9/10
sanderb 2011 nov. 20. - 17:18:32 9/10
(4/4)
Felülmúlja a "Cselló"-t, szellemesebb és frissebb is. A témák is sokszínûbbek és talán fogyaszthatóbb a tálalás is. Remek! 10/9
rockertoro 2007 ápr. 11. - 00:41:36
(3/4)
hát, nekem az elsõ tetszett (Aki Kaurismäki), az utolsó (Chen Kaige) meg a Wenders sem volt rossz. a Spike Lee amerikai választásokról szóló kisfilmje meg inkább érdekes. a benszülötteset nem tudtam értékelni... összességében talán a csellós jobb volt.
perry 2007 ápr. 10. - 16:18:05 Előzmény verdeleth
(2/4)
Mindkettõt láttam. Számomra is van olyan etûd amely kevésbé tetszik, és van olyan rendezõ akivel szubjektív módon elfogult vagyok. Ami számomra mindkét összeállításban izgalmas, hogy sokféle színész vezetést, hangulat teremtést , operatõri munkát követhetek nyomon.
verdeleth 2007 ápr. 03. - 23:07:53
(1/4)
sajnos a cellórol lemaradtam de ma nézem meg Ez viszont zseniális volt.A legjobban Kaurismaki,Wenders, Shen Kaige és Jarmusch kisfilmje tetszett.Erice kisfilmje is jó volt bár kicsit talán túl régiesnek tûnt.Herzog kis dokumentumfilmje is elgondolkodtató, nagyon várom már az új játékfilmjét. Viszont Spike Lee kisfilmje abszolút nem illett ide.Tudom hogy mindegyik kisfilm az idõrõl szól vmilyen formában de ez akkor sem jött ide.
De javarész nagyon jó kis filmesszék voltak gratula az összeállitásért.Most pedig irány a csellót nézni!