sophie937 2013 aug. 10. - 12:29:19
(65/85)
Gratulálok a TV2-nek, hogy ilyen okos szerkesztõi vannak. Komolyan mondom, hogy egy 5 évesnek is jobb gondolkodása van, mint akik ott ülnek x számú diplomával. Egyáltalán, hogy kaphattak ilyen emberek diplomát a kezükbe?! Sok embernek, kiknek nincs más szórakozásuk, anyák kik otthon vannak, nagyszülõk akik nem járnak el sehova ( vagy nem is tudnak el menni) azoknak maradtak a filmek és a sorozatok. Én is elkezdtem nézni a nagymamámmal ezt a sorozatot. Nekem elnyerte a tetszésemet. De már tovább nem tudom, mert a sok agyas aki ott bent van a stúdióba levette a mûsor idõrõl, azzal a jelszóval, hogy nem volt meg a kívánt nézettségi szám. Arra esetleg nem gondoltak, hogy a konkurens csatornánál futó sorozat már vagy kb. fél éve van a mûsoridejükön és ilyenkor szinte mindenki ezt nézi, és hogy õk ezt berakták ugyanerre az idõpontra, ugyanannyi sorozat levetítési számmal, akkor majd ezt fogják nézni?! Ezt tényleg át gondolták? DE lehet, hogy nem is ment nekik... Nyugodtan berakhatták volna keddre ezt a sorozatot, mert akkor esetleg meg lett volna a kívánt szám, mert ugyan is akkor nincsen semmi a másik csatornán, mert vége lett a Mentalista és a Grace klinika évadjának és ilyenkor tudta volna mindenki nézni, de nem! Mert ha az Rtl klubnak is van egy török sorozata szerda esténként, akkor a TV2-nek is kell legyen egy török sorozat ami ugyanabban az idõpontban megy le.
Amit a szív diktál, Csoda Manthetenben ezek a sorozatok lekerültek/lekerülni fognak a mûsoridõrõl, mert az ilyen idióta, értelmetlen realytiket adnak helyette, mint pl.: a Veled is megtörténhet, Családi titkok... Ezeket miért kell ismételni, de miért kellett egyáltalán leadni? Aki megnézte, nem mondom, hogy túlnyomó többségben, de vannak olyanok akik attól rettegnek, hogy velük is mikor fog ez majd megtörténni. Ehelyett a sok baromság helyett leadhatnák normálisan a már elkezdett sorozatokat.
A TV2 soha nem volt egy jó adó, mindig csak a vetélytársat utánozták. Megjelent ott náluk a Barátok közt akkor nekik is kellett egy Jóban Rosszban. Reggeli<->Mokka... Fókusz<->Aktív. Soha nem volt színvonala, nem volt ötletessége és kreativitása.. Ennyit a TV2-rõl...
malvinkicska 2013 aug. 06. - 18:05:46
(64/85)
A tv2 sorozatosan ezt csinálja most a délután sugárzott Amit a szív diktál leveszi a mûsorról nem tudni az okát az elõtt CSoda manhetenbe, Elisa nyomában szóval tiszta hülyének néznek nézõket ott tartok fenn tartásokkal fogadomha valami újról kezdenek beszélni.Azt a sok szemetet amit vetitenek ki kiváncsi rá mert semmi szórakoztató mûsoruk nincs.
mrebszi 2013 júl. 31. - 13:54:28
(63/85)
Köszönet a TV2-nek!!! A sorozat levétele miatt!!
Ha már verseny akkor ne csak a nézettségben legyen verseny, hanem a korektségben is.
Ezt sajnos a TV2-rõl nem lehet elmondani.
A török sorozatokat én is nagyon kedvelem, 1-2 kivétellel (Szulejmán,Seherezádé)én is végignéztem.
Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, ha lehetetlen idõben is megy a vetítés, idõzítéssel fel tudom venni, majd kedvem szerint lejátszom õket.
