offtopic
Sz Peter 2015 okt. 31. - 23:42:05
(21/41)
Személyeskedtem?! Idézd már légyszíves!

A minimális valószínûség pedig nem azt jelenti, hogy akkor valaminek a létezését ki kell zárni, ahogyan te itt leírtad.
offtopic
Torolt Felhasználo 2015 okt. 31. - 19:31:43
(20/41)
Te kezdtél személyeskedni, szalmabábokat gyártani és hasonlók...

Ide nem tartozó halandzsa helyett elmagyarázom:
- szerinted amíg valami nincs cáfolva, addig igaz
- ezért boszorkányok, ufok, és Isten márpedig vannak
ami logika egyértelmûen nem elfogadható.

A tehenes benyögésedre meg azért a kép a válasz, mert bizony az élet példázza (a logikát alátámasztva!) hogy attól, hogy a "tehén" egyik oldala fekete, még egyáltalán nem biztos hogy a másik oldala is. Oda kell menni és megnézni. Mert a "józan ész" vezet a legnagyobb tévedésekhez: a Föld nem lapos, a Hold nem sajtból van, és az ufok ha léteznek is valahol, minimális a valószínûsége hogy képesek a csillagközi utazásra, az pedig egyenesen tény hogy a Földön sosem jártak.
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 31. - 18:15:37
(19/41)
Ha már a személyeskedésnél tartasz, akkor fejezzük be. Pedig elõször még egy komoly embernek tartottalak. Na mindegy.

A mondandóm lényege, hogy te túlságosan elméleti vagy. Tippelek: matematikus (/végzettségû). (én mérnök)
A te hozzáállásod veszélye ez (gondolom ismered is):


A gyakorlati fizikust, az elméleti fizikust és a matematikust bezárják egy-egy börtöncellába, és mindegyik kap egy konzervet nyitó nélkül. Három nap múlva visszajönnek, kinyitják, elõször a gyakorlati fizikus celláját, látják, hogy él.
- Hogy sikerült kinyitnia a konzervet?
- Megfogtam, és addig dobáltam a falhoz, amíg ki nem nyílt.- mondja a gyakorlati fizikus.
Ezután, hogy megnézik, mi van az elméleti fizikussal. Kinyitják a cellát, õ is él, és a fal tele van írva.
- Hogy sikerült kinyitnia a konzervet?
- Kiszámoltam, hogy mekkora erõvel, és milyen szögben kell a falhoz vágni ahhoz, hogy kinyíljon, aztán odavágtam.-
mondja az elméleti fizikus. Mennek, hogy megnézzék, mi van a matematikussal. Kinyitják a cellát, a matematikus éhen halt, de az õ fala is tele van írva. Az elsõ sorban ez áll:
"Tegyük fel, hogy a konzerv nyitva van."
offtopic
Torolt Felhasználo 2015 okt. 31. - 17:48:42
(18/41)
Most komolyan, nézzél mán rá a képre gyagyás!
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 31. - 12:29:38
(17/41)
Most komolyan nem érted?
Te jöttél a kocka, matematikus megközelítéssel. :)
offtopic
Torolt Felhasználo 2015 okt. 31. - 12:14:47 Előzmény Sz Peter
(16/41)
U say whut?
tombenko 2015 okt. 30. - 19:31:57 Előzmény kornyezet
(15/41)
Hát, tényleg kb. egy szinten van a kettõ, fõleg a lelkes követõk szellemiségét nézve. Az viszont tény, hogy a földönkívüliek létezésének feltételezése nem eredményez automatikusan logikai hibákat.
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 30. - 18:45:54
(14/41)
Ja, és a vonatból látott tehénnek csak az egyik oldala fekete, a másik nem biztos, mert azt nem látod.
Torolt Felhasználo 2015 okt. 30. - 17:36:37
(13/41)
Azt ugye tudod, hogy amíg valaminek a létét nem bizonyítod, addig nemlétezõnek tekintjük?
offtopic
Sz Peter 2015 okt. 30. - 16:59:16
(12/41)
"és azt állítja (szemben a valósággal):
- földönkívüli értelmes lények márpedig léteznek"

