beatrix555 2008 nov. 16. - 10:50:41 Előzmény Bowhunter
(18/38)
Szörnyû élmény lehetett. Az én "rémálmom" eltörpül ehhez képest, s csak rövid ideig tartott, s nem is jött vissza többet. Felmerült bennem hirtelen, hogy ilyenkor ezek e gonosz szellemek, akikrõl beszéltél vajon a házhoz vannak kötve, vagy hozzátok. Azaz ha vajon elköltöztök akkor "utánatok mennek" vagy a házban maradnak. Amúgy tudtatok valamit ellene tenni?
Bowhunter 2008 nov. 10. - 02:26:18
(17/38)
Bocsánat, de a fénykép címét elgépeltem négy w-tütöttem be véletlen. A helyes útvonal: www.parkettas.hu/tuleltem.jpg
www.parkettas.hu/tuleltem2.jpg
Bowhunter 2008 nov. 10. - 02:12:45
(16/38)
" de annyi ilyet hallottam már, szellemidézõset, szellemjárósat stb.... De valahogy úgy vagyok, hogy amíg nincs rá bizonyíték, addig nehéz elhinni."
Igy kezdõdött nálam is...
Az öcsém emlegette, hogy táncoltattak asztalt, baráti körben, remekül sikerült, mesélt errõl arról, de bevallom nem hittem neki.Én csak azt hiszem el amit a saját szememmel tapasztalok meg,és ez okozta a bajt. Hangot adtam "hitetlenségemnek", erre azt mondta,hogy ha akarom nálunk is megcsinálhatjuk. Belementem. Nem sejtettem, hogy rossz vége lesz. Egy szabály elhangzott elõre amit komolyan kell venni, az az, hogy a szellemet, még éjfél elõtt el kell engedni, mert baj lesz. persze nem így történt, és elhúzódott éjfélen túlra. No de ne vágjak, a dolgok elejébe, találtunk egy média csajt, aki a szeánszot levezeti, õ már csinált ilyet, mi meg összeszedtünk pár barátot.(Az asztalnál körben ülünk, kezek az asztalon, kisujjak összeérnek a szomszéddal.) Elkezdõdött, megidézett, egy szellemet, akit régen is szokott, közben az asztal sarkát, emelgette, elõször, többször vissza esett, bevallom erre számítottam. De egyszer csak megállt a levegõben. Sokan az asztal alá néztünk, és ekkor kezdõdött a döbbenet. El lett mondva, hogy ha kérdés lesz, egy koppanás igen, két koppantás nemet jelent. Záporoztak a kérdések.Jöttek a válaszok is. Közben volt olyan is, hogy a médium közölte a szellemmel, hogy mutassa meg erejét, úgy hogy mi nyomjuk teljes erõvel az asztalt lefelé, õ meg ne engedje. Nem vagyomk gyenge gyerek, mindíg sportoltam de nem bírtuk lenyomni az asztal lábát a földre.Tudtam már, hogy létezik más is mint amit mi látunk. Nem kétséges! Már nem. Természetesen figyeltük az elején, nehogy valaki lábbal emelgesse, az asztalt de ki volt zárva. Mindenki bizonyosságot akart. Az elején az egyik ismerõs rosszul lett, õ kiállt. Érdekes érzés futott rajtam át a szeánsz közben, erre határozottan emlékszem, ez az érzés egy kéjes érzés volt. Nem tudom miért de ezt éreztem, amin nagyon meglepõdtem.Szóval jöttek a válaszok (koppintások) akkor meglepõdtem a nekem intézett válaszokon, azt koppintotta nekem, hogy a feleségemnek születik majd egy gyereke, de nem tõlem. Hát ma már elvált vagyok, máshol élek az új párommal. Szóval elmúlt jócskán éjfél, és késõn engedtük el a szellemet. Egy hét múlva a kórházban feküdtem, egy olyan autóbaleset után, hogy csoda, hogy túléltem. A média ott látogatott meg, és csak ott mondta meg, hogy ha éjfél után hagyta abba a szeánszt, akkor valakivel, a résztvevõk közül mindig történt valami rossz. Restellte, hogy csak most mondta el, szinte elnézést kért. Valaki azért vigyázott rám, mert levezettem, 38km-t nem voltam bekötve, egyszer csak gondoltam egyet, áthúztam az övet, és egy perc nem telt bele, megtörtént a baj. Röviden, elõzésközben rám elõztek, és kikötöttem egy fán 80km-es sebességgel, 1.8m magasan tetõvel a fának ütközve, az öcsém másik autóval jött közvetlen utánam, és látta az egészet, majd elmesélte nekem, hogy nagyon furcsa dolog történt vele, ahogy engem a másik autóval látott ütközni, megszólaltam az õ kocsijában az anyósülésen, és amit mondtam akkor amit hallott, oda is nézett az "üres ülésre", elmondtam neki hogy én ugyanezeket ki is mondtam a másik autóban. Kép az autóról( wwww.parkettas.hu/tuleltem.jpg )
Ezt elmondtam hónapokkal késõbb ismerõsömnek Sós Tibornak, aki asszem a magyar ufókutató szöv. elnöke, azt mondta létezik ilyen. Visszatérve, amikor a kórházban feküdtem a szeánsz után egy héttel, az öcsém a lakásunkon beszélgetett a feleségemmel, és hatalmas robbanással repültek szét a szilánkok egy nyitott ablakból, amely még nem is feszülhetett a tokjában. A gonosz még a házban volt. Ugyanis megtudtam, gonosz démonok, játszanak velünk, ha megidézzük õket, veszélyes játék ez, hát ezért mondtam. Nem próbálnám meg még egyszer. Azóta is óva intek mindenkit, hogy kipróbálja. Okos ember más kárából tanul. Így történt aki ismer tudja is.