Persze nem ez a lényeg.
A TV2 politikáját senki nem érti. Már az is érthetetlen volt számomra, hogy 1nap után eldöntötték, hogy kevés volt a nézettség, -hoppá akkor levesszük. Az a 300.000,-ember aki véletlenül elkezde nézni, meg le van szarva.
Ugyebár?
A véletlenült azért is írtam, mert én véletlenül a Facebook-on olvastam hírként, hogy új török sorozat indul. Szóval ezt sem a TV2-tõl tudtam meg. Semmiféle beharangozása nem volt a sorozatnak. Ráadásul egy olyan filmmel akarták megversenyeztetni aminek amúgy is nagy a nézettsége. Gratulálok, nagyon gratulálok!
Ezért a súlyos bakiért ki felel? Vagy ki volt az Ész, aki így döntötte el? Tényleg megéri megvenni a sorozatot, kifizetni majd sehol nem vetítjük le???????
Gondolom a hányingerkeltõ kötelezõ reklámokból ömlik annyi, hogy ezt a buktát bevállalják...
Arról meg végképp nem beszélve, hogy össze-vissza vágdosnak filmeket. Volt olyan, hogy a Tiltott szerelem utolsó részének (158.)végét úgy kivágták, hogy utána 20 percig ültem a szobában és azon gondolkoztam, hogy hogy lehet így vége? Majd utánaolvastam és kiderült, hogy csúnyán levágtak belõle 10-12 percet, csak azért, hogy a hírekbõl ne menjen el idõ. Az olyan hírekbõl ami nem szól másról,mint hogy megölték, kinyírták, elütötték, felakasztották, agyonverték.
Nagyon amatõr dolognak tartom, amit csináltak. Szívbõl remélem, hogy a kereskedelmi adók szépen lassan meg fognak szünni -az új televíziós jogszabályok megváltozása miatt.:) Annak ellenére, hogy így magam ellen is beszélek, de ilyen áron nem akarok sorozatot nézni. Már nem!
7/10
marias55 2013 júl. 30. - 11:43:32 7/10 Előzmény violet82
(62/85)
Nem ertem onoknel hogy van, de nalunk Romaniaban ilyen nincs, hogy azert, mert egy masik adon egy nagyobb ratingu sorozat megy, a masikat kivesszuk. Alig kezdtek meg, meg joforman a nezok nem is tudtak hogy uj sorozat kovatkezik, es mar ki is veszik. Ez mar a masodik csalodasom magyar adokkal kapcsolatban. A Tiltott Szerelemmel is ugy jartam, neztem egy darabig, majd athelyeztek delelotre, amikor szolgalatban vagyok. A szerkesztoknek minden tv nezore kellene gondolniuk, nem csak a rating-re.Igy veszitik el a nezoket.Most orultem hogy nalunk is foghato a TV2 Super, es azonnal csalodast okoz a TV2.
violet82 2013 júl. 27. - 20:39:47
(61/85)
A TV2-nek sok pénze lehet: megveszi a sorozatot, fizet a szinkronért, aztán meg nem adja le. Fontosabb nekik a versengés a konkurens csatornával. Bár ez már inkább ész nélküli utánzás. :/
hugi1947 2013 júl. 26. - 12:37:21
(60/85)
Én is kerestem, hogy mikor láthatom a folytatást - és amikor rájöttem, hogy nem lesz, nagyon mérges lettem. Szeretem a török sorozatokat és ez is nagyon jónak indult. Józan paraszti ésszel nem szerdára kellett volna berakni. Tudvalévõ, hogy a nagysikerû Szulejmánt sokan nézik és nem fogják abbahagyni, egy új sorozat ellenében. Bár én azt csináltam, hogy néztem ezt a sorozatot - a Szulejmánt pedig az RTL-lapján megnéztem. Még mindig bízom abban, hogy talán újra mûsorra tûzik
aluar 2013 júl. 25. - 14:21:28 Előzmény meggy100
(59/85)
Én ugyanezeket az okokat gondolom a történések mögé,egyetértek veled..
