Téma: Max, a zsaru

Rittyo 2006 aug. 24. - 13:51:00 Előzmény samatcsavok
(68/148)
Szia!!!

Mi is örülünk neked. Egyébként az RTL Klub fórumán nyitottam egy Max-topicot. Ott is szívesen látlak. :-)))
10/10
samatcsavok 2006 aug. 23. - 17:26:55 10/10
(67/148)

A mai rész tökjó volt, viszont kár, hogy amióta Lisszabonban vannak állandóan a labor menti meg õket. Setúbalban igazi nyomozások voltak, bár lehet néha pont így a jobb.

Az e-mailem samatcsavok@freemail.hu, a DVD nem az enyém, hanem az egyik barátomé, de õ is nézi a Maxot és pont itt volt amikor írtam az üzenetet, õ belement. Majd megadom az övét is.
10/10
samatcsavok 2006 aug. 23. - 11:48:45 10/10
(66/148)
De ha úgy neked jobb akkor tudom DVD-re is rögzíteni...Csõõõ
10/10
samatcsavok 2006 aug. 23. - 11:47:22 10/10
(65/148)
És a folytatás: de meddigre odajutnának ott van Betu Silva, és ajánlkozik segíteni. Közben Elmano hívja Gracát, Jorge beszél 1 óra ultimátumot kaptak. Betu bemegy az épületbe. Elmano kicsit szemétkedik, elküldi Jorget, de õ nem távozik. Utána 1 golyó 6 lyukacska, orosz ruletteznek, 5-ször szerencséje volt, a 6.-ikat nem várta meg Jorge, Max támad, a fegyver kiesik a kezébõl, Savier aki nem tudom mit keresett ott felvette a fegyvert. Jorge és Elmano verekedik, bejönnek a kommandósok."Szép munka volt Max:)" Bent amikor már az irodában voltak, örültek Jorgének,csak azt kellene még kideríteni, hogy hogy került oda Katarina és Tiago. Na és hol van Vasco? :)

Amúgy Mezõtúron lakom és csak videom van.
10/10
samatcsavok 2006 aug. 23. - 11:45:32 10/10
(64/148)
Hello!
Nem tudom, hogy olvastad-e az elõzetest, vagy nem, de azért ideírom:
Jorge a fegyházba tart, hogy egyik informátorukat áthelyeztesse másik börtönbe. A börtönbe lázadás tör ki, és túszul ejtik Jorgét. Gracát arra utasítják, hogy tartsa távol az ügytõl az embereit. Sérgio azonban nem teheti meg barátjával, hogy ne segítsen...
Amikor kitör a lázadás bemennek Jorgeékhoz is. (Jorgeval szerencsére ott van Max is.) Fogva tartják õket. Jorge elõveszi a fegyverét ami a zoknijában volt elrejtve. Eurico a lázadás vezetõje (súlyos rákbeteg) kiröhögi a betöltetlen pisztollyal, de Jorge elõvesz 1 golyót Max nyakörvébõl. Megállapodnak, Jorge odaadja a fegyvert, cserébe azt kéri, zárják össze Savierrel, (aki köpött a zsaruknál drogügyben), és ne bántsák. Eurico ezután telefonál Gracanak a különleges követelése az, hogy Betu Silvát hozzák be neki aki miatt bent ül. Sérgio elõakarja kutatni, de Graca nem teszi kockára egy "ártatlan ember" életét, viszont ettõl függetlenül Sérgio, Edgar és Antonio összefog, felkeresnek lakcímeket, sehol semmi. Közben Julia pont az ügyben érdeklõdne Jorgetól, Sérgio a kihallgatóterembe viszi Juliát, aki csak akkor jön rá, hogy Jorge az a felügyelõ aki a fegyházban van. Kicsit leordítja Sérgiót, hogy miért nem csinálnak semmit és vele akar menni, végül csak egyedül megy. Otthon: Julia telefonál Joao úr veszi fel a telefont, Julia elmondja a hírt, miután Katarinának elkezd rejtélyes lenni a dolog... hirtelen papájának rejtelmes telefon érkezik, miután elejti a poharat, remeg a keze, izgatottan nézi a híradót és Sara fényképalbumát. A börtönben megverik Saviert, Jorge ad neki vizet, Savier pedig megmondja Jorgének, hogy cukorbeteg és már be kellett volna adni magának az inzulint. Jorge kiüzen Elmanonak, hogy segítségre van szükségük, de Elmanot nem érdekli Savier. Ezután ad cukorkát neki, és szól Maxnak... Sérgió a hotelben ahol volt Betu Silva, talál egy játékamulettet rajta számokkal: 17 9 19 1. Megkérdezi Sylviát aki nem nagyon tudja mi lenne ez Antunes doktor viszont már hallott errõl, és azt mondta, hogy a szerencsejátékosoknál volt népszerû a '70-es években, A számok az ABC betûinek a sorrendje. Tehát 17 9 19 1= RITA. Felkeresi Betu Silva élettársát, Ritát, aki nem tudja hol van, már napok nem látta, szerencsejátékozik. Bent Max meghozza az életmentõ inzulint. Otthon Joao elárulja a gyerekeknek a hírt, majd megy a rendõrségre Gracával személyesen beszélni. A gyerekek miután Joao elment összedobják a pénzt, betaxiznak a fegyházhoz kihozni az apjukat, Vasco nem támogatja az ötletet, de neki nincs is szükség a közremûködéshez, meglett kötözve, a száját pedig beragasztották. Gracával pont beszél a fõnök, miszerint ugye számíthat rá, Graca megígérte nem avatkozik az ügybe míg a különleges csoport nem végezte el a munkáját. Pár helyiséggel arrébb összejött a "kupaktanács":) Sérgio, Edgar, Antonio, Julia és Joao. Közben benyit Graca és rájön a dologra, valamint elkéri Sérgio igazolványát és pisztolyát, de
gigi1 2006 aug. 22. - 15:55:58
(63/148)
Sziasztok!
Én már az eleje óta nézem a sorozatot, de csak most találtam ide.Kedvencek:Jorge&Graca.
Rittyó!
Ha nem lenne gond nagyon örülnék ha elküldenéd az email címemre, hogy ki kivel fog összejönni a végén.
10/10
samatcsavok 2006 aug. 22. - 13:03:18 10/10
(62/148)
Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy végre találtam egy Max, a zsaru fórumot, és hogy ennyi hozzászólással...
Már régóta nézem a Max-ot iskolaidõszakban elõször apukám nézte, utána egyszer felvette és akkor láttam úgy a 40-45. rész óta, most úgy a 10-15. rész óta látom. Nagyon szeretem, kedvencem nincs benne, mindenkit szeretek.
A végérõl annyit azért elmondok, hogy nincs benne semmi izgalmas, Jorge nem jön össze Juliával.

