Téma: Sztárbox

olahmiki1959 2023 nov. 19. - 22:07:28
(28/48)
Szujó Zoltán valószínűleg villogni akart az olvasottságával, amikor azt mondta Héder Barnának: "Ez olyan, mint Norman Mailer-től A 22-es csapdája! Érted!?...
Hát igen, ezt talán nem kellett volna...:)
Miért?
Mert A 22-es csapdáját nem Norman Mailer írta, hanem Joseph Heller.
A többi stimmel - ahogy mondani szokták...:)
Zsupsz 2023 nov. 15. - 06:50:00 Előzmény superzero
(27/48)
Egyetértek veled.
superzero 2023 nov. 14. - 22:11:14 Előzmény Zsupsz
(26/48)
Én tisztelem Nagy Ervint, egy jó színésznek tartom, de itt most nem volt tisztában a saját képességeivel. A box nem egy intellektuális sport, a ringben többek között színészeknek semmi keresni valójuk nincs. Tudom persze, hogy mit is jöttek keresni, hát a pénzt. Láthatjuk, hogy van az a pénz amitől nem csak korpásodik a hajunk, hanem még jó nagy hülyét is hajlandóak vagyunk csinálni magunkból úgy, hogy házhoz megyünk a pofonért. Valahol egy kreatív igazgató kitalálta ezt a fajta szórakoztatási formát, aminek a gyökereit valahol az ókorban kellene keresni a gladiátorok idejében, akkor is vérszagra gyűltek a népek, most sincs ez másként, de szerencsére a halál már nem része a produkciónak....
10/10
Irgum76 2023 nov. 14. - 19:54:43 10/10
(25/48)
Bocs félre ment Pünkösdi Katónak szólt a válaszom
10/10
Irgum76 2023 nov. 14. - 19:49:03 10/10 Előzmény Zsupsz
(24/48)
én nem nevettem azt gondolta majd "csibészséggel" megoldja, hát nem
(mondjuk én meg voltam győződve róla, hogy az egész pörköltes sztori csak altatás ezek szerint nem az volt)
szerinted a többi versenyző kivett egy féléves szabadságot?
Brasch Bence meg is mondta, hogy hatkor kelt, hogy tudjon edzeni
(amin az édes Csobot Adél el is szörnyülködött ha tudná hány embernek kezd hatkor a műszak talán nem vágta volna mellbe :) )
de mint színházi ember valószínűleg éjfél, egy körül érhet haza így a hatkori edzés már másként fest
de mindegyiknek megvan a kis élete munka, család, gyerek stb
ha nekik ment a Curtisnek is ment volna ha akarja (igaz elnézést is kért)

de szerintem van olyan jó boxoló mint rapper .. . ;) :)
Zsupsz 2023 nov. 14. - 19:42:10 Előzmény superzero
(23/48)
Én röhögtem rajta. Legalább őszintén felvállalta , hogy nem edzett stb. A vereséget is olya Curtis módjára lereagálta. Nagy Ervint azóta se láttam, már a meccs után sem nyilatkozott bár nem nézek mindent mindenkor.
Pünkösdi Kató 2023 nov. 14. - 18:03:15 Előzmény Szila86
(22/48)
MI értelme lett volna, ha csak 11 perc az egész műsor? Bejönnek, box és kimennek, vége? Semmi. Nagyon jó a műsor, nekem tetszik. Van, amit kihagynék, Luca és társai éneke, énekeljenek a közönségnek. Nekünk addig mutassák a felkészülést, akár kis technikai információkat. Igen, a reklám is sok, de vmiből ki kell fizetni a terembérletet:), a gázsit, a stb. Sajnos, nem sajnos, kell a reklám. Nekem tetszik a műsor.
Pünkösdi Kató 2023 nov. 14. - 17:58:37 Előzmény superzero
(21/48)
igen, Curtisen jót nevettem. De én inkább azt mondom, azt kellene elő venni a műsorból, aki Curtist beválogatta. Nincs Curtissel semmi baj, csak éppen két napi műsort lehúzott, persze, hogy nem volt ideje készülni. Meg is mondta, amíg Tenya heti 6-7 edzésen volt, ő összesen 6 edzésen volt.
superzero 2023 nov. 14. - 05:26:50
(20/48)
Curtis megoldotta. Az első menetben rárontott az ellenfélre, csápolt ahogy tudott, a másodikban kapott egy pofont, erre leült és azt mondta, jó akkor ebből ennyi elég is lesz, kérem a pénzem, ja és azért majd szombaton nézzétek a Voicét, oszt hali...
Zsupsz 2023 nov. 14. - 04:34:53 Előzmény törökbálint
(19/48)
Elfogult voltam vele eddig mert nem celebeskedett így engem nem zavar az önbizalma. :-)
Bonitó 2023 nov. 13. - 23:23:30
(18/48)
Én is belenéztem a műsorba, de óhatatlan, hogy az ember ne a szimpátia alapján ítélkezzen. 😉
- Pintér Tibor - Dobrády Ákos párosnál Ákosnak drukkoltam, de a színész győzött. (Talán azért drukkoltam Ákosnak, mert tetszett amikor énekelte, hogy " Kicsi Gesztenye, barna a szeme, Úgy mosolyog rád, mintha te is tudnád igen! 😮🤣" ) Tiborról azt hittem sokszor ha nyilatkozott bárhol, hogy valami baj lehet a toronyban nála. Minden esetre ő nyert, gratulálok ! (Mégha nem is neki szurkoltam, akkor is gratula! Elvégre így illik, nem igaz?! 😉)

A nőknél a Járai Kira - Nyári Dia mérkőzésen egyiknek sem drukkoltam. De jogos volt Dia győzelme.
( Járai Kira és párja a "Nyerő páros" realityben lett nagyon antipatikus, Dia pedig amióta megszűnt a BK (Barátok közt c. sorozatban szerepelt évekig), azóta csak fogyásával, szinten tartásával foglalkozik. Dia lassan már csont sovány lesz. Átesett a ló túlsó oldalára már, szerintem.)