Ez az eljárás és hozzáállás a tv2 részérõl,kritikán aluli,és még példátlan is,2 rész után abbahagyni egy sorozatot...Legalábbis én még ilyenrõl nem hallottam,egyetlenegy adón sem.
Annyit háborogtam itt az elmúlt napokban,hogy már nem is folytatom,jelenleg a éppen megüt a guta,hogy nem láthatom ezt a filmet,amit nagyon szerettem volna.
Mindenesetre teljesen elveszítettem minden bizalmamat,mert ezután,hogyha beharangoznak egy filmsorozatot,ezen az adón nem fogom elkezdeni nézni.Többször engem nem vágnak át,az biztos!
Papp Sándorné 2013 júl. 25. - 12:17:50
(58/85)
Ismét tapasztalhatjuk, hogy milyen nagy is az Isten állatkertje!!! Jutalmat a mûsorszerkesztõnek!!
elizabeth 2013 júl. 24. - 19:44:04
(57/85)
Amikor néztük a Tiltott szerelmet legtöbben nem gondoltuk hogy vágva van. Ez akkor derült ki amikor ajánlották az ismétlést:"vágatlanul".
meggy100 2013 júl. 24. - 16:13:44
(56/85)
Igen levették a sorozatot a tv2 oldaláról, tehát nem lesz !!!
Nagy szemétség amit csinálnak !!!
Egyrészt nem volt meg a nézettség, nem tudom mit akartak 2 rész leadása után, mikor a Szulejmánt nézték eddig az emberek többsége !! Nem hozta a nézettséget így levették !!
A másik gondolatom az, hogy azért vették le, mert észlelték a felháborodásunkat, hogy mennyire megvagdosták, lerövöditették a részeket... minden részt 30 perccel megvágták...szóval elejét akarták venni a "botránynak", hogy mennyit csaltak és erre a nép rájött !!! Szóval szerintem ez a másik szempont amiért ilyen szuper gyorsan levették a mûsorukról a sorozatot !!
aluar 2013 júl. 24. - 11:07:37
(55/85)
MOST MÁR SEM MA,SEM JÖVÕ HÉTEN NEM LÁTOM A MÛSORBAN,EZ MOST KOMOLY???!!!
reay 2013 júl. 23. - 19:00:24
(54/85)
Egyetértek. Alapból elveszteném a fonalat a vagdosásuk miatt, de így, hogy ráadásul két hetet kell várni, végképp el fogom.
meggy100 2013 júl. 23. - 18:15:19
(53/85)
Akkor a Supertv2-ön futó török sorozatot / egy ellopott élet/ nem vágták meg ??
Mert ha nem akkor én is megnézem majd neten, mivel nincs supertv2-öm.
Viszont a hazugságok gyûrûjébe, akkor bele sem kezdek nézni, ha ennyire megvágták, mert nem fogom érteni az összefüggéseket...akkor semmi értelme nézni....ha a tv2 ezt akarta elérni a sok kivágással, hogy ne nézzük, akkor gratula nekik, mert így sok embernek elmegy a kedve a sorozat nézésétõl, ahogy nekem is !!!! Pedig mennyire szeretem a török sorozatokat és vártam is ezt az új sorozatot is !!!
Amugy az rtl-en most futó Végsõ akarat c. török filmet nézitek vagy néztétek anno rtl2-ön ??
Az hogy tetszik, tetszett ?? Én megnéztem neten az egész sorozatot... tetszett, de azért a Tiltott szerelem és a Seherezade is jobb volt ennél...
aluar 2013 júl. 23. - 16:09:43
(52/85)
Bezzeg Szuper tv2-n,tegnap indult napi sorozatként este Egy elveszett élet-ezt tudják adni naponta!
