Téma: Marslakók

10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 11:50:04 10/10
(597/677)
Ha valaki belép a Port.hu-ra és fórumozni akar,akkor a fórumra kattint...ezt csinálta egy jó barátnõm is,aki,szintén dolgozik, és most nem volt ideje,csak bekukkantani ide.Õ hívott fel felháborodva ma,mielõtt ide az elsõ bejegyzést beírtam...õ vette ezt észre. Majd,ha lesz egy kis ideje õ is be fog ide írni most már,gondolom,ha benéz a " fórum"-ra még jobban felháborodik,hogy azóta sem tudunk,mi, pozitívak legfrissebbek lenni!
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 11:42:53 10/10
(596/677)
t. Sovngarde! A "Fórum" -ra kattintva jelennek meg a hozzászólásai(magázódhatunk is :) ).És, pl. én,vagy más sorozatkedvelõ hiába ír "legfrissebbet", az soha nem jelenik meg! Vajon miért?
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 11:08:44 10/10
(595/677)
t. Sovngarde! Lehet hogy te itt benne ülsz a jó meleg fórum szerkesztõségében,és azért tudsz mindjárt lehúzni egy pozitív hozzászólást,SÕT KITENNI A FÕOLDALRA?? Azért válaszolj arra légyszi,hogy minden sorozatot utálsz?
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 11:05:56 10/10
(594/677)
Milyen érdekes! Az "Ajas rágalom " megint kikerült a fõoldalra!! Kik vagytok ti ,akik ennyire részrehajlóan állítjátok be a fórumot? Én nagyon ritkán érek rá ide írogatni, ugyanis dolgozom, de fel vagyok háborodva,és feltételezem hogy talán ti írjátok ezt a sok negatívumot,hogy azok azonnal felkerülnek a fórum fõoldalára,a mienk,akik szeretjük a mûsort,meg eltûnik????
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 10:56:44 10/10
(593/677)
t. Sovngarde:kérlek indokold meg,miért lenne a másik két sorozat jobb-fõleg színvonalasabb!-,ha már ez annyira nem tetszik ?
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 10:54:42 10/10
(592/677)
Az elõttem szóló Endoqh, akivel egyetértek,csak úgy látszik a negatív hozzáállás állandóan lesben áll! :)
A kérdésemet a közbeszólóhoz intéztem,a Marslakó elleneshez!
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 10:51:29 10/10
(591/677)
A másik két csatornán lévõ sorozat miért jobb? Kérlek válaszolj!
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 10:50:17 10/10
(590/677)
Azért borzasztó,hogy az fõoldalra kitett "legutóbbi hozzászólásokra érkezett válaszok" helyén mi van kitéve!! Csupa idióta negatívum!! Most ,belépve a fórumra látom,hogy vannak mások is akik írásra vetemednek a sorozat érdekében. DE AZOKAT A FÕOLDALRA MIÉRT NEM TESZIK KI????
Kedves elõttem szóló,teljesen egyetértek Veled. Aki meg 10 percig néz bele egy koreai,vagy a másik két magyar adón fõmûsoridõben adott badarságokba,azokat sem láthatja túlságosan értelmesnek.10 perc alatt véleményt alkotni egy sorozatról? Neki már azelõtt meg volt a véleménye,mielõtt nézni kezdte(ha egyáltalán tényleg belenézett!)
10/10
bogargari 2012 jún. 25. - 10:39:36 10/10
(589/677)
Csak a negatív hozzászólásokat közlitek?Mi szeretjük a Marslakókat,bár nem a koreai,hanem a magyar lélekrõl szól!! Nagyon jók a mai Magyarországon éppen napi szinten zajló eseményekrõl való bejátszások,riportok,és a cselekmény is szerethetõ. Baráti körömbõl igen sokan nézik,és szeretik.Szerintem csak politikai okokból fújjolják.
