Nibeix88 2010 nov. 09. - 18:09:00
(131/191)
Teljesen korrekt szöveg. Legalábbis én egyetértek vele. Valahogy igy lenne a normális. Dehát sajnos 1 film és egy filmet megnéz sok sok ember. Kúltúrált és nem kúlturált is. Csak annyi a külömbség hogy van aki meg tud fogalmazni pár sort ésszerûen van aki nem és van aki csak lusta és nem tulajdonít neki különösebb jelentõsséget.
SZKipi 2010 nov. 09. - 16:47:52
(130/191)
Egyik este filmek után böngésztem a neten, mikor rá találtam eme filmre. Persze egybõl be villant, hogy hisz nekem ez meg van, és láttam is. De már nem most, ezért a filmrõl alkotott pontosabb vélemény érdekében meg kell majd újra néznem. Viszont annyit mondhatok, hogy mikor elõször láttam, akkor nem értettem, bár tetszeni azért tetszett. Szokásom, hogy ha meg akarok nézni egy filmet, elõtte rá keresek, ugyan mi is a megnézendõ film. Így van ez most is, ilyenkor magától érthetõdõen bele olvasok a hozzászólásokba, amik olvasása után sokat megtudhatok az adott filmrõl. Itt sincs ez másként, ugyan is valamennyire megértettem a lényeget, ami alapján a film fel van építve. De mint fentebb írtam véleményt egyenlõre nem írok, viszont más dolgot igen, ami köthetõ ehhez a filmhez és úgy álltalában mindegyikhez. A hozzászólásom után nyugodtan lehet anyázni, ratyizni, hülyézni vagy esetlegesen az édesanyámat szidni, de engem az ilyen választok hidegen hagynak! Mivel, az ilyen írásokból tudom, hogy a válasz adójának mennyire kevés is az esze, és én mennyivel is vagyok nála okosabb. Na, hár akkor most már rá térek azokra a dolgokra, amik számomra nem világosak.

1. Hogy lehet egy horror filmen nevetni? Nem vígjáték, némelyikben még humoros jelenetek sincsenek. Megértem és felfogom, hogy ha rossz és egyszerûen szánalmas, ugyan is van itélõ képességem. De akkor is, hogy tud valaki ilyen filmen nevetni? Amikor a szereplõk meghalnak, gyakran szenvedve, azon hogy tud valaki nevetni?

2. Láttam embereknél, hogy mérgesek arra aki le lövi a poént. Nos, ha nem akarom, hogy le lõjék a megnézni kívánt film csattanóját, akkor nem nézem meg a hozzászólásokat. De azt amelyiket már láttam, annak elolvasom a hozzászólásait. Számomra ez annyira egyérteklmû mint a levegõvétel.

3. Írják sokan, hogy " Akkor te milyen filmet csinálnál? " hát semmiet, nem azért nézek meg egy filmet, hogy után azért egy másik rendezéséért követelõdjek. Ha nem azért mert kíváncsi vagyok rá, és ha olyan a hangulatom akkor a véleményemet leírjam. Ezt szabad, és szerintem kell is, hisz ebbõl tudják esetleg a készítõk, hogy mit is gondolnak az emberek a filmrõl. Persze ha megnézik az ilyen forumokat.

4. Sok helyen látom, hogy olyan válaszok vannak mint " Minek írsz ide, ha nem tetszeik? Minek töltöd le ha nem érdekel? " stb. Az elsõ kérdésre a válasz, bárki leírhatja a véleményét, észrevételét, nyílvánt kultúrált formában. Amiért nem kellene egybõl a másik fejéhez vágni a fentem idézõjelben említett kérdéseket, amik ugye lehetnek sokkal durvábbak is. A másikra a választ, mint már írtam, a kíváncsiság hajtha a legtöbb embert, ezért tölti le. És a nem tetszész ellenére ezért nézi meg. Velem is volt ilyen, méghozzá nem is egyszer.


