Sonia (Martha&Lola) 2009 ápr. 03. - 15:21:13
(95/215)
Am megnéztem,más országok is úgy hírdeték hogy a Szex és New York alkotójától!!!Szal ez igaz is,de jaj má és akkor mi van???Egy csomó ilyen film van!!!És én pl imádom a Szex és New Yorkot is!!!Szal ennyi:)
10/10
mulao 2009 ápr. 03. - 00:02:34 Előzmény Sonia (Martha&Lola)
(93/215)
Én, nem direkt keresem a Szex és New Yorkot ebben a soriban!Csak több minden emlékeztet rá,és már amúgyis nem szerettem a Szex és N. Y.-ot.És nem annyira tetszett az a rész amit láttam,így valószínûleg,nem nézem tovább.A színészek bemutatása,is olyan Szex-es volt.Ja,és még az író is, ugyan az?! Hát akkor,érthetõ.
hugs_7 2009 ápr. 02. - 22:07:13
(92/215)
Ezt az egész hasonlítgatást a TV2 ba..a el. Õk hirdették úgy,hogy a Szex és New York írójától. Pedig annyi köze van hozzá,hogy ez is csajokról szól és New York-ban játszódik. Nekem a karakterek sokkal hihetõbbek és a történet is életszagúbb. Ja és a zenék is jobbak:)
Sonia (Martha&Lola) 2009 ápr. 02. - 16:23:15
(91/215)
Jujjj ennek a Lindsay Pricnek milyen jó hangja van!!!Nem is tudtam hogy énekel!!!Egyébkén asszem a másodk részben õ is énekelt!!!Bár az ért az is elég fura sõt, hogy õ játszott a Beverly Hills 90210-ben is és hát mit ne mondjal elég,nagyon más hogy nézet ki,de akkor is naon szép volt és a rövid haj is jól állt neki!!!! :)
10/10
phoebe46 2009 ápr. 02. - 16:09:25 10/10
(90/215)
Kezd egyre jobb lenni ez a sorozat :) Sajnos nagyon késõn, van és korán kell kelni. A taktikám az, hogy reklámig nézem a többit pedig felveszem. Miért is ez a felvezetés? :) Szóval ma néztem meg a keddi részt, hát mit mondjak nagyon eltalálták Nico szálát, ahogy rájött, hogy mennyi közös vonása van a férje szeretõjével, és az ahogy mellé állt. Nagyon megható volt, bevallom töredelmesen sírtam rajta. :) Jó, hogy nem tudunk éles vonaalt húzni, hogy jó és rossz, így már is érthetõbb lett a lány helyzete, és még együtt is tudunk érezni vele.

Victory szerintetek nem hasonlít Björk-re? :)
Sonia (Martha&Lola) 2009 ápr. 02. - 15:58:19 Előzmény szeva1
(89/215)
Jam,én tom az összes címét!!!Ha kell akkor szólj és leírom csak azt nem tom honnan lehet õket letölteni!!!!
Sonia (Martha&Lola) 2009 ápr. 02. - 15:54:26
(88/215)
Csak azért mert ugyan az az író még nem azt jelenti hogy a sorozat egy utánzat!!! DE ha annyira hasonlítgatni akarnák sok film szinte ugyan arról szól csak az egyikbe pl:nem egy gazdag papi lánya lesz híres énekes,hanem egy szegénnyebb lány!!! Jó persze vmennyire biztos hasonlít a Sex és New Yorkra de hát akkor semmit se nézzünk mert végülis van olyan adó ahol egymás után benyomnak 2-3 nyomozós sorozatot végülis az ugyan az nem???
És akkor azon is vitatkozhatnánk hogy de többen meghalnak,de másikban jobbak a fõszereplõk,a másik meg azt mondja hogy én egyiket se nézem mert ezek a filmek az én kedvenc sorozatomról lettek lekopintva!!!Mert most kb.ilyenekrõl beszélünk én már az elsõ résztõl kezdve nézem és ki is álltam mellete mert szerintem semmi hasonlóság nincs a 2 sorozatba!!! Tudod te hány sorozat játszodik New Yorkba csak mondjuk nem 3-4 játszanak benne hanem 1-2 vagy 4-6!!!!
