Téma: Marslakók

adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 14:55:03
(477/677)
Nagy Navarró õt nevezte meg a megfelelõ vizsgálat lefolytatásának elmaradásáért az egyik felelõsnek.
Aztán az általa vezetett MZVA-ból nyomattak Nagy Navarróékra reflektorokat és végtelenített dzsigel bellst a hangszórókból.
Csak a pontosság kedvéért írtam.
1/10
greghouse 2012 máj. 18. - 14:52:49 1/10
(476/677)
Ja, az MTVA hozzájárulása epizódonként (majdnem) hatmillió forint (heti harmincmillió, stb.) Oszok szorzok, ha leveszik a mûsorról, azonnal ki kell fizetni a tv által fél milliárdot. Gratulálok, Jáksó jogásza.
Meg Böröcz és Nagy akik a tévénél aláírták, én meg mit idegesítem magam ilyenekkel....
adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 14:50:46
(475/677)
Böröcz István neve felmerült a Lomniczi-retus kapcsán is.
Ne feledjük a nevét 2014-ben sem.
1/10
greghouse 2012 máj. 18. - 14:47:33 1/10
(474/677)
Az egészet én sem olvastam át, van érdekesebb 24 oldal olvasnivaló is. Nagyon meg van fogalmazva. Nézettségi elvárás van, de csak õsztõl, (15. pont, önmagában az is több mint egy oldal), meg kell haladnia a korcsoportnak, idõsávnak stb. megfelelõ share átlagokat x, y, z százalékkal. Ha ez nem teljesül, akkor az MTVA szankcionálHAT, és felmondHATja a szerzõdést (persze ekkor jön a vállalkozó a saját jogászaival). Rendkívüli felmondás esetén, ha a produkciós iroda nem hibás, az MTVA a szerzõdési hozzájárulása 20 százalékát köteles nyolc napon belül leperkálni jáksó úréknak. Stb., stb., tehát be van betonozva.
...Az MTVA részérõl Böröcz István írta alá, és Nagy Attila ellenjegyezte, Jáksóék részérõl Hankó Gabriella és Jáksó. (Krisztina Krt. 32.) Nem árulok el titkot, ott van, leírva.
..érdemes megnézni. (már nem a sorozatra gondoltam, hanem hogy milyen gyorsan eltapsoltak pár milliárdot).
adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 14:16:28
(473/677)
Viccelsz, az a TB-re további költségeket ró. Márpedig most hatékonyságnövelés folyik.
adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 14:10:55 Előzmény greghouse
(472/677)
Bocs, én nem vettem a fáradtságot. Mennyi idõre kötötték a szerzõdést, meddig mérgezik ezzel az étert?
És ki írta alá, ki ezért a FELELÕS????? És kinek a zsebébe osztottak belõle vissza? Ja, ez nincs a szerzõdésben.
adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 13:57:53 Előzmény greghouse
(471/677)
Általános gyakorlat, hogy állami szerzõdéseket 2010 alapértelmezetten titkolnak, dugdossák a nyilvánosság elõl.
Ezért is kell korlátozni a nyilvánosságot.
Köszi, hogy közzétetted!
1/10
feketeklaudia 2012 máj. 17. - 11:00:33 1/10
(470/677)
Akit érdekel a csillagkapu vagy egyéb sorozat annak itt ez a link:
http://sorozatoknekedonline.blogspot.com/2012/04/csillagkapu-1-10-evad.html
far vik 2012 máj. 16. - 21:22:44
(469/677)
A szép kis színésznõ, aki Antos állandóan megcsalt barátnõje, képtelen normális (normélis) "á" hangot kiejteni. "Veszek neked búcsúajéndékba egy szakécskönyvet..." Borzalom. Logopédus?
1/10
greghouse 2012 máj. 16. - 20:40:36 1/10
(468/677)
Íme, a mindenki által HOZZÁFÉRHETÕ KELL, HOGY LEGYEN szerzõdés, tehát amennyiben a PORT cenzorai kitörlik, közérdekû adatok szabad nyilvánosságra hozatalát gátolják, ezzel bûncselekményt követnek el.
A Marslakók szerzõdése (még egyszer, nyilvános, nem gátolhatja a Port):
http://atlatszo.hu/wp-content/uploads/2011/10/marslakok-valasz.pdf
remélem, átmegy. ha nem, a Port bûncselekményt követ el.
gh
1/10
greghouse 2012 máj. 16. - 18:01:17 1/10
(467/677)
Nem ment át. Háromszor próbálkoztam a Marslakók (egyébként nyilvános) szerzõdése .pdf formátumban való megjelentetésével itt, de a Port mind háromszor letiltotta. Pedig érdekes. Akit érdekel, keressen meg privátban, elküldöm.
Már ha ezt a hsz.-t is egyáltalán átengedi a méltóságos Port Úr.
gh
1/10
greghouse 2012 máj. 16. - 17:59:24 1/10 Előzmény Szajci
(466/677)
Jó,oké, értem én, hogy szép dolog más kultúrákat is megismerni. A dél amerikai kultúra is szép, és szép volt Isaura megszabadítására is gyújtést rendezni...:-)

De ez a hölgy, aki csakis és kizárólag a dél-koreai kultúrát isteniti (és itt a csakis és kizárólag szavakon van a hangsúly), valahol tévedésben lehet. Talán, ha korábban születik, adományozott volna pénzt Isaura felszabadítására a rabszolgaságból.

