Téma: Sliders

agarik 2011 júl. 12. - 06:45:06
(315/435)
Nagyon nem jön be ez a hajnali mûsorsáv. Maradok a hétvégénél.
obito 2011 júl. 11. - 20:37:10
(314/435)
Hát nem tudom, de minden esetre az alábbi oldalon meg lehet nézni (többek között) a Sliders összes epizódját, úgyhogy azokat is belehet pótolni ami kimaradt.

http://online-sorozatok.hu/tag.php?t=sliders
agarik 2011 júl. 11. - 19:25:27
(313/435)
Várjál! Csak 5 rész fog lemenni a köv. 2 hétben a port.hu szerint a hajnali mûsorsávban az 5. évadból, és mind ezen a héten!

A 4. évadból amúgy még 9 rész hiánycikk, ebbõl egyelõre 3 látszik beígérve a porton (holnaptól lesz az 4 is), és a sorrend az elõrejelzés szerint tovább borul :(
agarik 2011 júl. 11. - 19:06:28
(312/435)
Affene, mégiscsak ma lesz vetítve, bocs. Teljesen belezavarodok a TV2-s számozásba.
agarik 2011 júl. 11. - 19:02:50
(311/435)
Kedden lesz vetítve.

Amúgy az ok az, hogy véglegesen egy másik csatornához került a licence, és érdeklõdés hiányában (na meg gondolom anyagiak miatt is) egyszerûen nem írták alá a szerzõdést.
obito 2011 júl. 11. - 17:39:53
(310/435)
Na, megnézem az 5. évad 1. részét ( ami ugy tudom ma éjjel lesz a tv-ben is).

SPOILER(?)

Elég viccesen oldották meg az elején hogy "Colin-t" és "Quinn-t" csak hátulról mutatták:) Hát gyorsan elbántak velük, szegény Colin-nak meg elég kegyetlen sorsot irtak... Am. valaki tudja h ezekben már mért nem szerepelt Quinn és Colin karaktere/szereplõje?
obito 2011 júl. 10. - 17:54:03
(309/435)
Összeolvadnak??? ÉS akkor a kettõjükbõl lesz " Mallory"???
agarik 2011 júl. 10. - 17:43:04
(308/435)
Az 5. évad úgy kezdõdik, hogy Quinn és Colin összeolvadnak (mint a Légyben a tudós és a légy).
obito 2011 júl. 10. - 17:03:19
(307/435)
Valaki eltudna magyarazni, hogy ki az a Robert Floyd (Quinn 'Mallory' ? Csak mert olvastam a wikipedian hogy az 5. evadban o valtja ami Quinn- unket, de hogy es mikor? ( Bocsi az ekezetekert...)
agarik 2011 júl. 10. - 14:40:59 Előzmény jeffero
(306/435)
Hát, lehet hogy megpróbálkozom azzal a megoldással, mert ez a sorrendfelrúgás kezd az idegeimre menni.
Viszont mai részt is kétesélyesen tudtam kitalálni, a jövõ vasárnapi rész összefoglaló leírása viszont köszönõviszonyban sincs az imdb. leírásaival -amikbõl viszont nincs semmi az 5. évadra vonatkozóan, és a címeket se ki nem írják, se be nem mondják. Mindenesetre az jó lenne, ha a jövõ vasárnapi rész a 4. évadból eddig egyelõre kimaradt 3 részbõl lenne az egyik, mertkezd fárasztó lenni a dolgok nyomonkövetése!

A mai résznél felmerül, hogy miért csaka nyersanyagok érdekelték itt a kromagokat, az emberek kiírtása miért is nem? Minek kellett belekeverni a kromagokat, nem lehetett volna egyszerûen azt mondani, nincs fosszilis nyersanyag?

Rembrandt nagy kitárulkozására jobb lett volna ha a megfelelõ sorrendben kerül sor epizódok szerint. És az a nagy istenezés mi volt?!?

Még egy ok amiért nem jó felrúgni az eredeti sorrendeket: a mai részbõl derül ki, hogy a tegnapiban miért emlegették olyan nagy elánnal a "kromag gyógyító technikát".

Végül a mai (egyik) extra világ: Rembrandt operaénekes volt. Hol és mikor? Örök rejtély marad.
10/10
jeffero 2011 júl. 10. - 13:03:29 10/10
(305/435)
Július 12-étõl hétköznap éjjelente 3-4 óra körül a Sliders sorozat 5. évada újra reklámmentesben a TV2 mûsorán!
Most legalább eltalálták az évad elejét, mert pár hónapja a Vonalkód mindenek felett címû résztõl ment.
agarik 2011 júl. 09. - 14:36:10
(304/435)
Vajon miért nem ismeri (már) fel a kromag a csúszóidõzítõt?

Az is eszembe jutott, vajon a kromagok mikor tanultak meg csúszni, és mi is az eredetük? Mert ugye a Másik Quinn mondta hogy õ adta nekik a csúszótechnológiát, de ugyanakkor itt ez az eredeti-világ mizéria is...

