kybuck febr. 11. 01:34:09 Előzmény Koós Ildikó
(14/34)
Ez a műsor mint évad már kész van, és mivel az első évad nyilván a sikere dönti el, hogy lesz e második. Ha igen, akkor nyilván a TV2 felületein érdemes keresgélni jelentkezési lehetőségek után - de akár most is.
8/10
olahmiki1959 febr. 09. 22:41:52 8/10 Előzmény jjh78
(13/34)
Bocsi, de nem nagyon értem, hogy ez a beidézett link tulajdonképpen mire szolgál! Azt hittem, a licitáló szakértőkről lesz benne valami információ.
jjh78 febr. 09. 22:14:16
(12/34)
Belenéztem az első adásba és kellemesen csalódtam. Majd azt vettem észre, hogy várom ezt a műtárgy-kereskedő showt. Lehet, hogy nem tökéletes a műsor de a mai világban mi tökéletes?! Bizonyára többet is ki lehet hozni a műsorból, de én már ezzel is elégedett vagyok. Inkább ilyen műsorok kellenének, mint az egymást túlordító, káromkodó, rosszindulatú celebekkel teli műsorok.
https://pubfonts.com
Bonitó febr. 09. 20:17:16
(10/34)
Belenéztem az első adásba és kellemesen csalódtam. Majd azt vettem észre, hogy várom ezt a műtárgy-kereskedő showt. Lehet, hogy nem tökéletes a műsor de a mai világban mi tökéletes?! Bizonyára többet is ki lehet hozni a műsorból, de én már ezzel is elégedett vagyok. Inkább ilyen műsorok  kellenének, mint az egymást túlordító, káromkodó, rosszindulatú celebekkel teli műsorok.

Visszaolvastam a fórumon is. Vannak akik igencsak degradálva nyilatkoznak az eddig látottakról. Node, nem vagyunk egyformák, és ettől szép az élet. Ettől halad előre a világ!
 A műsort viszont én nem kritikus szemüveggel nézem, mert szórakozni akarok! Nem a hibákat keresem! Sőt, az sem okoz gondot, de nem is zavar, ha megkérdezik a szereplőktől, hogy miért adja el a portékáját? Mire kell a pénz? Mire fogja költi?! Sokszor ezzel a felvetett kérdésekkel jutottak plusz felajánlásokhoz, előnyös helyzetbe szereplők.

Sorra érkeznek a eladók műtárgyakkal, régiségekkel, olykor igen különös tárgyakkal Tillához és a két szakértőhöz, akik mindketten nagyon szimpatikusak. Külön tetszik Tilla is, aki felhagyott a túlmozgásos, mindig harsány viselkedésével. Tilla itt pont annyi humort visz a műsorba, ami pont kell! Se többet, se kevesebbet! A komoly felkészültséggel rendelkező  nagyon intelligens szakértők is mind az öten nagyon szimpatikusak
Koós Ildikó febr. 08. 08:36:05
(9/34)
Sziasztok! Szerintetek lehet még jelentkezni? Tudja valaki? Én nem találtam semmit. Köszönöm!
10/10
szabzero febr. 06. 13:44:24 10/10 Előzmény etikett1
(8/34)
Bármit mondhat az eladó, azt is hogy kenyérre kell. Ez a része pont tök mindegy.
5/10
Benorus febr. 01. 13:36:15 5/10
(7/34)
Szomorú, hogy a fiatalok elherdálják a családi vagyont mondjuk egy kirándulásra. Szegény nagyi őrizgette hagyományozódott generációkon át, aztán az unoka meg elwellnessezi. Másrészt Fejes ott egy kakukktojás, nem ért semmihez, nem tud szakértőként hozzászólni, nem is értem mit keres ott azzal az ijesztő külsejével.
etikett1 jan. 26. 09:30:20 Előzmény kybuck
(6/34)
Az mennyire életszerű, hogy ok megveszem x összegért a terméket, de áruld már el mire kell a lé? Ha olyat mondasz, akkor többet fizetek vagy miért fontos? Ez nagyon zavaró.
kybuck jan. 23. 22:29:16
(5/34)
Miután régiségekről van szó muszáj némi szakértelmet belevinni a műsorba, de Tilla gondoskodik itt is a mai ilyen műsorokra jellemző szekunder szégyenről, ahogy a szereplők életszerűnek szánt, forgatókönyvben megírt "természetességének" szánalmassága is leugrik a produkcióról.
Balazs2 jan. 23. 19:15:24
(4/34)
Itt az emberek az eladásért kapják a pénzt. Az eladó a legmagasabb licitet kapja meg a tárgyért. Ez a műsor felvételről megy. Szerintem ide már nem lehet jelentkezni.
8/10
olahmiki1959 jan. 22. 23:46:59 8/10
(3/34)
Megnéztem az első adást, és őszintén megmondom, nagyon kellemesen csalódtam.
Végre nem egy harsány, káromkodós-kiabálós, üresfejű celebek által prezentált műsort láttam, hanem egy komoly felkészültségű, rokonszenves, jó humorú szakértőkkel teli adást.
Remélem, a sorozat többi darabja is ugyanilyen élményt fog nyújtani.
Annak is örülök, hogy Tillának a többi műsorában megszokott harsánysága és idétlen röhögcsélése most a háttérbe szorult. Ez kifejezetten tetszett.
Egyelőre adok 8 pontot, aztán majd elválik, hogy ebből több lesz-e, vagy kevesebb.
8/10
6/10
SUDO jan. 22. 23:07:47 6/10
(2/34)
Rövid a műsor idő. Sokkal többet ki lehetne hozni belőle. Több háttér történet kellene a tárgyakhoz. Kevés a rendezés... Kicsit flegmák a vevők..
8/10
olahmiki1959 jan. 22. 19:02:22 8/10
(1/34)
A mellékelt fényképekhez miért nem írják oda, hogy kiket ábrázolnak?