Az Antal Gábor Trió nemrégiben jelentette meg negyedik, Shards of Peace című nagylemezét. Az új album a modern jazz, fúziós és komolyzenei elemeket ötvözi, progresszív, dallam- és ritmusközpontú hangzást képviselve.
Előadók: Antal Gábor (zongora), Szentgallay György (basszusgitár), Varga Szabolcs (dob).
A koncert a Heart & Cherry által szervezett kortárs képzőművészeti kiállítás és vásár különleges naplementés kísérő eseménye, így a közönség nem csak a trió kellemes hangzásvilágát élvezheti a Nagy Gyula Művészeti Alapítvány házának kertjében, de egy majd 50 műtárgyat bemutató kortárs kiállítást is megtekinthet, ahol az alkotások meg is vásárolhatóak.
A Trió új albumának érdekessége, hogy a borítót Dukai István képzőművész tervezte, a Heart & Cherryvel szorosan együttműködő alkotó, akinek munkái szintén megtalálhatóak és megvásárolhatóak majd a koncert helyszínén, ahogy maga az album is elérhető lesz kedvezményes áron.