Téma: Tenisz

Mr.Malac 2012 márc. 15. - 20:25:33
(42/62)
Ha nézed a teniszt meg az endimöri meccseket akkor vágod. ha nem akkor nem fogom elmagyarázni
8/10
gopocher 2012 márc. 15. - 19:28:58 8/10
(41/62)
mi van?
Mr.Malac 2012 márc. 15. - 19:23:13 Előzmény gopocher
(40/62)
de miért kell Endi MÁrrizni Taróczinak meg Kaplárnak? nem tudom... kurva idegesítõ. Ándi Márri, Endi Mári.. igazi parasztok mikor ezzel erölködnek. ENDIMÖRI!! Ennyi B.meg!
8/10
gopocher 2012 márc. 08. - 10:00:27 8/10
(39/62)
ja Djoko nyerte
Mr.Malac 2012 márc. 08. - 08:38:45 Előzmény gopocher
(38/62)
ez jó film! :)
8/10
gopocher 2012 jan. 03. - 17:22:15 8/10
(37/62)
nem sokká Aus Open
8/10
gopocher 2011 júl. 09. - 17:34:32 8/10
(36/62)
Andy kinyírlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
10/10
akác41 2011 jún. 04. - 19:25:34 10/10 Előzmény Timike1980
(35/62)
Hasonlóan látom a dolgokat. Murray ritkán van kirobbanó formában, most is kitartása ellenére hiányzott az a plusz, amivel nyerhetett volna. Ennek ellenére szoros meccs volt, rendesen megizzasztotta Nadalt. A Nole-Féderer elõdöntõtõl nagyon tartottam. Féderer valóban a fénykorát idézõ formában játszott, és Djokó ettõl, vagy ettõl függetlenül nem tudta folyamatosan a tudása legjavát adni.Azért vérzett a szívem egy kicsit, de el kellett ismerni, hogy Féderer megérdemelten gyõzött. A Féderer-Nadal összecsapásnál azért sok a kérdõjel. Tudja e hozni Féderer a pénteki formáját, és Nadal mennyire elszántan tud küzdeni? Ez holnap kiderül A helyzet furcsasága, hogy ha Féderer nyer, akkor Djoko lesz a világelsõ. A lányoknál úgy hiszem a Li Na megérdemelte a gyõzelmet. Nagyon szépen, pontosan, koncentráltan játszott.
Timike1980 2011 jún. 04. - 17:10:34
(34/62)
Na megvoltak a férfi elõdöntõk. A Nadal-Murray meccsbõl csak a 3. szettet láttam, így nagyon megítélni nem tudom, viszont amit láttam, az alapján Nadal megérdemelten nyert. Most is azt mondom, hogy Murray-bõl hiányzik valami +, ami miatt képtelen Grand Slam-et nyerni. Nagyon messze van õ a TOP 3 játékosaitól, akik mint ahogyan ma láthattuk is, már-már "ûrteniszt" játszanak. Sajnálom azért, de bízom benne, hogy talán még tud fejben fejlõdni és fel tud nõni a "nagyokhoz", kiegészítve egy DelPo, Söderling, Berdych és még egy pár igazán nagy játékossal, mert akkor igazán izgalmas masterseket és Grand Slameket láthatnánk. Meglátásom szerint viszont Nadal sem volt ma az a Nadal, aki a korábbi Roland Garrosokon tarolt. Ha így fog játszani a döntõben...na akkor a másik meccs:
Elsõ gondolatom, hogy hatalmas, régen látott igen jó teniszt láthattunk a Federer-Nole meccsen, fõleg az 1. és 2. szettben. 2-0 állásnál én még mindig bíztam benne, hogy képes felállni Djokovic, de ma annyi hibával játszott, hogy egy ilyen jól játszó, régi fényét idézõ Federerrel szemben abszolút megengedhetetlen ennyi labdát kiütni. Nem volt esélytelen a kiegyenlítés, hiszen 7:6, 6:3 után Nole is 6:3 és "majdnem" 7:6-ra nyert. A hangsúly a majdnemen van, mert a 2. tie break-ben aztán hihetetlen szerváival Federer elsöprõ sikert aratott. Most örülnek a Nadal-Federer rajongók (köztük én is), mert létrejön az újabb Nadal-Federer GS döntõ. Ha így játszik Federer, Nadal-t lemossa a pályáról. Nagyon fel kell javulni a spanyolnak és a szerváit is nagyon nagy százalékban kell beütnie, hogy Federer ellen felvegye a harcot. A lelki tényezõrõl még nem is beszéltem: Egyrészt Nadal "megkönnyebbülhet" hogy sorozatos Nole elleni vesztés után nincs rajta a nagy teher, hogy "Na, megint itt van Djokovic, most már le kéne gyõzni!", másrészt viszont Federernek Nadal ellen vannak megingásai, de reméljük, hogy nem remeg meg a keze. Bízom benne,hogy jó döntõt láthatunk.