10/10
emdogh 2012 jún. 23. - 16:24:18 10/10
(588/677)
Már elnézést, de az egyik legjobb ma piacon lévõ sorozatot hordják itt le többen. Ki kíváncsi arra, hogy a TV2-n hogy áll bosszút az ukrán maffia századjára, vagy hogy éppen kirõl derül ki a Mátyás király téren, hogy xy-nak az eltitkolt fia. Ez a sorozat pörög, és teljesen más. Nincs begyöpösödve, nem lehet megunni. És nem adják órákon át. Ne higgyük már azt, hogy az RTL vagy TV2 olyan patyolat tiszta? A TV2 folyamatosan veszteséget termel, évente több milliárdos nagyságrendût, vagyis évek kérdése, és csõdbe mehet a Neo FM-mel együtt (mind a kettõ megérdemli-biztos korruptak, mint állat. Az RTL meg csak arról szól, hogy a VVRi+bi2 hogy veszik össze a VVStr+ci8-cal. Meg ha náluk valami hír van, akkor ahhoz hozzá teszik, hogy pl. "Gibsz Jakab mostantól nekünk dolgozik, így megismerheti az egész ország!". Akkor felvilágosítok mindenkit hogy az az egész ország jobb napokon is csak 5-6%, mert hogy az össznép ekkor aránya ad a szennyre feszt-furt. Ez a sorozat nem ad a szennyre, ahogyan az MTV sem. Ezt végre beláthatná Magyarország, ahol csak az a módi, hogy csámcsogjunk egy jót másnak a baján (egyébként Európában szét lehet nézni, sok helyen épp az állam által támogatott, KÖZSZOLGÁLATi csatorna a legnézettebb, pl. Svédországban).
De nem is lehet semmit se mondani már ebben az országban, itt már a rendszerváltás idején eltûnt a jóízlés, és csak a nárcista vadbarmok maradtak, mint pl. Puzsér.
2/10
Apacsek_ 2012 jún. 22. - 13:19:33 2/10
(587/677)
Ki kéne lõna a marsra azokat akik ezt az egészet kitalálták. Biztos jó kis pénzt akasztanak belõle (nem a színészekre gondolok)
2/10
Apacsek_ 2012 jún. 22. - 13:16:48 2/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(586/677)
Hihetetlen hogy ezt a hulladék ... mûsort nyomják agyba fõbe az m1, m2 a dunán, mi van itt? Tán a közszolgálati csatornákon nem kéne III.oszt. hulladékkal tömni az embereket. Elmegy az embernek a kedve a tv-zéstõl mert v-melyik csatornán mindig ez megy. Szerintem alig nézi v.ki ezt a sz..t...
Pünkösdi Kató 2012 jún. 20. - 21:49:28
(585/677)
http://www.origo.hu/teve/20120620-uj-irok-uj-irany-a-marslakoknal.html
Pár szösszenet tõlem:
" A nézettség alatta maradt az MTV fõmûsoridõs átlagának, és ha ezen nem javít a produkció 2012 õszére, az MTVA felmondhatja a szerzõdést." Van remény...

Jáksó szerint: "Én az indulás óta csak annyit szeretnék, hogy minél többen nézzenek bele és így döntsék el, nekik tetszik-e. Van egy AGB-adatokra épülõ elemzésünk arról, hogy a vélemények nem rosszak, már azok körében, akik tényleg belenéztek, de a belenézési hajlandóság roppant alacsony" - kesergett.

Vagyis, Jáksó is azt mondja, amit mi, hogy nézzünk bele, döntsünk. Szerintem az eredményt a nézettségi adatok mutatják, tehát akkor mi a csudáról beszélünk? Megnéztük, nem kell, de még mindig mûsoron van a sorozat. Én becsületesen belenéztem, az elsõ részben és kb. 1 hónapja is, kiveséztem a fórumon, keressék vissza a hsz-omat, én véleményt mondtam. Õsszel is nekiülök egy újabb résznek és vesézek, ha még lesz a sorozat...
