Téma: Madame

tstrptr 2018 febr. 18. - 20:19:56
(6/26)
Spoiler

Tökéletesen egyetértek Filmgusztália hozzászólásával, pontosan ugyanezt gondolom.. Nem hittem el, hogy ez a vége, azt hittem valami lemaradt vagy nem is tudom. Döbbenet.
1/10
Filmgusztália 2018 jan. 20. - 23:24:50 1/10
(5/26)
SPOILER

Annyira bosszant ez a film, annyira hosszúra nyújtják a szerelmi szálat, nem számít, h ronda a nõ, nem számít semmi, mert csodálatos, majd a film utolsó pár percében, megtudja a faszi, h házvezetõnõ (szobalánynak van fordítva wtf?), de úgy, h mi nem is hallhatjuk, majd a következõ snitt, h a faszi eltûnik a nõ életébõl szinte örökre, azaz egyszer felszolgál egy teát neki, de a faszi rá sem néz...annyira méltatlan ez az egész, ha ezt tudom elõre nem nézem meg ezt a fostengert. A történet másik szála pedig, hogy a Madame (egyébként nem õ a fõszereplõ, miért ez a film címe) ékszert kap, légyottokra megy egy baráti házaspár férj tagjával, aki semmi elõzmény nélkül egyszer csak többé nem érdeklõdik a nõ iránt. What the fuck????????????????????????????
Illetve végigkísér minket egy harmadik szám az utolsó vacsora festményének hitelesítése, sokszor szóba kerül, mint lényeges elem, mintha valamiért fontos lenne, de aztán semmi extra nem történik ezzel kapcsolatban, pl. h hamis a kép vagy visszalép a vásárló, semmi...érthetetlen, h milyen szerepet töltött be a filmben.
Spoiler vége

Mi volt ez a fostalicska, fostenger?
1/10
Filmgusztália 2018 jan. 20. - 09:10:49 1/10
(4/26)
Nagyon vártam ezt a filmet, mert azt gondoltam egy jópofa, vicces film lesz, ehelyett kaptam egy drámát, nulla poénnal és SPOILER nagyon rossz véggel.
1/10
kaa 2017 nov. 22. - 02:29:24 1/10
(3/26)
Sajnos nagyon gyenge eresztés. Csapnivaló történetvezetés, tele céltalan párbeszédekkel, mindez elképesztõen gyenge színészi játékkal. Az a néhány poén, ami miatt vígjáték besorolást kapott - csak halkan elpukkant. Ha a film sekélyességével a film mondanivalóját kívánták felerõsíteni, akkor az persze egy eszköz, csak a szórakoztatás rovására megy. Ez utóbbi mondat megértéséhez persze meg kellene nézni a filmet...
10/10
botta-melinda 2017 nov. 20. - 16:12:22 10/10
(2/26)
Asszem tévedsz, nézd csak végig...
mozitekercs 2017 nov. 17. - 19:44:01
(1/26)
Az egész film egy poénra épül, amit ki lehet találni és a bemutatóban is benne van és a leírásban. Akkor most minek megnézni?