Hát dióhéjban ennyit, amit írni tudtam, amit így hirtelen az eszembe jutott. Ezután el lehet küldeni a francba, de nem érdekel. A filmrõl alkotott véleménnyel, pedig nemsokára jelentkezni fogok.

Minden jót, szervusztok.
kompikotró 2010 nov. 09. - 08:14:29
(129/191)
Hát igen!
Ennyi erõvel leforgathatnák az alien 6-ot és amikor már úgy összekutyulták a történetet,hogy senki sem érti,akkor a végére betehetnék Al Bundy-t amint dörzsölgeti a szemét és fejvakargatás közepette bamba képpel azon gondolkodna,hogy ezt most álmodta,vagy nem!!?? :D
Lehet jó is egy skizó vonalra épített film,csak figyeljenek oda a részletekre!!!
Engem ez az elsõ reklámig nem gyõzött meg,úgyhogy nem is néztem tovább!
grebel 2010 nov. 09. - 07:33:52
(128/191)
Túlságosan meglepõ volt a film vége; engem nem tudtak meggyõzni. Akkor mit láttunk végig?
SPOILER: Saját magát üldözte a házban, utána a benzinkutassal beszélgetett, mint ismerõssel, utána saját magát üldözte egy másik kocsival, majd összeverte saját magát stb. A film úgy kezdõdött, hogy lesz.p@tott egy fejet, na akkor az ki volt?
majszli 2010 nov. 09. - 00:16:39
(127/191)
szerintem rendben volt a film, csak - mint általában - a végét szúrták el. pedig nagyon feelingesen meg van ám csinálva, tényleg izgalmas...csak nem volt jobb ötletük a végére, nagy kár, mert így teljes egészében szar a film...pedig profin meg van csinálva, tényleg kár érte
kompikotró 2010 nov. 08. - 23:00:25
(126/191)
Akkor nem vesztettem sokat...láttam pár ilyen filmet...bár azok nem voltak ennyire véresek! Pl. A titkos ablak! :D
10/10
Silverblue 2010 nov. 08. - 22:59:28 10/10
(125/191)
A sztori olyan amilyen, akár lerágott csont akár nem a film nagyon jól meg van csinálva.A hangok, a vágás és az operatõri munka is tökéletes.Lehet fikázni, de szerintem sokkal jobb mint egy átlag kaszabolós horror.A müfaj kedvelõinek egyszer érdemes megnézniük.10/9
RicsiKatona 2010 nov. 08. - 22:55:38
(124/191)
Annyi a film lényege, hogy a szöke csaj skizofrén és lezbi is, és õ az igazi gyilkos. azt a férfit csak beképzelte.
Nibeix88 2010 nov. 08. - 22:48:08
(123/191)
Nekem annyi nem volt tiszta a filmben, hogy volt a gyilkos aki az a hülye koma volt. Akkor Alex miért látta ugy hogy a barátnõje a gyilkos. Elõször azthittem azért mert biztos bekattant a kocsiba. De aztán a filmvégén meg mégsem õ került diliházba. A vérzés egy kicsit Kill Bill-es volt de egyébként nézhetõ kis film szerintem
10/10
Kendy 2010 nov. 08. - 22:45:40 10/10
(122/191)
Huuu ez nem volt semmi!

A csavar a filmben nagyon kemény volt!
Egyáltalán nem számítottam erre és meg is lepett rendesen!

Szerintem ez király film volt!