Nekem amúgy meg van a pénteki rész videón, ha gondolod, belenézek, és leírom, részletesen.
Az e-maillel kapcsolatosan én is küldhetek, viszont én még a nyomatékosítás céljából létrehoznék még egy petíciót a <a target="_blank" href="http://www.peticio.hu-n" title="www.peticio.hu-n">www.peticio.hu-n</a> és akkor ez is segíthetne még az e-mail mellett.
De most már megyek, mert kezdõdik. :)
Rittyo 2006 aug. 21. - 09:20:47
(61/148)
Az a helyzet, hogy csak ma megyek apáékhoz, és ma vagy holnap nézem meg normálisan azt a részt. Szerdán kora délutánra érek haza... akkor tudom csak megírni neked ezt a pénteki epizódot részletesen, nem baj??
Rittyo 2006 aug. 18. - 14:46:59
(60/148)
Hûûû, tényleg sok részt kihagytál... a lényeg, hogy megint itt vagy... :-)))
Rittyo 2006 aug. 18. - 14:45:47
(59/148)
Oksa, bár a mai részt nem végig láttam, de apa felvette... úgyhogy nem gond, leírom majd.
Rittyo 2006 aug. 18. - 14:44:44
(58/148)
Szia!!! Meg is kaptad rá a választ. :-))
Bkata94 2006 aug. 18. - 14:11:52
(57/148)
Én sajnos annyira sok részt kihagytam mert 10 napra mentünk nyaralni!Ugyhogy azért írtam már ide régen! Egyébként írtam én is az MTV-nek de nem írtak még vissza! De ti lesztek az elsõk akik tudomást szereztek arról, hogy mit írtak vissza!
Bkata94 2006 aug. 18. - 14:04:09
(56/148)
Ez a mai rész jó volt!
Luca6 2006 aug. 17. - 19:20:28
(55/148)
Szia Rittyo
csak azt akarom megkérdezni hogyha nem e holnap jonnek ossze Sylvia és Sergio? Koszi.
Rittyo 2006 aug. 17. - 09:48:40
(54/148)
Max &amp; Rex!!

Kérlek, jelezd nekem, ha megkaptad az üzimet (vagy ha nem).
Rittyo 2006 aug. 17. - 09:47:48
(53/148)
Igen, én is nagyon várom. :-)))
Rittyo 2006 aug. 17. - 09:42:19
(52/148)
Szia!!

Igen, persze, rögtön írom, amit tudok.
Rittyo 2006 aug. 17. - 09:41:47
(51/148)
Sziasztoooook!!

Írtam az m1-nek. Remélem, tudnak tenni valamit az ügy érdekében.
Luca6 2006 aug. 16. - 16:24:46 Előzmény Rittyo
(50/148)
Szia Rittyo
azt szeretném megkérdezni hogy hogy fognak osszejonni Sergio és Sylvia. Koszi.
Rittyo 2006 aug. 14. - 20:02:10
(49/148)
Bocsika... még mindig nem írtam... de megígérem, nem halogatom már tovább. :-)))