Végeredményben egyik szemem sír, a másik meg nevet. Hiszen kiesett Nole, akinek már azért is szorítottam, hogy legyen már meg a rekord, másik oldalról viszont azt mondtam, egyszer úgyis megszakad a sorozat, ha pedig már ki "kell", hogy kapjon,akkor Federertõl és Nadaltól sosem szégyen kikapni. Nos így is lett. Amiért pedig "nevet" a szemem, az pedig az elõbb említett Federer-Nadal döntõ. Reméljük színvonalas teniszt láthatunk és gyõzzön az aznap jobban játszó!
Vasárnap tehát: Hajrá Federer!
(Bocs, hogy hosszú voltam...)
Timike1980 2011 jún. 02. - 19:03:08
(33/62)
Igen, sajnos Sharapova kiesett. A másik döntõs pedig, ahogyan gondoltad Schiavone. De az igazi nagy nap holnap lesz! Már nagyon várom, sok minden ki fog derülni a holnapi nap végén. Elsõre a tippem Nadal és Djokovics döntõ lenne. Mivel Murray nyilatkozata szerint begyógyszerezve játszott tegnap, így Nadal szerintem simán nyer. A másik ágon pedig bízom Nole-ban, de Federer azért mégiscsak Federer.
10/10
akác41 2011 jún. 02. - 16:13:46 10/10
(32/62)
Az egyik nõi döntõs már megvan Li Na személyében és azt hiszem teljesen megérdemeltem. Kicsit azért meglepett, mert azt gondoltam nem bír az egyre jobb formában lévõ Sharapovával. A másik döntõs Sciavone lesz szerintem, de egy-két óra múlva az is kiderül. A holnapi napnak van azonban az igazi tétje!
Timike1980 2011 jún. 02. - 09:01:29
(31/62)
Most látom, hogy elnéztem az elõdöntõ idõpontját. Mindkét férfi elõdöntõt pénteken játsszák. Úgyhogy jó ki péntek délutáni és esti programom lesz. Mondjuk tartok tõle, hogy az elõdöntõk izgalmasabbak lesznek, mint maga a döntõ. (Általában így szokott lenni!) De reméljük a legjobbakat.
A nõket igazából nem szoktam követni, de most Sharapova gyõzelmét várnám. Na Li nálam is meglepetés ember lett, de legalább a TOP 20 játssza az elõdöntõket.
Mindenkinek kellemes szurkolást és nagyon jó, izgalmas meccseket kívánok péntekre! Illetve a mai napra is a lányok esetén.
10/10
akác41 2011 jún. 01. - 21:17:22 10/10
(30/62)
Valóban szinte törvényszerû, hogy a férfiaknál a nagy tornákon a négyes stabilan tartja magát. Talán csak Djoko eddig töretlen gyõzelemsorozata amitõl izzik a levegõ. Jó lenne, ha végig ilyen koncentrált tudna maradni és képes lenne a bravúrra. Jó formában van Féderer és Nadal is és a mai napon Söderling gyengélkedése is azt bizonyította, hogy fejben dölnek el a dolgok a technikai tudás mellett. Sajnos a meccs nagy részében meglepõen szétszórt volt és csak az utolsó szettre tudta összeszedni magát valamennyire. A lányoknál Li kellemes meglepetés , de lehet, hogy Schiavone vagy Sharapova harcolják ki a gyõzelmet a szó legszorosabb értelmében. Remélem, hogy a finisben színvonalas, izgalmas meccseket fogunk látni.
