze-vissza kritizálta Herczeg Zolit, aki életében elõször fõzött.
Na gondoltam majd õ -aki állítólag 20 éve fõz- kivágja a rezet, erre valami olyan penetráns menüt sikerült összehoznia,hogy az botrány.
Akkor mire a nagy arc kedves Judit?
Annyit tud felmutatni,hogy Tasnádi felesége volt,most meg valami elbaszott mûvésznek gondolja magát.
Szegény Tasnádi, ezt elviselni, nem semmi lehetett...
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 22. - 16:06:52
(4067/4264)
Fodrász
fo.ma 2012 nov. 22. - 16:06:06 Előzmény -csengõzoli--
(4066/4264)
Kijaza Binder Géza?
-csengõzoli-- 2012 nov. 21. - 18:45:22
(4065/4264)
Krvajó ez a hét,ma is szakadtam.
Terry Black szét szívatja Szorcsik Vikit és ma megtudtuk,hogy Niki Belucci nem eszik húst,csak halat :D
A jogosan felmerülõ kérdésre,mely szerint miben különbözik a hal más állatoktól,amiket sajnál Niki, azt a választ adta,hogy "nem tud hangot kiadni" :)
Hát ilyen "bölcs dolgokat",ha ezer évig élnék se tudnék kitalálni :D
Binder Géza szerintem minden adás elõtt bead magának egy adag ketamint, annyira be van lassulva.
Szegénykém annyira egyszerû,hogy bár folyamatosan jót akar, mindig rosszul sül el az igyekezete.
Bella Levente egyelõre nyugodt,de szerintem péntekre legalább egyszer ki fog borulni, látszik,hogy halálra idegesíti Szorcsik Viki.