10/10
borzi84 2017 dec. 16. - 21:02:13 10/10
(42/62)
A lényegét tekintve igazad van: Elég kusza a sztori, ráadásul feleslegesen nyújtják olyan hosszúra!
Egy észrevételt azért tennék - SPOILER!!! Bármennyire azt állítja is Nicolas, Victor Manuel apja nem õ, hanem Andres! Ez a szál késõbb a helyére kerül.
Nicolas, jobban mondva Barbara - Victor M. anyja - ezt állította, de nem igaz! Amikor kiderül az igazság, utána a korábbinál is jobban gyûlöli Andrest. (Még arra is kísérletet tesz, hogy megölje.)
Luciana...Nem mondhatnám, hogy fejlõdõ jellem! Még csak el sem jut a tudatáig, hogy ugyanazt mûveli Cristinával, amit annak idején vele tettek.
Siránkozik a lánya után, aki ott van a közelében, s akit ott aláz meg, ahol tud. (Igaz, hogy nem tudja, hogy Cristina a lánya, de ez a viselkedés nem válik éppen a dicsõségére.)
Miután megtudja az igazságot, "természetesen" kétségbeesve esdekel lánya bocsánatáért.
Cristina viszont eleinte nem akarja elfogadni anyjaként, s ezt valahogy nem is lehet neki felróni.
Miután annyi fájdalomban volt része Luciana által, az nem várhatja el, hogy Cristina hirtelen úgy tegyen, mintha mi sem történt volna.
Az anyja elhagyta. Erre még van is épkézláb magyarázat - éhezés, nyomor, betegség - de a késõbbi gonoszságokat nem lehet olyan könnyen elfelejteni.
SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2017 dec. 16. - 17:37:15
(41/62)
Nekem eza sorozat több sebbõl vérzõ sztori, mivel a gazdag Luciana nem találja a lányát milyen messze a történet, és sehol semmi csak a sok szemétség.
Andresnek van egy fiatal szeretõje aki egy mocsok nõ ragad , mint a kosz Lorena, igaz ettõl kapja meg azt amire egy férfinak szüksége van, de lánya lehetne.
Aztán most kitudódott ki Victor igazi apja és annak meg viszony van Tamarával az akkor a menye, és még nem régen is szeretkeztek, mikor már Cristina is tudja , ki az új apuka. Aztán a pap anyja ott tart egy rablót, ez is nonszensz, amit az is követ az borzalom.
Gyónási titok ide, vagy oda de már régen tudomására kellet volna hozni Luciananak, ki a lánya, ez mind arra megy akkor hogy lenne 155 rész, aminak sok mondanivalója nincs vannak részek, csak azért van , mert értelmetlen.
A régi sorozatokat sem sokat láttam de nem veszítettem semmit, mert ezek rétes tészta szerû nem sokat mondóak sajnos.
Azok a színészek akik alakítanak azok a krémje a Mexikói sorozatoknak és a tehetségük így van pazarolva.
Szóval nekem egy nagy csalódás az egész.
10/10
syuzi 2017 dec. 14. - 17:08:03 10/10
(40/62)
Én nagyon szeretem most kezd csak izgi lenni :) Victor Manuel találkozott az anyjával igaz a nõ álruhában volt

Cristina megtudta hogy Nicolas Victor Manuel apja
Lizbeth végre hozzámegy a szerelméhez Artemiohoz

Én imádom ezt a sorozatot :)
malvinkicska 2017 nov. 06. - 07:15:51
(39/62)
A zenéje jó szerintem Lucero a férjével énekel benne nagyon tetszik, de amúgy dög unalom ez a sok rágódás, mikor bele nézek nem sokat halad a történet ha hetekig nem nézem akkor sem, maradok le semmirõl.
TomasRosicky 2017 nov. 03. - 21:01:09
(38/62)
A zenéje tetszik nagyon. Sosem volt a kedvencem, régebben a storyn megnéztem pár részt, most nem követem
malvinkicska 2017 okt. 26. - 09:22:53
(37/62)
Bele szoktam nézni most a lány balesete a téma, ezt húzzák vonják, nem kellet volna ennyi rész minek nem lényegre törõ szerintem.
9/10
nikato 2017 szept. 26. - 18:01:53 9/10
(36/62)
SPOILER: Mai szemmel nézve, hihetetlen sztori, hogy a gazdag nõ nem találta meg magánnyomozók segítségével a lányát aki mindvégig elõtte volt. Lizbeth meg a csatornában, hogy került oda be a csatorna végébe??? Ajjh.
