smissy 2011 nov. 14. - 20:02:20
(3/23)
Kemény csaj Ra Im
smissy 2011 nov. 14. - 20:01:35
(2/23)
A legendássá vált melegítõk egyikében:)
smissy 2011 nov. 14. - 19:58:24
(1/23)
Hogy miket nem talál az ember lánya? Secret Garden is felkerült a port.hu-ra! Hurrá!
Lehet, hogy egyszer valamelyik tv csatorna le is adja? Nem tudom. Minden esetre Dél-Korea egyik legsikeresebb sorozatáról van szó. 2010 november 13.-án (pont egy éve!:) ) kezdték vetíteni és 2011 januárjában fejezték be.
A történet két fõszereplõje, egy gazdag különc férfi Kim Joo Won és egy szegény kaszkadõrnõ Gil Ra Im. Továbbá a fiú unokatestvére Oska, a lecsúszott hallyu sztár, aki még mindig a régi sikereibõl próbál megélni. Felbukkan még Oska régi szerelme Yoon Seul, aki fejébe veszi, hogy õ Joo Won felesége lesz, már csak Oska bosszantására is.! További szereplõk még: Gil Ra Im kaszkadõrtársai, cserfes lakótársa,valamint Joo Won titkára, idegesítõ anyja és sokan mások.:)
Lehet, hogy elsõre nem bûvöl el mindenkit a Titkos kert, de ha nem adja fel az ember az elején, akkor egy nagyon jó kis sorozatot ismerhet meg!( Nekem is csak másodjára tetszett meg) Ja, és mitõl is lesz vicces, a drámán túl? Hát attól, hogy fõszereplõink lelke idõnként helyet cserél! Ebbõl azután megannyi vicces, nevetni való szituáció keletkezik! Én kifejezetten élveztem ezeket a részeket, Ha Ji Won nagyon jól alakítja a férfit!
20 rész+ 1 special részbõl áll össze a történet. Szóval csak ajánlani tudom! A sorozat zenéje is nagyon jó, több szám sláger volt. Itt az egyik, Hyun Bin énekli, a videó csak kicsit spoileres, legfõként Joo Won megannyi arca szolgál illusztrációként:)
http://www.youtube.com/watch?v=vbhHQ-pDDd4
A sorozat díjai:

2011 Korea Drama Festival Awards: Daesang
2010 SBS Drama Awards: Top Excellence Award, Actor – Drama Special (Hyun Bin)
2010 SBS Drama Awards: Top Excellence Award, Actress – Drama Special (Ha Ji Won)
2010 SBS Drama Awards: Netizen Popularity Award – Drama
2010 SBS Drama Awards: Netizen Popularity Award (Hyun Bin and Ha Ji Won)
2010 SBS Drama Awards: Best Couple Award (Hyun Bin and Ha Ji Won)