Kíváncsi leszek Szabados Ági és Janicsák Veca párosra?! Szabados Ági az rtl reggeli műsorvezetője, könyvkiadó tulajdonos nekem mindig hideg, távolságtartó volt amíg hírbemondó volt. Mint műsorvezető, már kissé felengedett, és mosolyogni is láttam! Ági (35) és Papp Zsombor (27) aki a Celebrandi c. műsorban szerepelt (illetve előzőleg az ÉNB sorozatban évekig) és összejöttek a Celebrandi után a fáma szerint. Remélem tart még a boldogságuk?! Talán Áginak fogok szurkolni!
(Mert Veca az Ázsia Expresszben szerepelt anno, akkor még a férjével, de olyan ocsmányul beszélt a párjával, hogy kiesett a pikszisből, és azóta is antipatikus.)
törökbálint 2023 nov. 13. - 22:46:12 Előzmény Zsupsz
(17/48)
Nemrég valahol azt nyilatkozta, h vele mindig vagy az volt a probléma, h túl szép, vagy hogy túl fiatal. Hát, irigylésre méltó önbizalom...
Zsupsz 2023 nov. 13. - 19:17:23 Előzmény olahmiki1959
(16/48)
olahmiki1959 2023 nov. 13. - 19:12:54 Előzmény Zsupsz
(15/48)
Lehet, hogy bizonyos értelmiségiek néha meg akarják méretni magukat keményebb feladatokban, műsorokban is - emlékezz vissza, hogy például a "Celeb vagyok, ments ki innen!" című kalandjátékban is szerepeltek színészek, tévések -, talán egyfajta jó bulinak tartották, mellesleg pedig a saját egójuknak is jót tett a dolog - gondolom...
Szabados Ági egyébként a tévében is egy elég kemény, határozott, a hírek felolvasása közben időnként kifejezetten agresszív csajnak látszott - mintha haragudott volna valakire -, úgyhogy lehet, hogy számára nem is akkora kihívás ez a "Sztárboxos" szereplés.
Azt egyébként nem is tudtam, hogy könyvesboltja van, úgyhogy köszi az infót!
Zsupsz 2023 nov. 13. - 17:09:16 Előzmény olahmiki1959
(14/48)
Ok végül is gondoltam csak csalódás lett nekem a csaj. Azt gondoltam erősebb a tartása mert eddig ha olvastam la az a könyvesboltja miatt volt.
olahmiki1959 2023 nov. 13. - 01:18:16 Előzmény Zsupsz
(13/48)
"Nem értem Szabados Ágit mivel vették rá."
Adok gondolkodási időt.
Annyit segítek, hogy egy olyan dologgal, amit - állítólag - annak idején a föníciaiak találtak fel...:)
olahmiki1959 2023 nov. 13. - 01:15:03 Előzmény CS@
(12/48)
Bocsi, de azt hiszem, a nagy igyekezetben eltévesztetted - ha nem is a házszámot, de - a műsort!
Amihez hozzászóltál, az valamelyik énekes tehetségkutató verseny lehetett, itt pedig a résztvevők nem énekeltek, hanem derekasan püfölték egymást...:)
Szerencsére itt senkire nem kellett "effektet" kötni, bár az igaz, hogy a nézőtéri megszólalók közül néhányan rendesen affektáltak, hihihi!...:)
Üdv!
Zsupsz 2023 nov. 12. - 19:07:11
(11/48)
Nem értem Szabados Ágit mivel vették rá. Annak örülök, hogy Nagy Ervint leejtették az egójáról.
2/10
CS@ 2023 nov. 07. - 21:03:40 2/10
(10/48)
Öreg vagyok már meg minden, de én ilyen szar hányást, mint ez a Mihályfi Luca meg a lófafszjancsi még sose életemben hallottam …
Azé ezeknél ma már sokkal jobb gépi énekszimulátorok is vannak.
Bár Lucy „csak” egy gép, de gond nélkül jobban énekel, mint ez a szánalomhalmaz Luca, akire valószínűleg azért kell ennyi effektet rákötni, mert énekelni élőben egy kicsit sem tud.
https://www.youtube.com/watch?v=Z726LOb4oGI

A HCW -sek szokás szerint nagyon frankók voltak!
10/10
Irgum76 2023 nov. 06. - 13:13:16 10/10
(9/48)
Na erre a második részre egész összekapta magát a műsor
ez már nem paródia volt hanem tényleg egy sport gála
maguk a meccsek meg kifejezetten jók voltak az előző adáshoz képest
CsáKevin hadonászása kivételével :)