A Csárdáskirálynő

Budapesti Operettszínház
Musical/Operett

Színházak Éjszakája 2016


Fesztivál

Magyar Népdal Napja


Fesztivál

Sütemény és Tortafesztivál


Fesztivál

II. Mulatós és Retro Fesztivál


Fesztivál

Debreceni Zamat Fesztivál


Fesztivál

Decathlon FittAréna


Fesztivál

Elfújta a szél

Budapesti Operettszínház
Musical/Operett

A nyomorultak

Madách Színház
Musical/Operett

A diótörő

Magyar Állami Operaház
Tánc

Ma este megbukunk

Centrál Színház
Színház

Varekai

Cirque du Soleil előadása
Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Színház

Macskák

SYMA Sport- és Rendezvényközpont
Musical/Operett

Houdini, a varázslatos musical

MOM Sport Uszoda és Sportközpont
Musical/Operett

The Cure

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Demjén - Hetvenkedem

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Ákos Aréna 2016

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Nickelback

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Placebo

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Bryan Adams - Get Up

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Quimby

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Neoton Família - Neoton-Marathon

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Eros Ramazotti: Perfetto Tour 2016

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Drónverseny és Robotika Show

Helyszín Hungexpo Budapesti Vásárközpont
Egyéb

Camerata Pro Musica, Szabó Levente, Bejczi Máté

Helyszín Bartók Terem
Komoly

Lukas Graham

Helyszín Papp László Budapest Sportaréna
Könnyű

Zalai Antal hegedűestje, km.: Balog József (zongora)

Helyszín Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
Komoly

II. Nemzetközi Marton Éva Énekverseny - Döntő

Helyszín Zeneakadémia
Komoly

Cinemusic 2016

Helyszín Müpa - Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
Könnyű

Dr. Csernus Imre előadása: Párkapcsolati konfliktus

Helyszín Lurdy Ház
Egyéb

Prof. Dr. Bagdy Emőke előadása

Helyszín Partium Keresztény Egyetem
Egyéb

A bolond lány

Karinthy Színház
Színház

Beatles.hu

Győri Nemzeti Színház
Színház

Mindent a kertbe!

A Miskolci Nemzeti Színház előadása
Helyszín Átrium Film-Színház
Színház

Ványa bá

Weöres Sándor Színház
Színház

Istenek tanácsa

Rózsavölgyi Szalon Arts & Café
Színház

Varekai

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Cirque du Soleil előadása

Színház

1

A Pál utcai fiúk

Vígszínház, Budapest

Musical/Operett

2

Macskák

SYMA Sport- és Rendezvényközpont, Budapest

Musical/Operett

3

Diótörő

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Tánc

4

Jean Michel Jarre: Electronica

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Könnyű

5

Eros Ramazotti: Perfetto Tour 2016

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Könnyű

6

Ian Gillan sings Deep Purple

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Könnyű

7

Bérgyilkos a barátom

Thália Színház, Budapest

Színház

8

Quimby

Papp László Budapest Sportaréna, Budapest

Könnyű

9

Bangó 50

Tüskecsarnok, Budapest

Könnyű

10

VOCA PEOPLE

több helyszínen

Budapest Kongresszusi Központ előadása

Színház

11

Bródy 70 - Lesz még egyszer

Kodály terem, Nyíregyháza

Könnyű

12

Fragments - MenNonNo & Birdie-variációk

szeptember 08. 19:30

Rumbach utcai Zsinagóga

elmarad

Elnöknők

szeptember 09. 19:00

Katona - Kamra

elmarad

West Side Story

szeptember 16. 19:00

Erkel Színház

elmarad

Fej nélküli holttest

szeptember 16. 19:00

Pinceszínház

elmarad

West Side Story

szeptember 17. 11:00

Erkel Színház

elmarad

West Side Story

szeptember 17. 19:00

Erkel Színház

elmarad

Cirkusz az éjszakában

szeptember 17. 19:00

Müpa

elmarad

West Side Story

szeptember 18. 11:00

Erkel Színház

elmarad

Cirkusz az éjszakában

szeptember 18. 19:00

Müpa

elmarad

West Side Story

szeptember 18. 19:00

Erkel Színház

elmarad

A 42. hét

szeptember 20. 20:00

Szkéné Színház

elmarad

A 42. hét

szeptember 21. 20:00

Szkéné Színház

elmarad

Frank Sinatra - A Hang

szeptember 25. 15:00

RaM Colosseum

elmarad

Elnöknők

szeptember 25. 19:00

Katona - Kamra

elmarad

Fácántánc

szeptember 27. 20:00

Szkéné Színház

elmarad

Fácántánc

szeptember 28. 20:00

Szkéné Színház

elmarad

Fácántánc

szeptember 29. 20:00

Szkéné Színház

elmarad

H@Hamlet

október 08. 20:00

JurányiProdukciós Közösségi Inkubátorház

elmarad

Elnöknők

október 20. 19:00

Katona - Kamra

elmarad

Elnöknők

október 21. 19:00

Katona - Kamra

elmarad