Ambivalens érzéseim vannak néha, mert a Maradj Talpon, a Mindenbõl Egy Van, vagy a DTK, szerintem az átlag fölött vannak. Hát istenem, Fábry nem ide sikerült, de azért vannak jó találatok.
De hogy valaki a dél-koreai sorozatokat istenítse...
...Félreértés már ne essék, semmi bajom a dél koreaiakkal. Ahogy a venezuelaiakkal a mexikóiakkal a brazilokkal szemben sincs, csak nem egészen világos, hogy valami, ami picit szokatlan, mindjárt "szellemileg értelmes termék" lenne....ha van ország (és még egyszer, minden tiszteletem a koreai népé) ahol iszonyúan a profitért mennek manapság, az korea, kína, india, stb. El is fogják érni a céljaikat.
..De azért ne keverjük már össze a kulturális értéket a profit érdekkel.
Ennyi.
1/10
offtopic
greghouse 2012 máj. 16. - 17:39:58 1/10
(465/677)
csak ha valakit érdekelne:
melléklet,
1/10
feketeklaudia 2012 máj. 16. - 11:04:20 1/10 Előzmény greghouse
(464/677)
Kilökni a kozmoszba vagy bedobni egy fekete lyukba az még megoldható.
Szerintem a kutyának se kellene.
Minap olvastam hogy Koreába a saját gyártású mûsoraik olyan népszerûek hogy nem szorulnak behozatalra egy faszi tartott elõadást ezzel kapcsolatba.
A távol keletnek biztos nem kellenek nyugati, pláne magyar végtelen történetek.
1/10
greghouse 2012 máj. 16. - 10:36:35 1/10
(463/677)
.."emberi lélek a koreai sorozatokban.." meg "..remélem, hogy a közeljövõben fõmûsoridõben fogják ezeket adni..."
Én is kiegyezek vele. De Koreában az ottani köztévében. Valami koreasorzat rajongó úgyis azt mondta, hogy neten minden elérhetõ, netezzétek a koreai, tõlem akár tanzániai sorozatokat is, és hagyják ezekkel békét a köztévét. A köztévé meg adja el a Marslakókat a koreaiaknak.
Vagy a Marsnak.
Szajci 2012 máj. 16. - 08:39:43 Előzmény greghouse
(462/677)
egyetértek veled. A köztévé igen is hasznos: normális kabarék mennek rajta, reggel politikai interjúkat, este a híradót megnézem szinte minden nap. DTK, Mindenbõl egy van, Fábry amit még meg szoktam nézni. Szeretem a koreai sorozatokat is nagyon, de nem csak azok vannak a világon, hanem más országbeli filmek is.
1/10
gaya 2012 máj. 15. - 20:08:12 1/10 Előzmény bogargari
(461/677)
A koreai sorozatokba több figyelmet kap az emberi lélek.
Ha ezt nem veszed észre akkor mit.
A belsõ lelki folyamatok több figyelmet kapnak a tk sorozatokba.
Remélem hogy a közeljövõbe fõmûsoridõben adják majd a koreai sorozatokat.
1/10
gaya 2012 máj. 15. - 20:02:23 1/10
(460/677)
Õk tudják.
Számításaim szerint még 5,5hét és elmennek egy idõre.
Ha minden jól alakul õsszel már nem fõmûsoridõben lesz.
pegyor 2012 máj. 15. - 19:42:07
(459/677)
Meddig lesz még mûsoron ez s sz*r?
1/10
greghouse 2012 máj. 15. - 14:00:04 1/10
(458/677)
Egyetértek. Puszilva szerintem kissé...khm. Tapasztalatlan? Szerinte a koreaiak zseniálisak és minden más vacak. (õ erõsebb szót használ.) Ezen kívül elrabolják az ufók és a világnak vége lesz októberben. Nem érdemes több bájtot rászánni.
Ami viszont a köztévét illeti, tényleg vannak nagyon jó ötletek (a legsikeresebb a Maradj Talpon, de a Magyarország szeretlek is kezdi megtalálni a helyét, játék, és nem vetélkedõ, vagy a Munkaügyek), ezek jók.
A Marslakók nem azért rossz szerintem mert magyar, ehhez semmi köze. Hanem mert tényleg nem történik benne semmi érdekes. Belenéztem párszor, és egyetlen karakter, egyetlen sztori sem jut eszembe. Unalmas, és kész.
És nagyon bosszant, hogy Jáksónak elõre odaadtak ezért 2,5 milliárdot, és csak õsztõl fog számítani a nézettség, akkor is csak a reklámbevételekbõl részesedést érinti.
...Szívesen fogadnék, hogy lazán ki fog kerülni a nyolcórai fõmûsorból, délutánra vagy este 11-re. A nézettsége eddig mindig a köztévé saját átlagát is alulmúlta. Márpedig ez NEM köztévé ellenesség, mert a Maradj Talpon, a DTK show, de még a Magyarország szeretlek és a Munkaügyek is megelõzi.
...tehát valami nem stimmel.
Vagy nem jó, vagy nagyon rétegfilm (netes honlapszerkesztõket érdekli.) Mindkét esetben idõben rossz helyen van.
Az a három százalék aki jelenleg nézi, meg fogja nézni a m2-n is szerda éjjel. Úgy legyen.