9/10
offtopic
rafi93dac 2011 nov. 28. - 00:27:52 9/10
(10/50)
Ha egy péntek estit nem is de egy szombati mozit otthon mindenképpen meg ér , õszintén én a körmöm rágtam egyes részeknél h mi lesz ennek a vége, abszolút jeles (Y)
9/10
ricsi49 2011 nov. 26. - 12:43:47 9/10
(9/50)
Tetszik. Mindenkinek ajánlom!
9/10
parduccica 2011 nov. 25. - 11:57:51 9/10
(8/50)
jó film...nagyon tetszett. éppen éjjel néztem, hát kicsit berezeltem.tetszett a sztori és a színészek nagyon jól játszottak.
MosFet 2011 szept. 11. - 19:26:42 Előzmény bbit
(7/50)
Persze, hogy nincs tudathasadás a doktornõnél...

A színészek remekül játszottak, fõleg a negatív fõhõs!

A sztori véleményem szerint egyedi, mindvégig izgalmas (nálam ez fõ szempont) a színészek jól csinálták a dolgukat, tehát mindenkinek ajánlom.

Nálam 9pont, de 10 lenne csak valamiért annyit nem érdeme, de nem tudom miért nem.
8/10
bbit 2011 márc. 20. - 23:35:52 8/10
(6/50)
Ez valóban nem horror, tipikus misztikus thriller.
A doktornõ nem volt tudathasadásos, félreérthetõ a tartalom.

S P O I L E R!

A tiszteletes lelke vándorolt, rejtõzködött az évek során át másik testbe, sõt ebbe a testbe más lelkeket is begyûjtött,... akik nem hittek istenben...

A film végén éppen a már használhatatlan fiatalember testébõl a már halott kislányéba,... ami így elég hátborzongató lett.
9/10
Thetys 2011 febr. 27. - 22:27:11 9/10
(5/50)
Szerintem jó kis film. Az elején kicsit tartottam attól, hogy újabb bõr a Legbelsõ Félelem-rõl. de nem az. Tényleg nagyon jó J.M. és J.R.M is.
Lehet én néztem be valamit, de az honnan derül ki, hogy a doktornõnek is "többszörös személyiségzavar"-a van?
9/10
Catharin 2011 jan. 30. - 13:51:11 9/10
(4/50)
MÁr nyáron láttam ezt a filmet és ezért nm emlékszek mniden részletre..viszont tudom h a film elsõ fele vlaami fantasztikus talán lehetett volna a legjobb film,ezt most komolyan mnodom egy kultusz lehetett volna annyira jól indult és a közepétõl mikor az egész átment a pszicho thrillerbõl "horrorba" az egész el lett rontva:/ pedig akkor reménység volt de akkkora!!!!!és igy az egész film középkategórás lett...sajnos
9/10
gawi0413 2010 dec. 28. - 17:32:24 9/10
(3/50)
A két fõszereplõ nagyon jó. Megvolt az izgalom, kis misztikum, még sztorit is csaptak hozzá, igaz kidolgozatlan, de egy párszor meg lehet nézni. Nekem eléggé bejött.
8/10
Zsücc 2010 dec. 13. - 20:24:13 8/10
(2/50)
Horrornak nem nevezném, nekem inkább thriller volt, mert egy ideig teljesen hihetõ volt a sztori, és vér sem sok folyt, de egy idõ után kicsit elrugaszkodott, és ott számomra megszûnt a varázs... :( Ennek ellenére ez egy jó film, igazából ötletes, egyszer érdemes megnézni, már csak a színészi alakítások miatt is. Mindenki jó, még a kislány is, de JRM remekül játssza a tudathasadásost, teljesen hiteles volt a három személy, aki "benne volt". Félelmetes volt a különbség a személyen belül. A film hangulata is végig megvan, még ha az utolsó fél óra kicsit meg is töri azokat a dolgokat, amik a valóságban is megtörténhetnének.
ZooiWanted 2010 nov. 25. - 17:41:01
(1/50)
Dr. Cara Jessup (Julianne Moore) többszörös személyiségzavara ellenére remek karriert tudhat maga mögött. Szakértõ tanúként tévedhetetlenül kiszûri a saját magához hasonló rendellenességben szenvedõ személyeket, több mint fél tucat gyilkossági ügy tisztázódott az õ segítségével. Cara a tudomány megszállottja, ám egyben hívõ is, még férje megrázó halála után sem vesztette el istenbe vetett hitét. Lánya, Samantha, ellenben igen.
Egy újabb zûrös bírósági eset után édesapja ? aki szintén orvos ? bemutatja õt egy betegének, Adamnak (Jonathan Rhys Meyers). Ahogy egyre jobban megismeri a fiút, majd annak múltjára is fény derül, Cara világ kezd összeomlani, és addig erõs hite is meginog. Halálos visszaszámlálás veszi kezdetét: ha nem sikerül megfejtenie az Adam körül lappangó titkot, annak komoly következményei lesznek mind saját, mind lánya életére...
Parádés film,Julianne Moore pedig remek...de hát ez eddig is köztudott volt...