Téma: Halálhágó

offtopic
Drunken Mastah 2009 jan. 21. - 15:32:50
(9/49)
Jó kis listát írtál a kedvenc filmjeid közé, gratu! :)
Majdnem 100%-os a "lefedettség" az én ízlésemhez képest. :P
Noncsa 2008 jan. 29. - 22:59:36
(8/49)
Jó volt végre vmin együtt röhögni apámmal :)) a beszólások haláliak
10/10
Kendy 2008 jan. 29. - 00:03:05 10/10
(7/49)
Nagyon szuper film volt!Nekem tetszett! :) Clint nagy király és szokás szerint zseniális volt! :) :D
Zsupsz 2008 jan. 28. - 21:18:31
(6/49)
Miért nem az eredeti szinkron van ? Még a szöveg sem ugyanaz !!! Koncz Gábor volt az eredeti szinkron és nagyon jó.
10/10
georgia57 2008 jan. 28. - 01:44:51 10/10 Előzmény Demolition Man
(5/49)
csatlakozom hozzátok:Clint Easwood tényleg fantasztikus:)))
Demolition Man 2007 okt. 01. - 15:21:59
(4/49)
Ma néztem meg. Nagyon jó film,kicsit unalmas,de nagyon jó. Jók a szereplõk,fõleg Eastwood. Õ az egyik kedvencem Sandra Bullock és Steve Martin után. Iszonyú jó filmjei vannak. A legjobban a Piszkos Harry sorozat,a Levelek Ivo Dzsimáról,A dicsõség zászlaja,a Millió dolláros bébi,a Véres munka,az Ûrcowboyok, A szív hídjai,a Célkeresztben,a Nincs bocsánat és a Kelly hõsei tetszett. Amúgy már 28 filmben láttam és mindegyikben fantasztikus volt.
Amúgy az Ûrcowboyok c. 2000-es film Ûrcowboyok szinkronizált változata dvd-n október 9.-én fog megjeleni.
sipka 2007 júl. 20. - 16:30:57
(3/49)
Persze, tudom hogy egy kicsit sablonos, és nincs benne semmi különleges, de épp ezért jó megnézni újra és újra, mert szórakoztató. Vannak bizony olyan filmek is, amelyek különlegesek, de azokat általában csak egyszer vagy kétszer lehet megnézni: például a "Tökéletes trükk" szerintem nagyon egyedi film, amit én személy szerint nem igen fogok már megnézni másodjára, mert nem nyújt már nekem semmilyen katartikus élmény áradatot mint egy jó kis vígjáték, vagy akció.
FEB1 2007 júl. 20. - 14:05:55
(2/49)
En is birom a filmjeit, de azert ebben nincs sok kulonlegesseg. A tortenet kb annyira eredeti, mint az Utolso cserkesze (ha mar BW-t hoztad szoba).
sipka 2007 júl. 20. - 10:18:36
(1/49)
Én nagyon bírom Clint Eastwood filmjeit. Ez az egyik kedvencem tõle, mely annyira nem az ismertebbek közé tartozik. Ez a film (a címével ellentétben) nagyon szórakoztató. Ebben a filmben is egy kemény, laza, figurát alakit aki még a háborúkat is megjárta. Clint filmjeiben mindig meg volt a lazaság. Ott van például a "Piszkos Harry" filmek, "Célkeresztben", "Kelly hõsei" stb. Mindenki imádja a Bruce Willis alakította John McClanet, pedig már elötte is meg volt az ahhoz hasonló karakter, Harry Callahan személyében, vagyis a "Piszkos Harry"-ben. Bírnám ha még egy Piszkos Harry címû filmet csinálnának, mondjuk ezt nem hinném hogy megtörténik, mivel Clint Eastwood már 77 éves. De mondjuk jobb is, ha mostanra már inkább rendezz mert így nagyon sok remekmû készülhet általa. (Hát a Halálhágóról nem sok szó esett. Lehet hogy a "Piszkos Harry" forumtémába kellett volna ezt beírnom?!)