kemence93 2011 aug. 30. - 23:25:06 Előzmény duckshoot
(336/496)
A fémmel írt történelem-kritikához: A filmek lehet hogy nagyon Bay-esek, sõt!... De a zene NEM Inception!! Azért mert néha megszólal pár cselló állandó kísérõnek, nem lesz Inception. Kõ kemény Jablonsky-zene, úgy mint az elsõ kettõ. És sablonos? Lehet... De egyet garantálhatok: ha megszólal, fel lehet ismerni!
10/10
duckshoot 2011 aug. 23. - 13:29:05 10/10
(335/496)
Pontosan annyira jó mint amennyire vártam.
Az viszont biztos, hogy az ember ne kezdje el nézni fáradt szemekkel, mert a ha elkezdõdik a ROMBOLÁS a felét sem fogja látni az eseményeknek.
Ez orbitálisan durva lesz ha BD-re kerül ez már most biztos. És meg is jelenik még karácsony elõtt ahoggy az már lenni szokott.
Az de jó lesz!
IamWhoIam 2011 aug. 17. - 23:35:26
(334/496)
Nekem tetszett ez a rész is!!!
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 15. - 14:05:18
(333/496)
Annak is lesz. :)
offtopic
Mermaid. 2011 aug. 15. - 13:54:34
(332/496)
Én úgy értettem azt irod hogy a Transformersnek lesz folytatása....de lehet rosszul olvastam. :)
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 15. - 13:46:30
(331/496)
Mármint az Indy-re gondolsz?
offtopic
Mermaid. 2011 aug. 15. - 13:17:06 Előzmény Ford Mustang
(330/496)
Én azt olvastam nem lesz folytatás. ???
10/10
Thomasfrank8 2011 aug. 15. - 11:14:22 10/10
(329/496)
Esküszöm, be kellene vezetni, a film elején kiírnák, ki a célközönség és aki nem tartozik bele, az húzzon el a terembõl, visszakapja a pénzét, menjen minél távolabb a mozitól... Most elmondok egy "Titkot". Transformers filmben sok az akciójelenet, viszonylag kevés mondanivalóval. Aki ezt nem szereti, ne nézze meg és akkor nem lesz ilyen sok elégedetlen ember :)
Joe Hallenbeck 2011 aug. 14. - 18:01:00
(328/496)
SPOILER ! SPOLIER !
Azért a végén az a 1 órás nonstop akció részben csalódás !
Mert megszakítják olyan hülyeségek mint a repülõ mókus alakulat korai halála, vagy a felhõharcoló amire nem hat a gravitáció címû mese vagy Üstökös röhejes megpusztulása vagy a néger-kommandósok bénázása.
Shia LaBeouf meg agyon kéne ütni ! Hála az égnek ,hogy a 4. részben már nem szerepel !
Bsmarcona 2011 aug. 14. - 16:05:15
(327/496)
Hello!
Találtam egy oldalt ahol meglehet nézni: onlinefilmek1.atw.hu

Amugy nekem tetszett a film bár az elsõ részt semmmi sem überelheti számomra.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 22:41:14
(326/496)
:)
Rammstein11 2011 aug. 10. - 22:15:34 Előzmény Ford Mustang
(325/496)
én is láttam a filmet a moziban, hát a szerintem ez a legjobb rész (pedig nekem az elõzõ kettõ is tetszett)de ez a legjobb! Szerintem egyszer érdemes megnézni.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 20:19:39
(324/496)
A UIP Duna-film írta nem rég.
Vrahno 2011 aug. 10. - 20:10:28
(323/496)
Kicsit elavult forrásból idézhettél -- az összbevétel már a milliárdon túl van.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 17:05:44
(322/496)
Összebalhézott Harrison Ford és Shia LaBeouf
Nem lát a pipától Shia LaBeouf, amiért Harrison Ford szerencsétlen idiótának nevezte. A sértést azért kapta Shia, mert azt nyilatkozta az Indiana Jones és a kristálykoponya királyságáról - amelynek fõszereplõi voltak -, hogy meglehetõsen rossz film. Fordot megkérdezték, mit szól ehhez, és ekkor hangzott el az inkriminált kifejezés. Ford még hozzátette: nem helyes, ha valaki a saját filmjét pocskondiázza. Amennyiben a két sztár újra együtt játszana a következõ Indiana Jones-produkcióban, nem árt, ha rendezik a vitát, különben nem fog menni a közös munka.
Az Indy V. forgatókönyve továbbra is fejlesztés alatt áll. Legutóbb olyan hírek terjedtek el, hogy a cselekmény a Bermuda-háromszögben játszódik majd, ami lehetõvé teszi, hogy szörnyektõl a földönkívüliekig bármilyen lényeket felvonultassanak a kincskeresõ professzor ellen.