Megnéztem,és úgy látom,ezt még csak nem is vágták meg.
Nem tûnik rossz filmnek,de miért kell ekkora különbséget tenni vajon...
aluar 2013 júl. 23. - 16:06:34
(51/85)
Ügy látszik,most büntetésbe is kerültünk,mi,szerencsétlen hülye filmnézõk.
Nem volt jó nekünk a vágott verzió,meg szidtuk a kereskedelmi adókat,így most aztán nesze nektek nem kaptok még agyonvagdalt török filmet sem,várjatok két hétig!
Én még nem nagyon láttam filmsorozatot,ami 2 hetente adtak volna,ez megint új,és ember legyen a talpán,aki meg tudja õrizni az állandó érdeklõdését is kéthetente egyszer,na meg emlékszik is,mondjuk egy bonyolultabb történetre..Pláne,ami amúgy is jól össze van zavarva a vágásoktól!
És esküszöm,hogy pl.itt a Porton még pár napja benne volt a holnapi mûsorban a következõ két rész,és úgy folytatódott volna azután heti 1 résszel.
Nem lett nézettség,akkor nuku filmsorozat!
Nem tudom,azt várták,hogy majd a hosszú hetek óta vetített és már jól bejáratott Szulejmán rajongók majd automatice át fognak tv2-re kapcsolni és soha többet nem nézik a megszokott kedvencüket?/bármekkora hülyeség is./
2 rész után nem lenne szabad levonni ilyen konzekvenciákat,és a ritkítás helyett inkább vonzóbbá kéne tenni a filmet pl.beígérni a teljesen vágatlan részeket!
Hát ez még csak nem is egy kereskedelmi hozzáállás,hanem egyszerûen logikátlan hülyeség!
feeco 2013 júl. 23. - 11:09:28
(50/85)
huh, ezt tényleg brutálisan összekaszabolták..
ha nem maguk a törökök készítették a vágott verziót nemzetközi forgalmazásra (amit egyébként kétlek), ez az eljárás gyakorlatilag kimeríti a mûvészi értékrombolás kategóriát és jogi szankcióért kiált..
tényleg felháborító!
Pink Pearl 2013 júl. 22. - 23:25:44 Előzmény reay
(49/85)
Igen így van! Ezentúl is így lesz.Minden második héten fogják adni.
Nem tudom ki találta ezt így ki?! :(
De ritka nagy hülyeség ez így.....:(
reay 2013 júl. 22. - 20:51:56
(48/85)
Most komolyan nem adják a héten?? Vagy ez kéthetente megy? OO
Pink Pearl 2013 júl. 22. - 11:55:46 Előzmény gmarta5
(47/85)
Kedves gmarta5!

Látom már mások is mondták neked, de én is megerõsítem, hogy bizony te nagyon nagy tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy az eredeti török 1. részt vágták ketté és azt adták volna le 2 részben a magyarok! NEM ÍGY VOLT!

Ha megnézed az EREDETI török 1. rész végét? Mit látsz? Amikor a nõ és a többiek visszanézik a monitoros felvételeket....
És? Szerinted a múlt héten leadott magyar verzióban EZ volt az utolsó jelenet?! NEM ez volt!
Leadták utána a magyarok a 2. részt is.....csak igenis arról van szó, hogy KIVÁGTAK BELÕLE!
A 2 rész összesen 170 perc (eredetileg)...a magyar verzióban kb 110 perc volt!
Tehát az elsõ 2 részbõl összesen kb 60 percet kivágtak....

Lehet, hogy te a magyar verziót csak addig nézted amíg az 1. részt adták? És azt hitted vége a filmnek? :) Mert nem volt vége! Reklám volt....és kezdõdött a 2. rész....de megvágva, megrövidítve mint az 1. rész....
Noémi 202 2013 júl. 22. - 11:34:17
(46/85)
Szerintem jobb választás lett volna Beren Saat egyik filmje.