Téma: 20 a csúcson

Otthonülõ 2015 jan. 08. - 13:28:08 Előzmény terranova56
(6/6)
4F Club - Balatoni láz https://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs

Nagyon jó kis sláger és Demjénnel meg a többivel ez is fenn fog maradni, hála a mai technikáknak. Más persze, mint a "nagy öregek", de kellemes hallgatni való.
Én amúgy 1972 óta Omegás vagyok, de persze sok minden egyéb magyar elõadót is nagyra becsülök.
terranova56 2014 nov. 27. - 15:03:44 Előzmény Otthonülõ
(5/6)
A zene "örök" azonban vannak szerintem még "örökebbek" gondoljunk csak Demjénre aki 45 éve alkot, és mindig tud újat nyújtani, habár a zenei rádiók mintha bojkottálnák, vagy az ugyanez idõ óta alkotók (hát õk nem egynyáriak) Presszer, Bródi, Szörényi, a Zorán testvérek, és még a Patakit is ide sorolnám. Büntetésbõl megjegyeztem, de többet nem tudok belõle "csak egy szál bikinit hoztam el az útra" míg bárhány éves is mindenki tudja az "iskolatáskát" "nem adom fel"-t " elhagyom a várost" stb. Születnek sp.-k és ki tudja, hogy kik és garantáltan eltûnnek a színrõl, csak az marad fent aki igazi mûvész és "örök"
Otthonülõ 2014 nov. 21. - 13:46:54
(4/6)
Annyiban kiegészíteném a hozzászólást, hogy tulajdonképpen semmi sem tûnik el a süllyesztõben, csak miután kimegy a divatból, már nincs annyira szem elõtt.
De attól még létezik és van közönsége is.
Otthonülõ 2014 nov. 21. - 13:44:01
(3/6)
Valami borzasztóan nem stimmel a port.hu (vagy az MTV?) dátumozásával!
Nemrég felvettem egy Popkorong adást, aminek a végén 1989 van megjelölve, mint a mûsor készítésének (és gondolom, elsõ sugárzásának) idõpontja. Ehhez képest a 2014.11.11-én sugárzott mûsort a port.hu-n 1984. januárinak tüntették fel.
cellasto 2014 aug. 30. - 12:41:57
(2/6)
az a helyzet,hogy ez szubjektív :)
majdnem mindenkinek azok a"nagy"zenék,amik akkor mentek amikor fiatal volt :)
én amugy mindenevõ vagyok,de a 90's évek disco-techno slágereit hallva eszembe jutnak a régi dolgok
szerintem minden korosztály így van ezzel :)
annak ellenére mondom ezt,hogy én sabbathon,deep purple-n és dire straitson nõttem fel(pedig nem az én korosztályom zenéje)
wowow 2014 aug. 30. - 12:10:47
(1/6)
Ezek a régi számok - fõleg a külföldiek - milliószor jobbak, mint a mostani semmizenék.