10/10
Kensi Blye 2017 szept. 22. - 19:37:54 10/10
(35/62)
Nem igazán szeretem ezeket a sorozatokat de ezt anno szívesen néztem meg és valamiért most újra szívesen nézem meg egyszer ha ismétlik újra.... bár véletlenül vettem észre hogy ismételten adják pár részt jó nézni megint.
malvinkicska 2017 szept. 04. - 13:25:26
(34/62)
A sorozat jó igaz a ki a nagy nõcsábászt alakítja Andrés Garcia nekem nem egy sármõr, amúgy meg itt 57 éves volt a nõje 32 Lorenza, nekem egyik színész sem szimpatikus, a nõt láttam már máshol is ott is ronda szerepe volt, ez erre született. Akik nagyon tetszenek René Helena,Adela, Césár.
malvinkicska 2017 aug. 27. - 11:19:23
(33/62)
A sors útjaitól sokkal másabb, itt pörögnek az események, a színészek ragyogóak, igaz ott sem az a baj ,nagyon húzzák, soka felesleges járat benne.
10/10
syuzi 2017 aug. 27. - 11:13:03 10/10
(32/62)
Örök kedvenc marad :) Nagyon jó kis sorozat :)
malvinkicska 2017 aug. 27. - 09:19:26 Előzmény ildimix
(31/62)
Igazad volt jó kis sztori az a jó mikor idõm engedi nézhetem, már a 10-ik résznél tartok.
malvinkicska 2017 aug. 25. - 18:23:44
(30/62)
Nem láttam , mivel nem régen vagyok sorozat rajongó, nem volt idõm amíg dolgoztam, valóban nagyon érdekes én a sorozat baráton követem, mert engem meg zavar a sok reklám. A szereplõk felett is eljárt az idõ, René aztán Adela, Helena, meg sorolhatnám, valóban a régi sorozatok sokkal jobbak voltak, nem volt benne az a sok erõszak és gonosz, mint most.
moni06 2017 aug. 25. - 17:12:46
(29/62)
Nagyon régen láttam, (talán akkor, amikor legelõször leadta a tévé), ezért boldog voltam, hogy újra megnézhetem! Amikor felcsendült a fõcímdal, bevallom, elérzékenyültem... meg is jegyeztem édesanyámnak, hogy régen nagyon jók voltak ezek a sorozatok. (Persze, néhány kivétellel). De nem utolsó sorban, a minõségi szinkron miatt, ami rengeteget adhat, vagy éppen ronthat egy ilyen sorozaton. Jó érzés újra megnézni ezt a sorit (is), a reklám pedig nem zavar... ha zavarna, felvenném, és amikor késõbb megnézném, csak áttekerném azt a részt. Még egy nagy kedvencem volt anno: az Ördögi Kör! Azóta sem láttam hasonlóan jól megírt, illetve hihetetlenül jól megválasztott színészgárdát! Minden karaktert pontosan eltaláltak! Mindenesetre, én nézni fogom ezt a sorozatot, (Titkok és szerelmek) mert jó nosztalgiázni, és mert (szerintem) jó kis sorozat! :))
malvinkicska 2017 aug. 23. - 17:14:39
(28/62)
A tv-be nem érdemes nézni, mert 3 reklám blokk is van a 40-pes részhez, valami felháborító amit csinálnak élvezhetetlen.
offtopic
ildimix 2017 aug. 13. - 14:28:42
(27/62)
Augusztus 21-én indul a sorozat az izaura tv-n az esti órákban és másnap dél körül megismétlik. Jó kis sorozat volt szerettem. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
offtopic
ildimix 2016 jan. 26. - 23:27:17
(26/62)
Az egyik kedvenc sorozatom volt. Ha valahol ismételnék és nem lenne korai idõpontban megnézném újra. A zenéje is nagyon tetszett. Semmi rosszat nem tudok írni a sorozatról fantasztikus volt!
wiki9323 2013 jan. 01. - 16:17:32
(25/62)
Valaki nem tudja,hogy mi az a dal mikor Viktor Manuel és Cristina van általába aza zene megy
BEN1986 2012 jan. 16. - 19:01:54
(24/62)
dvd borító
BEN1986 2012 jan. 16. - 19:01:18
(23/62)
dvd menülap