Az is zavaró, hogy ha kromaggal találkoznak, rögtön elfogják valamelyiküket, lol

Honnan ismeri kis észvesztett csapatunk a "kromag gyógyító mószer"-t?

De hogy hirtelen mitõl lõtt mindenki ilyen bénán...
agarik 2011 júl. 03. - 15:07:42
(303/435)
A mai rész ugyan tematikailag erõsen kapcsolódik a tegnapihoz, de így azért kicsit zsúfolt is lett az egész (szemben az eredeeti sorrenddel, ami hagyott egy részt a kettõ között).

Roppantul kíváncsi vagyok mikor áll helyre a felkavart sorrend.

Ja, és gyarapodtunk egy újabb ismeretlen világgal is.
agarik 2011 júl. 02. - 15:12:18
(302/435)
A mai rész kapcsán - amivel megint jól felborították a sorrendet - belenéztem a mûsortervbe. A hajnali mûsorsávban elkezdték / elértek az 5. évadig, és nagy elánnal adják. Hát akkor van remény hogy a hétvégi normál idõben is leadják majd.

Ami még vicces, hogy az elméletileg jövõ vasárnap sugárzásra kerülõ részt még beazonosítani se tudom a puszta leírás alapján, így a sorrendre még készülni se tudok. Ha végre helyreáll a rend, majd közlöm a számozást az eredetihez képest xD

A Rómeó és Júlia feldolgozás tetszett, de még mindíg nem értem mi alapján csúszkálnak jelenleg, ami miatt számomra ez az évad teljes mértékben a levegõben lóg.
agarik 2011 jún. 30. - 18:11:57 Előzmény Aleksandr
(301/435)
Nemt'om, nekem az 5. évad jobban bejött mint a 4.

De most tényleg minden részt látni szeretnék belõle, így ha rossz, ha jó - mind ide nekem! Amilyen ritkán vetítik ezt a sorit, nem nagyon látok esélyt hogy máskor bepótolhassam ami eddig kimaradt.
Különben is, a 4. évadból már csak 11 rész van, az 5. pedig alig 18 részes. Ennyit már kibír mindenki, ugye? (lécci-lécci-lécci!)
7/10
Aleksandr 2011 jún. 28. - 13:18:00 7/10
(300/435)
Az 5. évad borzalmas és nézhetetlen... :-S Nem csodálom hogy évekkel ezelõtt mindig megrekedt a 4. évadnál a vetítés. Az a mennyiségû baromság, meg túlkomplikált hülyeség, és hogy a Mallory tesók leléptek, predesztinálta, hogy ki fog fújni. Pedig ez az sorozat ami kicsit még meg is elõzte a korát, kisebb koromban imádtam nézni.
agarik 2011 jún. 26. - 14:45:20
(299/435)
Vajon mire ez a buzgó szombat + vasárnap aáds?
De legalább a port.hu azt írja ki amit kell, és a TV2 is a kihagyott epizódokat adogatja (hangulatilag megértem a döntést, de egyébként nem tudom mire vélni).

A Chandler Hotal vitán felül megérdemelt egy saját részt, de felötlött bennem a kérdés: az egy dolog hogy mindíg ott a hotel ahol (ezt betudhatjuk városrendezési okoknak a sorozat keretein belül), de miért marad mindíg CHANDLER hotel?

És az idõzítõben mi teszi keretek közé a világokbn maradás idejét? Mert ha teljesen random lenne, akkor ugye pár századmásodperctõl évmilliók között jöhetne az alapkijelzés. Ehelyett viszont asszem 30 mp és 3 hét közé estek eddig az idõtávok. Hm, valami rendszerteljesítmény-függés?

Coint továbbra is útáloma folytonos bárgyú mosolyával. Nem igazán tudják kihasználni a karakterben rejlõ lehetõségeket 1-1 alkalmi benyögésen kívül.
agarik 2011 jún. 25. - 14:51:16
(298/435)
Na, most köveese a sorit aki bírja, mert a Port.hu mást mond mint ami van, a TV2 meg mást ad amit kéne - valamirt (reméljük csak egyelõre) kihagytak (ismét) 3 részt. Miért, oh miért kell folyton felrúgni az eredeti sorrendet?
Majd kiderül.

Amúgy tudjátok ugye, hogy a Fehér Amerika jelenség legfõképpen a keresztény-konzervatívokra jellemzõ? Legyünk büszkék rá?

Egyébként elárulná valaki miért nem használják végre Colin mütyûrjét hogy végre oda jussanak ahova indultak???
agarik 2011 jún. 19. - 13:59:21
(297/435)
Nah, végre pár "abszurd világ": a drog az jó, a szúnyog védett faj... Plusz Maggie bugyit villant.
agarik 2011 jún. 18. - 15:51:58
(296/435)
Nah, ezek szerint a port.hu hülye.
Nem mintha felhõtlen boldogság járna, át, mivel Colin karakterét sohasem szíveltem. Túl erõltetett a mosolya, és már-már karikatúrazerû a naívsága.
De akkoris kell minden rész nekem!