Szente Sándor
offtopic
nihilke 2008 nov. 10. - 01:04:07 Előzmény beatrix555
(15/38)
érdekes történet. kicsit nehezen hiszem el. tényleg csak ennyi lenne? erõsen gondolunk rá, és hipp-hopp meg is jelenik? vagy neked plusz "szerencséd" volt a temetõre épült házzal:) pár évvel ezelõtt meg voltam róla gyõzõdve, hogy szellemek laknak a szobámban, meg a szomszédban is. gyakran hallottam fura zajokat éjszaka. utólag visszagondolva valószínûleg csak a régi bútorral volt baj, meg a határtalan fantáziámmal (bár nem mindenre találtam magyarázatot). remekül be tudom magam paráztatni a mai napig. sötétben bárhol, bármikor.
egyébként nagyon szeretnék hinni a szellemekben, de valahogy legbelül nem megy. hiszem, ha látom. mindenestre szeretem az ilyen sztorikat/filmeket. kedvencem a ghost haunt, az nagggyon para:D (azt hiszem a zone europe-on megy idõnként, de már sajna nincs olyanom)
beatrix555 2008 nov. 09. - 21:45:25
(14/38)
Nos szerintem nem is lesz rá bizonyíték. Valószínû azért is hívják paranormálisnak. Ha lenne rá bizonyíték, akkor már nem lenne az. Egyébként én is szkeptikus voltam.... egészen odáig. De sem elõtte, sem azóta nem láttam ilyet/ vagy ilyen jelenséget.
denisof 2008 nov. 09. - 21:27:00 Előzmény beatrix555
(13/38)
Érdekes a sztori. Nem azért, hogy mindig szkeptikus legyek, de annyi ilyet hallottam már, szellemidézõset, szellemjárósat stb.... De valahogy úgy vagyok, hogy amíg nincs rá bizonyíték, addig nehéz elhinni. Lehet, ha lenne rá bizonyítékom, úgy beparáznék, hogy soha az életben nem mernék aludni sem, de valahogy nem vagyok meggyõzve. Jártunk már barátokkal éjjel temetõben is...érdekes bátorságpróba volt, vártam hogy valakivel-valamivel találkozunk, de nem...
Viszont érdekelnek nagyon az efféle történetek...
beatrix555 2008 nov. 08. - 11:12:21 Előzmény Bowhunter
(12/38)
Nekem is volt egyszer egy ilyen mondhatni igen hátborzongató élményem, egyik este, úgy döntöttem, hogy szeretnék én is egy szellemet látni. Nem az volt az elsõ alkalom, már többször gondoltam rá, hogy kíváncsi lennék, ha saját szememmel látok egyet, akkor elhiszem... Hát aznap este nagyon erõsen koncentráltam lefekvés elõtt... brrr. pont éjjel.....brrr. hát azt inkább mégsem próbáljátok ki (amúgy mint késõbb kiderült tényleg lehet hogy volt köze ehhez annak,hogy a négyemeletes épület, ahol laktunk, majd minden háztömb a közelben egy nagyon régi ledózerolt temetõre épült) szóval nagyon erõsen koncentráltam, mondván elég ha csak látom valahol elsuhanni..... nem fogok tõle félni, amúgy sem vagyok egy ilyedõs típus. Hááát még most is feláll a hátamon a szõr az emlékek hatására, pedig volt már vagy 10-15 éve.. nos. Nem történt semmi, s lassan elaludtam. Éjjel egyszer csak arra ébredek, hogy valaki azt kiabálja ( de tudtam hogy nekem kiabálta): tûz van, tûz van, tûz van. Háromszor vagy négyszer hallottam a hangot, mire teljesen felébredtem. A szoba hálószoba ajtaja nyitva volt, sötét volt mindenütt a szobában, az elõtérben is. És teljes csönd volt. Egy pillanatra azt hittem hogy csak álmodtam a kiabálást. De nem.... Akkor láttam meg az árnyalakot. Lassan közeledett... Volt valami furcsa abban ahogy jött, amit elsõ másodperben nem értettem. Tisztán láttam az egész alakját, pedig sötét volt. Tetõtõl talpig fekete csukjaszerû ruha fedte a testét. Nem láttam sem a kezeit, sem a látbát, sem az arcát (hála...) csak a csukját. A fejét mélyen lehajtotta a földre,a csuklya teljesen eltakarta mintha a földet nézné amerre jött. Azonban nem lépkedett, hanem suhant. Aki nem látott még így mozogni valamit, az el sem tudja képzelni mennyire ijesztõ volt.