10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 19:58:34 10/10
(97/577)
Egyik sem volt jobb a másiknál. Mindegyik ugyanolyan bûnös.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 19:53:52 9/10
(96/577)
Arról ne is beszéljünk, hogy a náci németország többször is felajánlotta öket a szövetségeseknek, elõször még kb 10 dolcsiért darabját, a végén már csak kettõt kértek volna, de még annyit sem voltak hajlandóak fizetni.

Itthon is csak kb Radnóti Miklos halt meg, aki ha helyben marad, mert jönnek az oroszok, és azok megölnek, inkább elindult, de nem bírta az erõltetett menetet, és útközben meghalt.

A Schindler listájában azt az egyet tiszteltem, hogy Spielberg nem foglalt állást, és nagyjából az igazságról készített filmet, miszerint végig dolgozniuk kellet, dolgozni, mert munkára akarták öket fogni.

A másik ilyen filmje a münchen már gázabb volt, hiszen ott 72-öt megtorolva kb az egész palesztin vezetést kivégezte a moszattttttt, a nyugat jóváhagyásával, hogy haddd áljanak bosszút, csak kb mindenkit megöltek, aki nem tetszett nekik, aki szót mert csak akár emelni a palesztinók jogáért.


Ma magyarországon ugyan ez megy, aki felmeri hánytorgatni az apacsok ügyét, azt azonnal el lehetetlenítik, lejáratják, bemocskolják!!!!!!!


A velencei tavat meg el kotyavetyéljük, a fradi pályát sz*ré h*gyé oda adtuk, és még lehetne sorolni :$


Remélem a mocskos mdf-es bünözõket most jól elfogják ítélni, mert kcisit vissza nyalt nekik a fagyi!!!!!!!!!
10/10
offtopic
laca0947 2009 júl. 09. - 19:51:43 10/10
(95/577)
A Világháboru legnagyobb bûnöse az Sztálin, ne feledjük a rohadékot mert nem csak az ellenséget, hanem saját népét pusztította!!!!
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 19:49:39 10/10
(94/577)
Akkor tehát leszögezhetjük, hogy vannak helyzetek, amikor csak az erõszak segít? :D :D :D
10/10
offtopic
laca0947 2009 júl. 09. - 19:43:03 10/10
(93/577)
Hivatalosan ki lehet jelenteni, a haláltábor nem létezett, hamis történelmet tanítanak az iskolában. 300 ezer zsidórol tudunk de lehet még annyi sem halt meg. Ezalatt az egész világon 6 milliót siratnak. Hozzáteszem a háboru alatt meghalt 10 millió orosz és 10 millió kínai is, õket ki siratja??? Mindegy siratunk 6 millió nemlétezõ személyt.
A zsidók a hatmillió kitalált áldozat miatt hatalmas pénzt szakítottak le Németországtól a háboru után! Mindemellett arra is jó volt ez a történet, hogy elfogadják õket sajnálatból, mível a zsidó vallás az átlagembernek dühítõ aljas eszméket mutat!!!!!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 19:39:27 9/10
(92/577)
Nem kell ide erõszak. Egyetlen történy kellene, ami a jog és igazság hazájában, a szabadság országában müködik, az én házam, az én váram.


Aki bejön lopni lelövöd, aki meg nem megy el lopni, az éhen döglik.


A másik fele, az is a jog és igazság hazájában van, hogy nincs segély, hanem szociális munka van, vagyis nem segélyt kapsz, hanem közjellegû munkát végzel. Higyétek el, ha dolgozni kellene, mindjárt nem csinálnának annyi gyereket, vagy ha születne is, min nem tudnánk róla, mert rövid úton véget érnem, de ami most megy, hogy terhes nõk kalapáccsal üttetik a hasukat, mert a sérült gyerek után több segélyt kapsz!!!!!!!