Timike1980 2011 jún. 01. - 18:35:51
(29/62)
Na, úgy néz ki, hogy papírformák lesznek az elõdöntõk! Nadal-Murray, Federer-Djokovic. Mondjuk Murray-t nem gondoltam volna, hogy idáig eljut, de úgy látszik, kezdi magát összeszedni. Kérdés, hogy Nadal ellen mire megy. Mondjuk azért Söderlingtõl többet vártam. (Igaz, még nincs vége a meccsnek...de nem látok benne annyi potenciált, hogy fordítani és nyerni tudjon). Federer és Djoko esetén remélem, hogy kitart még Nole,márcsak azért is, hogy döntse már meg a rekordot! :)
Csütörtökön hajrá Nole! :)A péntekit még megálmodom! :))
Timike1980 2011 máj. 28. - 18:08:44
(28/62)
Most láttam az eredményeket. Örülök neki, hogy végül is Nole nyert, de azért annak is örülök, hogy DelPo megvillantotta azt a félelmetes ütõerejét, amirõl akác41 is beszélt. Nem bánnám, ha már visszakerülne a Top5-be. Ahogy láttam Murray és Nadal is simán nyert. Izgalmas meccsek jönnek, sõt, a java még hátravan! Gasquet ellen simán kell gyõznie Nole-nak, Federer jó barátjával és edzõ társával, Wawrinkával játszik. Murray-Troicki is érdekes lesz, feltéve, hogy hátráltatja-e Murray-t a sérülése. Nadal-Verdasco? szerintem az elsõ komolyabb ellenfél lenne Nadalnak itt a Garroson. Na mondjuk ahhoz elõször Verdasco-nak Ljubicic-et is meg kell vernie. A jövõ hét lesz a legjobb a meccsek tekintetében, dehát ez természetes, hiszen közeledünk a döntõhöz.
8/10
gopocher 2011 máj. 28. - 12:12:40 8/10 Előzmény Timike1980
(27/62)
na ja
10/10
akác41 2011 máj. 28. - 08:18:17 10/10
(26/62)
Nagyon várom én is a folytatást. Azért Del Potró megvillantotta, hogy mit tud, félelmetes az ütõereje és ha ez pontossággal párosul, akkor Djokonak nagyon nehéz dolga lesz, Bizony õ hamar ott lesz az élvonalban , ahova sérülése elõtt tartozott. Én még mindig a szerbnek szorítok, d ez már csak az elfogultság.
Timike1980 2011 máj. 28. - 07:59:44 Előzmény akác41
(25/62)
Én is izgultam, hogy mikor kezdik már a fõmeccset. De legalább 2 szettet lejátszottak, mondhatni mindketten fejben rendbe rakják magukat, aztán kezdik elölrõl, tiszta lappal. És mint egy Mastersen, maximum 3 szettet kell játszani.:) A tegnapi "bemelegítés" után kíváncsi vagyok, hogyan tovább...izgalmas meccsnek néznünk elébe, csak az a bajom, hogy ma sajnos nem fogom látni...:(
Még mindig azt mondom, gyõzzön a jobb!
10/10
akác41 2011 máj. 27. - 19:19:51 10/10
(24/62)
Szerintem gyengült a nõi mezõny. Azért, amikor volt egy stabil Henin, a Williamsek egy jó Sharapova, nagyobb erõt képviseltek. Wozniacki jó védekezõ játékos, fáradhatatlan, de egy agresszív , tapasztalt teniszezõ hamar ki tudja ejteni a saját ritmusából.Hantuhova mostanában sokkal koncentráltabb és ma szinte leütötte a dánt a pályáról, méltatlan volt egy világelsõhöz. Szinte kiszámíthatatlan, hogy kik lesznek döntõsök, Esélyesnek tartom Sharapovát. Kvitovát esetleg Zvonareva, Jankovics? Most azonban jobban sokkol, hogy mikor tudják elkezdeni Djokoék a meccset, mert az idõ múlik, sötétedik, most meg mondják, hogy elkezdett esni, de talán azért nem lesz komoly esõ! Várom a fejleményeket.
Timike1980 2011 máj. 27. - 17:04:46
(23/62)
Sajnos amíg nincs külön Tenisz TV, addig ne is reménykedjünk, hogy bármelyik sportcsatorna minden meccset leadjon.