És nemhogy elment volna valamerre, hanem egyenesen felém suhant, az ágy felé. Nem féltem, RETTEGTEM!. Olyannyira, hogy bár nem vagyok vallásos ember, de elkezdtem hangosan imádkozni, s csak azt akartam, hogy tûnjön el, szívódjon fel mielõtt elér hozzám! De nem tûnt el, tovább jött felém. Annyira rettegtem, hogy ha szerettem volna sem bírtam volna már megmozdulni sem. Csak 10-15 másodpercig tartott mielõtt tovább állt. De közvetlen a fejem mellett néhány milliméterrel ment el mellettem. Nem húzott sem szellõt maga után, sem mást. Emlékszem nem mertem megmozdítani a fejemet sem amikor közvetlen mellettem volt. Nem csinált semmit,nem is szólt semmit, csak tovább ment.De szinte majdnem érintett annyira közel volt. Továbbment, s eltûnt az ablakon keresztül. Egyszerûen átment a függönyön és a bezárt ablakon át. Ahogy elment, megnyugodtam. Még volt annyi lelkierõm, hogy annak érdekében, hogy reggel biztos lehessek abban, hogy nem egyszerû rémálom volt (vagy inkább abban reménykedve, hogy reggel megnyugodjak inkább, hogy egyszerû rémálom volt, a karórámat, amit este lefekvéskor mindíg a fejemtõl karnyira lévõ kis asztalon tartok: egészen máshova, attól távol, (hogy még csak annak a látszatát sem kelthesse, hogy véletlenül leesett) leraktam a földre. Reméltem, ha reggel felébredek, akkor a karórát majd az asztalon fogom találni, és megnyugszom, hogy csak álom volt az egész. De nem. Reggel a karóra a földön feküdt, pont ott ahova tettem éjjel. Még napokig képtelen voltam éjjel elaludni. Attól rettegtem, hogy hívatlanul vissza fog jönni. De szerencsére nem jött. Idõvel rájöttem, hogy nem akart bántani, csak azért jöhetett, mert én hívtam! Csak azt tette, amit kértem, jött és ment. Azóta többet nem kívánok ilyet látni. Vérfagyasztó élmény volt.
beatrix555 2008 nov. 08. - 10:42:32 Előzmény Bowhunter
(11/38)
Halljuk!
Bowhunter 2008 nov. 04. - 17:34:04 Előzmény cztomi
(10/38)
Szia! Én is nevettem az ilyen történeteken amíg személyesen meg nem tapasztaltam, és meg nem jártam. Senki ne próbálja meg!
Ha kíváncsi vagy elmesélem.
AKON89 2008 márc. 16. - 19:53:46
(9/38)
én tudom hol tudod letölteni.

www.torrent.eval.hu-n ott beírod szellemjárás és úgy ahogy van ott úgyanúgy letöltöd mint amikor fájlt töltesz le és a filmet úgyanúgy többször megtudod nézni mint a discovery-n.
10/10
davidboreanaz 2008 febr. 08. - 21:25:46 10/10
(8/38)
Ki tudja hol lehet letölteni a részeket?

Fontos lenne, aki tudja írjon ide és / vagy e-mail címemre!
9/10
ninane 2008 febr. 01. - 14:38:01 9/10
(7/38)
Kár hogy már csak ismétlések vannak:(
10/10
chany94 2008 jan. 04. - 16:00:12 10/10
(6/38)
Hát nem tom...Én vmikor nagyon megijedek tõle. Bár sztem ezek a történetek nem túl valóságosak, bár ki tudja. Lehet h valóban megtörténtek ezek az esetek, de én már régóta nézem, és sztem szórakoztató ^^
cztomi 2007 nov. 14. - 23:47:10
(5/38)
akkora baromság nem gyengén szoktam sz*rrá röhögni magam ezen a f*son
Redfield 2007 ápr. 07. - 16:22:38
(4/38)
Az a nyanya, vagy indián, vagy ki a kis képen? Arra mutatsz a nyíllal... :)
Redfield 2007 ápr. 07. - 14:24:52
(3/38)
Ugye? :) hiszen már a srácra is rágerjedt.
Redfield 2007 ápr. 07. - 11:30:27
(2/38)
aha. :)
Redfield 2007 márc. 11. - 22:44:09
(1/38)
Hehe. :) Na az is biztos.