Ha már ilyen kis emocionális vagy Shaba, kérlek nézzz utána statisztikákban, hogy % hány nyomorék, hülye, ketyós, tartaroszra való sz*r darab születik náluk, és mennyi nálunk ? :


Nálunk kb pár %, nálunk meg 20% túl. Kiccsit durva :$
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 19:35:41 10/10
(91/577)
Nézd, Shaba. Tapasztaltam milyen a brutalitás. Tûri tûri az ember. De ha már nem egyszer és nem is kétszer történik meg vele, akkor elgondolkozik, hogy miért is tûri ezt. Én sem vagyok igazán az erõszak híve. De az embereknek meg kell valahogy védniük magukat, ha máshogy ne megy.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 19:33:54 9/10
(90/577)
A bosszúra azért van szükség, hogy a felgyülemlett sérelmeket kiadd madadból. És igenis jó pár a politikai elitben jelenleg résztvevõt be lehetne dobni egy kicsit a köfejtökbe.

A jobbik hatalomra kerülése azért baj lenne, mert elég radikálisak, és vagy bejön vagy nem, vagy sikerül az átalakulás vagy nem. Ha nem, akkor nagyon nagy bukta van, az a full csödöt jelentené az országnak. ha egy erõs és meghatározó harmadik politikai erõvé tudnának válni, akik nem hallgatnak az olyan dolgokról, és nem hagyják az olyan dolgokat altussolni, mint Olaszliszka, hanem a bünösök tényleg bünhödnek, ha egy ilyen Kulcsár félék nem flangálnak jobb öltönyben házi örizet alatt, mint sokunknak valaha is lesz, na ha ezeket meg tudják akadályozni, az már egyfajta gyözelem.


A holocaustot csak valahogy a 70 évek végén találták ki, és a jelenlegi táborok közül egyik sem eredeti, mert azokat állítólag mind lerombolták.