Az egyébként már biztos, hogy Shia nem játszik majd a következõ Transformers-filmben, pedig a sorozat legutóbbi epizódjának összbevétele már meghaladja a 645 millió dollárt.
Vrahno 2011 aug. 04. - 15:57:47
(321/496)
Túl sokat tejel ez a franchise ahhoz, hogy ne folytassák. Már terjengenek is a pletykák arról, hogy milyen formában fog tovább haladni a "sorozat". Ám egyelõre csak annyi biztos, hogy a rendezõ és a fõszereplõ színész kilépett.

Újat hozni a filmmel pedig mondjuk egy összeszedett forgatókönyvvel és rendesen bemutatott szereplõkkel lehetne. Az elsõ résznél elnéztem ezeket a hiányosságokat, a másodiknál is megbocsátottam a szûk idõkorlát miatt, ám hogy harmadjára se sikerült nekik, az nem tetszett.
8/10
PivarnyikKrisz 2011 aug. 04. - 12:37:49 8/10
(320/496)
Tegnap délután néztem meg a haverommal. Csupa jót hallottam, róla,de sajnos nem fogadtam meg senki tanácsát, és nem imax-ben néztem,sõt még csak nem is 3D-ben. Óriási hiba volt…. A látvány így nem volt átütõ,pedig még így sima 2D-ben is látszott,hogy látványos film. Ennek alapján nézzétek az értékelésem.
Azt is be kell valljam,hogy csak az 1. részét láttam a Transformers-nek, a 2.-at nem. Bár így is teljesen érthetõ volt a 3. rész. Szóval attól nem kell tartani,hogy valaki nem érti meg a filmet. A fõszereplõ játéka engem sosem nyûgözött le, ám itt inkább az akcióról és a látványról volt szó, nem a színészi játékról. Meg is látszott. A fõszereplõ csaja viszont egy igazi bombázó, ezt muszáj megjegyezni. Megjegyzem a filmmel nem volt bajom, sõt azt kell,hogy mondjam,hogy a Transformers egy külön kategória az akciófilmek világában. Valami újat adott az elsõ részben is. Volt még valami, ami szerintem nem sok embert zavart,csak engem. Ez persze nem negatívum, sõt valamikor még jó is, de szerintem itt már túlzás volt. A film hossza. Mert 150 perc az borzasztó sok idõ egy filmre. Ez sajnos tény! Külön érdekes volt amúgy a film, mert nemrég értem haza New York-ból ahol is egyik nap láttam,hogy épül egy színpad a Times Square-n és ezzel a filmmel kapcsolatban készül valami- egy napra rá hatalmas tömeg gyûlt össze a színpad melllett, és a rendezõtõl kezdve a színészekig felvonult a film apraja-nagyja. Hatalmas sikoltozásig a tömegbõl, autogrammvadászat,stb…
De visszatérve a filmhez. A sztorija tetszett. Sõt jobban mint az elsõ résznek. Az,hogy belevonták a holdraszállást, és Csernobil-t nekem nagyon bejött,azt kell hogy mondjam. Örülök,hogy berakták a két folyton panaszkodó, perverz kis robotokat, mint Sam „politikai menekültjeit”.
A film nekem 10/8-at ér. Gondolkodni se gondolkodtam,hogy jobb vagy rosszabb ennél a pontszámnál, nekem ennyit ért a film. Nem tudom,hogy lesz-e folytatást, de remélem nem, mert ezt már nem igen lehet, hova fokozni, vagy ha igen ,akkor az szerintem már igen elcsépelt lesz. De ze még a jövõ zenéje.
offtopic
robicsek2 2011 aug. 02. - 14:45:59
(319/496)
Sikerült megnéznem, a véleményem a következõ, nem tudom hogy ki kajálta be hogy ez a történet más lenne mint az eddigiek, Ugyanaz az a vége sztori, A robotok megint megvédik a földet, a kölyök megint hõs lesz, a következõ részben megint lenézik és nem foglalkozik vele senki, a robotokat megint kihagyják valami olyan projektbõl ami hozzájuk kapcsolódik, Ha az ember csak a végét nézi mind a 3 filmnek, alig látni különbséget, Olyan mintha egy gyilkolászós , stratégia játékkal játszanál, Ahol többféleképpen lehet végigvinni azt a pályát, és mindig csak ugyanazt a pályát játszod végig. Egyszóval maximum egyszer nézhetõ, bár még az is túl sók.
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 02. - 12:25:35
(318/496)
Ja.. :))
katkunder 2011 aug. 02. - 11:23:54 Előzmény Ford Mustang
(317/496)
Igazad van, ez kimaradt a felsorolásból...