Gore-ból sem volt kevés benne!
7/10
szebiboy88 2010 nov. 08. - 22:45:14 7/10
(121/191)
Sziasztok!Lécci vki magyarázza már el a végét,mert nem értem az egészet:D H van ez? a lány megõrült és elképzelte h van 1 gyilkos? De ha az egészet elképzelte, akkor a sárga autóval kit üldözött?Ki vezette akkor a rozsdás furgont? írjatok légyszi.Köszönöm:)
kompikotró 2010 nov. 08. - 21:55:04
(120/191)
Soha nem hallottam errõl a filmrõl,de amit eddig láttam az pocsék...pontosabban aki a forgatókönyvet írta nem gondolta végig rendesen!
Addig tetszett is amíg az a tohonya birka be nem csengetett az ajtón...onnantól ostobaságok sora (cselekményvezetés 1-es)...hihetetlen hogy például az emberi fület mint érzékelõ szervet,ennyire kihagyták a játékból!
Úgy döntöttem nem nézem tovább! :D
DurLaDur 2010 nov. 08. - 21:19:05
(119/191)
Már régen láttam, de akkor is jó volt.
uvoltotapir 2010 nov. 08. - 19:20:12
(118/191)
Ja nálam 10/9,5!!!
uvoltotapir 2010 nov. 08. - 19:18:22 Előzmény Checkers
(117/191)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz. Bár a film sztem inkább pszicho(befosós) horror fõleg éjszaka egyedül de a legnagyobb hatást nem a trancsírozás adja hanem a feelingje. Az 1 szerûen kurvajó akárcsak a megdöbbentõ vég...
ma.il 2010 nov. 08. - 18:28:15
(116/191)
most már csak azért is megnézem!
pár napja néztem meg a betolakodót, és az is tetszett.
igaz, hogy nem kellett volna elolvasni a spoileres hsz-eket..:(
10/10
offtopic
Kendy 2010 nov. 08. - 16:59:06 10/10
(115/191)
Nem láttam még és nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre!
:)
Örülök,hogy leadják!
:)

Remélem jó lesz!
10/10
Checkers 2010 nov. 08. - 16:42:13 10/10
(114/191)
Ezt a filmet inkább pszihó thrillernek nevezném mint horrornak.És abban a mûfajban az élmezõnyhöz tartozik.A végkifejlet egyenesen megdöbbentõ.Ritka jó film.Aki szereti az ilyen jellegû filmeket az nem hagyhatja ki,mert sokat veszít vele.
10/10
russzki 2010 okt. 22. - 14:27:36 10/10 Előzmény nightingale01
(113/191)
Vitatkoznék,személyes vélemény lesz:)...a Viharsziget jó film,na de ott én sejtettem azt,hogy végig bolond volt,viszont a story tényleg jó,fõleg a döbbenet,hogy a neveknél a betûk ugyanazok,csak kicserélve...Azt mondtad,elõbb láttad a viharszigetet,elmondom a két film között van pár év a Haute tension javára,szóval melyik filmnél húznak le még több bõrt a skizo mûfajból?Amikor ez készült,akkor még nem volt olyan sok skizo film mint most,akkor ez igen jónak számított...Ha ezt nézed meg elõször,akkor a viharsziget nem tetszett volna?Ilyen erõvel ha valaki most nézi meg a psycho-t,akkor azt is le lehet húzni,nem?:)Amúgy a film maga szerintem jó storyn alapul,a horrorfilmek nálam ekkora feszültséget nem nagyon okoznak,mint ez a film,fõleg mikor a gyereket lelövi...én elégedett voltam vele,és ajánlom...sztem egy 8-9/10et ér,mert sokat lehet vitatkozni a részletekben,mi hogyan történt...de az 1/10 aki adja,az azért nagy poén,fõleg hogy a hülye semmitmondó storyn alapuló akcióra meg story nélküli gyilkolós horrorra 9-10est adnak...
annelien 2010 okt. 21. - 10:14:41 Előzmény zoonion
(112/191)
"Egészséges lelkületûeknek" mégis milyen horrort akarnál ajánlani? El vagy tájolva, ez nem az a mûfaj. A világmegváltó ötleteiddel inkább ülj be egy dokumentumfilmre. Egyébként is sántít hogy jutottál el a levágott nõi fejet "használó" jelenettõl az iskolai lövöldözésig.