A történethez hozzá tartozik, hogy táborból kb csak a nyugatiak által felszabadítótt részen kerültek ki élve, mert az oroszok elsõ dolga volt, hogy a csontá soványodott embereknek cukrot adjanak, amitõl azonnal meghalltak. Sajnos elfeledett tény, de Sztálin Hitlernél is jobban üldözte a zsidókat, és volt külön gulág számukra is, rengeteg embert kiírtott ama nagy hõs vezér, mégis a média azt tolja nekünk, hogy hitler volt a rosszabb. Mindkettõ rossz volt, de sztálin volt a legrosszabb, Thruman pedig a legrosszabb, aki két város civil lakosságának teljes kiírtását rendelte el, azaz ledobott két atombombát. Számomra Õ a második világháború legnagyobb háborús bünöse!!!!!!!!!!
10/10
offtopic
laca0947 2009 júl. 09. - 19:31:53 10/10
(89/577)
Megerõszakolják a nõket?
Agyonverik, kirabolják a szegény öregembert aki becsülettel ledolgozott 40-60 évet? Így kell távoznia?
Kirabolják a házunkat? Megmérgezik a kutyánkat? Leszúrnak késsel? 200ezer forint segélyt benyomnak a játékgépbe meg alkoholra költenek utána meg sírnak, hogy éheznek? Halottaink sírjait rongálják? ÉS mindenen röhögnek mert rájuk nem vonatkozik törvény???
Te ezt mível torolnád meg szíved szerint ha nem erõszakkal?
10/10
offtopic
laca0947 2009 júl. 09. - 19:26:20 10/10
(88/577)
Nézd én sem vagyok erõszakpárti, de hiszek abban ha elnézek egy dolgot ma, holnap hármat kell és utána csak káosz lesz. Sajnos nem lehet ezt máshogy csak erõszakkal megoldani. Évekig tûrünk és ha kicsit szót emelünk valami ellen akkor a rendõrök szétvernek? Meddig kell belenyugodnunk....???? Ha nem teszünk valamit évek múlva hatalmas bajok lesznek, mert ez a helyzet évrõl évre romlik.
offtopic
Shaba 2009 júl. 09. - 19:21:11
(87/577)
Szónoki kérdés csak: vajon mennyire igaz, mennyire magyar, mennyire valós érték az, amit valaki más lerugdosásával kellene/lehetne hitelesíteni? S egyúttal nick-nevekre utalva: épülhet-e igazság bosszúra, ha mégoly jogosnak tûnõre is? Mert e két fogalom egymásnak inkább kizárója, semmint megerõsítõje. Nem létezik sérelmi objektivitás, ahogyan vérszomjas józanság sem. Ez a véleményem.
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 19:08:52 10/10
(86/577)
Remélem igazad lesz. Ha az lesz, tudom mit kell tennem. :) De vajon a többi ember is tudni fogja?
10/10
offtopic
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 19:04:38 10/10
(85/577)
Én is nagyon remélem. A jobbik tényleg jobb lenne. :)
10/10
offtopic
laca0947 2009 júl. 09. - 18:56:40 10/10
(84/577)
Dehogynem a Magyar Gárda ujra lesz, ebben biztos vagyok, maximum más néven ujraalapítják, a Jobbik hatalomra kerülése jót tenne az országnak. Sztem nem kell sokat tûrni, egyre dühösebb mindenki, egy idõ után robbanni fog valami!!!
10/10
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 18:21:55 10/10
(83/577)
Eddig se nagyon volt igazság Mo-on. Sajnos, és félek már nem is lesz. Nem tudom, hogy talpra fog-e állni ez az ország valaha is. Nincs Magyar Gárda, nincs aki megvédene minket. Félek, ez sokkal rosszabb lesz, mint eddig volt.
10/10
laca0947 2009 júl. 09. - 18:14:45 10/10
(82/577)
Igen a gond azzal van, hogy mi elég kis ország vagyunk a zsidóság ellen, ha a cigányság ellen nem is. Az amcsi médiát is zsidók uralják. Különben is észre lehet venni a hatalmat amikor bizonyos okos emberek akik bizonyítékokra támaszkodva, egyértelmû dolgokat mondanak hazug történelemrõl, és börtönbe vetik õket. A médiában ezek az emberek holokauszttagadók akik gyûlöletet és erõszakot szítanak, pedig igazából hõsök akik az igazat próbálják feltárni, hogy rájöjjünk mekkora hazugságban élünk! Ez az igazság, nincs igazság.
10/10
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 18:00:07 10/10
(81/577)
Igaza van Lacának. Ha így halad az ország, Mo-már nem a magyaroké lesz. Nem lesz semmi magyar itt az országban.
A Gárda célja pedig nem a "cigányûldözés" (ahogy egyesek hiszik), hanem a nemzeti értékek védelme és ápolása. Csak az a baj, hogy a magyarok közül is elég sokan (SAJNOS), lehúzták a Magyar Gárdát. Mert nem abban hisznek ami a tényleges valóság, hanem a médiának. És egyes tv csatornák, akik ontják, hogy a Gárda ilyen meg olyan, meghogy ilyen felvonulás volt, meg olyan, meg ilyen erõdemonstráció volt, meg olyan, ezek a zsidók kezében van. És ez csak rosszabb lesz, hacsak nem tesz ezellen valaki valamit.
10/10
A bosszú angyala 2009 júl. 09. - 17:39:55 10/10
(80/577)
Mi is összetudnánk fogni. Csak akarni kell.
10/10
laca0947 2009 júl. 09. - 17:24:55 10/10
(79/577)
Ne féljetek... A július4-e meggyõzött engem!!!
Mi is össze fogunk fogni, ne aggódjatok. Én sosem ilyednék meg ha menni kellene, nem a szám jár, nem egyszer kapott már tõlem cigány. (viszont egyszer leszúrtak már)
10/10
laca0947 2009 júl. 09. - 17:21:04 10/10
(78/577)
jah...
Már láttam.
Szegények.... éheznek....