Azt ugye tudod, hogy valaminek a létezését lehet bizonyítani de a nemlétét nem.
offtopic
cellasto 2015 okt. 30. - 13:14:57 Előzmény kornyezet
(11/41)
ennek a vallásos dogmának pont úgy nincs itt helye,mint az ateista szólamoknak
szerintem más fórumon próbálkozz,biztosan megvannak erre is a megfelelõ helyek

itt konkrétan a filmekrõl kéne beszélni és nem hittéríteni szvsz
Torolt Felhasználo 2015 okt. 30. - 13:08:15
(10/41)
1) a TE linkeden NEM ufológus, hanem pap beszél, és azt állítja (szemben a valósággal):
- földönkívüli értelmes lények márpedig léteznek
- a földönkívüli értelmes lények (továbbiakban: ufo-k) = a Sátán teremtményei, ördögök
- az ufok megszûnnek létezni ha eljátszuk az Ördögûzõt.
Ez annyira komolytalan WTF mint a lapos Föld, meg Noé Özönvize.

2) a legtöbb "ufológus" egy nagy marha, bizonyított sarlatán, legtöbben már ültek is börtönben (általában adócsalás miatt mint a kreácionista szektavezérek, amit az ufo-szervezetükbõl - amit az állam mindig egyházként kezel, mivel semmilyen alapjuk nincsen - befolyt pénzek kapcsán be nem fizetett járulékok miatt kaptak a kis kapzsik, élükön l. Erichvon Daniken).

3) amelyik ufológus nem egy marha, az nem állítja hogy ufo-król bármilyen bizonyíték létezne, és általában (állami vagy civil) légügyi hatóságoknál dolgozik. Legfõbb ismérve hogy nem állítja hogy bárki is valaha is látott volna ufot.

4) eza mûsor ténylegnem ér többet 1/10-nél.
kornyezet 2015 okt. 30. - 12:29:46
(9/41)
Látom, hogy egy csillagot adtál:)
Megnézted? Érdekes. Egy ufólógus beszél:
1/10
Értetlenke 2015 okt. 28. - 23:41:21 1/10 Előzmény kornyezet
(8/41)
Remélem, hogy ezt a szart nem gondoltad komolyan...
celjabol 2015 máj. 30. - 01:00:06
(6/41)
a végén kivel csatáztak az ufók egymással??? mert nem tûntek vadászgépeknek akkikkel csatáztak!!!
1/10
Bogoj 2013 dec. 12. - 08:11:47 1/10
(5/41)
életem második olyan filmje, amit még beletekergetve sem tudtam végignézni.
már az elején irritált a kézikamerás felvétel, amikor egy helyrõl vesz fel egy helyben álló embereket, és folyamatosan remeg a kezében a kamera. én is videóztam már párszor, de azért ha nem mozdulok, a kamerát is meg tudom tartani úgy, hogy a nézõnek ne folyjon ki a látványtól a szeme.
1/10
1/10
Dich 2013 dec. 11. - 00:45:56 1/10
(4/41)
Úr, Isten!

Az értékelés, az túlértékelés. Az 1,8 is sok.
És ennek a szinkronizálására van pénz?
Na, ez a szomorú! :-(
2/10
xardarab 2013 dec. 05. - 00:37:23 2/10
(3/41)
Jezus Maria...

Jót röhögtem a végére, az el*aszott gagyi jeleneteket még felturbózták egy síró kislánnyal a végére... szegényt akárhányszor mutatták mindig csak az látni hogy sírásra áll a szája... mekkora má... nagyon jót szórakoztam rajta...

Röviden-tömören! Mint egy xar. magy*r film!

10-2
1/10
lucifer1984 2013 dec. 02. - 06:54:21 1/10
(2/41)
Mégegyszer megirom.Ratyi,nagy kulás film.Asylumos filmek jobbak,merem állitani nyugottan,vagyis azok közül amit láttam,mindegyik asylumos film jó volt,nem jobb,hanem jó.Mert ez a film nem jó,de végig néztem,ha már letöltöttem.Ezek után,youtubet fogom használni a trailer végett,és nem csak egy trailert fogok megnézni egy filmröl.A féltöltönek köszönet a munkáért.