Téma: Vakáció

10/10
nagyattilaferenc23@gmail. 2015 aug. 31. - 01:07:02 10/10
(11/91)
Pont azon gondokoztam 1 hete milyen jó lenne egy remake a család vakációból és tessék :) Elég jó lett és a vége el lett találva.
zs9302 2015 aug. 30. - 20:17:04
(10/91)
Tetszett, sikerült rajta nevetni, szerintem ez a lényeg, a Családi üzelmekhez hasonlítanám.
8/10
Xanax35 2015 aug. 30. - 17:07:51 8/10
(9/91)
Nem mindenki filmtörténeti viszonylatban értékeli ezt a filmet. Sõt szerintem a többség nem. Ez egy egyszer nézõs sokat röhögõs vígjáték, annak tökéletes. Nyugodtan üljetek be és nézzétek meg. Néha a kötelezõ romantikázás miatt ellaposodik, de összességében szórakoztató. Nálam 8 - as.
3/10
Bigpapa 2015 aug. 30. - 16:50:32 3/10
(8/91)
Ez valami borzalmas! Régi vakáció rajongók messzire kerüljétek...szerintem.

Az eredeti négy vakáció film fent van a tabletemen, a kocsiban is fel van töltve, sokat szoktam nézni. Haverom erõltette, nézzük meg,de összesen 2db eredeti, ki nem található poén volt a filmben, a patkányos. Azon visítottam a röhögéstõl, a többi inkább azoknak tetszik, akik nem ismerik az elõzõ filmeket. Ami mûködött anno, hogy Chase természetesen adta elõ a csetléseit, de mellette egy családcentrikus, nem lúzer családapa volt. Itt Rusty karaktere valahol a régi Clark és egy belegyúrt idióta mixe, ami nem mûködik. Persze látom, sokan 10 csillagot adnak neki, de ez még 3-at sem ér.

SPOILER

A pilótafülkétõl kezdve (szenilis öreg), az odahívja a fiát az asztalhoz, hogy õ is mutassa milyen jó a kapcsolatukon át, a kezére csapják az ajtót, a csaj nem megy át a kihíváson (amit nem értek, mert õ nem lúzer családból jön, ott pont az lett volna a poén, ha le is nyomja a csajokat, és a férje tátott szájjal nézi, a gyerekek meg ledöbbennek,milyen cool anyjuk van), ellopják a cuccaikat, elgázolja a marhát.....mindegyik elõre tudható szar poén. Egy 10 éves tuti röhög rajta, de nálunk, a mozi 3/4-e szinte csöndben ült. Mondom, a patkány a faszi vállán poén, az ütött, de ott vége is volt.
A film mélypontja szerintem a 4 rendõr a négy államhatáron "poén". Azt hittem sírok kínomban. Ami jó poén lett volna még a filmben, pl. a Ferraris csaj, na ezt meg lelõtték a bemutatóban.
Aztán újabb mélypont, hogy abból a Clarkból, aki a karácsonyi vakációban olyan béke szigetét akart varázsolni, hogy mindenki jól érezze magát, na abból egy szenilis, mogorva - ráordít a vendégeire - háziurat csináltak. Beverly D'Angelo szétbotoxolt feje pedig hab a tortán.

SPOILER vége

Nemrég írtam, hogy akkor lett volna ez jó, ha Chase-t valahogy ráveszik, hogy dobjon le egy 20-ast, kap egy profi hajat és vele forgattak volna le egy Vissza Walley World-be címû filmet, hogy az egész családját újra el akarja vinni.

Ez szánalom volt!

3/10
Csinga 2015 aug. 30. - 14:50:27 Előzmény allons
(7/91)
Hûha.. nem vágom... ki halt meg?
A filmet tegnap láttuk, nagyon tetszett, aki az eredetin nõtt fel, annak különösen tetszeni fog!!
10/10
balint_zombori 2015 aug. 29. - 14:51:44 10/10
(6/91)
Szerintem 10* a film, végig röhögtem.
10/10
Sweet Merci 2015 aug. 29. - 12:20:59 10/10
(5/91)
Én az ajánlója alapján azt hittem, hogy eyg családi üzelmek jellegû film lesz, amit végig se néztem mivel 1 óra alatt egyet sem sikerült nevetnem, így ha egyik barátnõm nem dobja fel, hogy nézzük me,g kimaradt volna az életembõl. Hála istennek nem így lett, meglepõen sokat tudtam rajta nevetni, nem minden idõk alkotása, de az utóbbi évek vígjátékai közül szerintem messze kiemelkedik! :)
1/10
allons 2015 aug. 04. - 08:54:36 1/10
(4/91)
Nem hiszem, hogy Dr. Sweets-nek érdemes volt meghalnia ezért a limonádéért.
10/10
Falkor21 2015 aug. 03. - 18:56:48 10/10
(3/91)
Én ajánlom mindenkinek a filmet. Nem kell tõle egetrengetõen mély gondolatokat várni, ez a film egy könnyed kikapcsolódás. Jók a karakterek és szerintem a poénok is jók! Egyszer mindenképp érdemes megnézni :)
3/10
Bigpapa 2015 júl. 10. - 15:34:10 3/10
(2/91)
Ha a producereknek van egy kis esze, és ráveszik Chevy-t, hogy dobjon le egy 15-20 kilót és festesse be a haját, simán letolta volna a filmet, ami garantálom jobb lenne,mint ez ( a bemutatója alapján). Sajnálom, hogy már nincs új ötlet Hollywoodban és mindent rimékelnek :(
somersby 2015 jún. 20. - 11:35:57
(1/91)
A Griswold család visszatér, és ezúttal az új generáció vállalkozik rá, hogy megismétlik a 30 évvel ezelõtti, életre szóló kalandokkal tarkított utazásukat Walley World-be, Amerika kedvenc családi vidámparkjába.

Rusty Griswold (Ed Helms), felesége, Debbie (Christina Applegate) és két fiúk egy öreg albán kocsival és a múltban történt eseményekbõl tanult bölcsességgel felfegyverkezve vágnak neki a kontinens átszelésének, ám az út ismét meglepetéseket tartogat számukra.

Official Trailer #1 - http://www.youtube.com/watch?v=4cNmMLq9ZrQ

Bemutató dátuma: 2015. augusztus 27.