1/10
puszilva 2012 jún. 20. - 16:52:53 1/10 Előzmény puszilva
(584/677)
IGEN!!!!!!!!
MEGKAPTAM ÍRTAM MÉG NAGYON RÉGEN A VIASTANAK CSILLAGKAPU ÜGYBE ÉS NAGYON NAGYON JÓ HÍRREL SZOLGÁLTAK.
IDÉN VÉGIG ADJÁK A CSILLAGKAPU MIND A 10ÉVADÁT!!!!!!!!!!!!!!!
AKKOR EZT A JELENETET IS LÁTHATJUK

http://www.youtube.com/watch?v=tjRawhZcEZE
1/10
Értetlenke 2012 jún. 20. - 11:43:45 1/10
(583/677)
Politizáljunk: te még elhiszed azt hogy bizonyos emberektõl úgymond "létszámleépítés" miatt kelett megválni?
1/10
puszilva 2012 jún. 19. - 20:09:10 1/10 Előzmény -greghouse-
(582/677)
Ajánlom a petíciók.hu oldalt.
A sci-fi sorozatok cuccot vagy 30an aláírták de ez szerintem nagyon kevés mert egy norm ember úgy van vele azt nézi ahol mûsort talál meg egy csomóan az interneten keresnek mûsort van aki képes eredeti nyelven megnézni mûsorokat a youtube oldalon mert úgy vannak vele hogy még mindig jobb mint amit a tvbe adnak.
Egyszer én is kipróbáltam :) :) :)
Mûködik :D :D :D
Kikerestem egy filmet aztán alágondoltam szöveget :P :P :P :P :P
A lényeget hogy kit kardoznak le ki hal meg ki dug meg kit azt úgy is látod csak a szöveget gondolod alá :V :V :V :V
A télen néztem ezzel a technikával egy sorozatot a román adón ^_- ^_^ -_-
Mivel ez nem családcentrikus így nem csináltam belõle rendszert § § § § § § §
Próbáld ki ß ß ß ß ß
Hidd el eleinte szokatlan de utána úgy belejössz hogy nem bírod abbahagyni ¨¨½½¨½¨¨¨¨¨¨¨½¨½¨¨½¨½¨½½¨½¨½¨½
És a szinkront is azért írják le mert mintha kutyaugatást vennének a macska alá és fordítva is hogy a kutya alá macskanyávogást :} :} :} :}
A múltkor is néztem azt az aranyszirmok átkát a tvbe és az elsõ percekbe nevetõgörcsöt kaptam a hülye ripacshangok miatt. ;) ;) ;)
Én már a szinkront se szeretem úgy vagyok vele hogy adják eredeti nyelven esetleg valamilyen felirattal oszt aki nézi az nézze én lehet nézném ha nem láttam =..= =::= =..=
Tervezem hogy nézek még így mûsort mert nekem nagyon tetszik ez a módszer:_: :_: :_: :_: :_: :_:
Próbáld ki te is @_@ @_@ @_@ @_@ @_@
Mindenki azt mond amit te abban a helyzetben gondolsz és így még szupibb lesz az egész !~! !~! !~! !~! !~!
1/10
-greghouse- 2012 jún. 18. - 18:20:58 1/10
(581/677)
Aláírást gyûjtök.
Ebben az idõben inkább adják a Frédi és Béni, a két kõkorszaki szaki c. rajzfilmet, az eredeti (Csákányi, Márkus, Psota, Váradi) szinkronnal.
Akármibe lefogadom, hogy több nézõje lenne.
1/10
puszilva 2012 jún. 18. - 12:57:05 1/10
(580/677)
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 17. - 13:26:59
(579/677)
crazy :)
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 17. - 13:11:47
(578/677)
okés :D
jólvan kiegyenlítettél xD
éljenek az õrültek :)
http://www.youtube.com/watch?v=LGM5GkINMMI