Meadow 2009 ápr. 02. - 00:32:12 Előzmény szeva1
(87/215)
leona lewis-better in time:)
mulao 2009 ápr. 02. - 00:29:07 Előzmény garbage
(86/215)
Jó,hát bocsánat.De már, a címe is kísértetiesen hasonlít.A Haumann Petra hanján beszélõ csajszi viszont egyedûl van,most pasizik be,valahogy ez is a Szex and New York-ra emlékeztette.Én már, azt a sorit se szerettem.
10/10
csoki89 2009 ápr. 01. - 21:05:21 10/10 Előzmény lenccs
(85/215)
ha lehetne kicsit konkrétabban mert egy picit elvesztem az oldalakon,nagyon szeretném megtalálni a zenéket ...köszi
garbage 2009 ápr. 01. - 15:53:06
(84/215)
ebbe a sorozatba nem a Szex és New Yorkot kell keresni! ez a sorozat dolgozó nõkrõl szól akik a munkát nagyon jól össze tudják párosítani a házasélettel, családdal és magánélettel... nem nélkülözik ezeket és hál isten nem azt látjuk viszont újra és újra ah 4 nõ egy reggelinél próbálja megbeszélni Freud-ot megszégyenítõ filozofálgatással a pasikat övezõ rejtélyeket miközben egy óriási luxusmárkákkal teli reklámban partiról partira repkednek... ennek a sorozatnak van életszaga és sokkal több köze van a valósághoz mint amennyi valaha a Szex és New Yorknak lesz...
ha már csak azt vesszük h Carrienek van h néha annyi pénze nincs h egy mély levegõt vegyen, emellett viszont roskadásig van a szekrénye a legnagyobb márkák vadi új kollekcióival...
én nem szidom a Szex és New Yorkot mert korszakalkotó film a nõi önállóságról és a szingliségrõl, de ne említsük egy lapon a két sorozatot, mert a karakterek teljesen különböznek...
10/10
lenccs 2009 ápr. 01. - 14:00:48 10/10
(83/215)
a www.lipstickjungle.com- on fel van sorolva minden egyes részhez a zene:-)
szeva1 2009 ápr. 01. - 06:31:59
(82/215)
Sziasztok, valaki írja már le, hogy mi annak a dalnak a címe, és ki az elõadója, ami a tegnapi rész végén ment, amikor Nico (Kim Raver) becsomagolja a szeretõnek a pulóvert ...! Elõre is köszönöm!
mulao 2009 ápr. 01. - 00:48:51
(81/215)
Hát ma megnéztem egy részt,és nem voltam elragadtatva.Szerintem valahogy ami a filmben van,a csajokról,már lerágott csont.Vagy szimplán csak a Szex és New York? És szerintem a három csaj,nem is játszik túl jól.És Haumann Perta hangja,nem hiszem,hogy túl szinkronhoz való lenne.Bár nõ vagyok,de azt kell,hogy mondjam,hogy, dögös csajok lellenének a fõszerepbe.Ha már valamiféle csajos sorinak akarják,mert annak akarják,nem?
Symas 2009 márc. 31. - 22:56:15
(80/215)
hú, nekem olyan mintha kimaradt volna egy rész.
***SPOILER***
a múlt héten halt meg Nico férje??
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 31. - 19:44:57
(79/215)
Jaj de jó!!!Már csak pár óra és kezdõdik!!!Az visszont kár h. ma is ilyen késõn leszb 5:18 kelek:(
Kimberly 2009 márc. 31. - 11:57:17
(78/215)
Engem nagyon zavar,h ennyire eltér a könyvtõl,pl Victory olyan ideegsítõ hülye picsa a filmben.Nicot bírom,kíváncsi vagyok mi lesz vele,csak majdnem mindig elalszok:( Remélem még benyomnak 1-2 idióta fõzõ vagy sztárpár mûsort,hátha éjfélkor kezdi majd a normális mûsorokat....:S Buzi TV2...
Nooji 2009 márc. 30. - 20:03:44 Előzmény Sonia (Martha&Lola)
(77/215)
igaz, írtad,hogy nem pontosan emléxel, habár oly' mindegy, mert annyira készen voltam, hogy már a Született feleségeken bealudtam, errõl nem is beszélve...De holnap már tervezem sokáig ébren maradni:):):):)
Kiki20 2009 márc. 29. - 23:00:58
(76/215)
Most olvastam h tutkó nem lesz folytatása a sorozatnak...(origo.hu)