madib 2012 márc. 29. - 22:31:19
(15/15)
Igazad van tényleg rengeteg zsidó él kis hazánkban.
Tudtad, hogy a zsidók aránya Magyarországon az össznépességhez viszonyítva a HARMADIK legmagasabb a világon? Csak Izraelben és az USA-ban magasabb ez az arányszám.
Ez elég elkeserítõ, ki a franc akar Izrael.3-ban élni ? :))))


Egyébként nem is olyan régen te írtad, hogy a japánok megérdemelték az atombombákat, melyeket szeretett amcsiaid dobtak rájuk.
Tényleg nagy az Isten állatkertje.
dantonb 2012 márc. 29. - 22:03:46 Előzmény NANU..! NANU..!
(14/15)
Kár hogy nem téged hívtak fel telefonon ,mert Te megmondtad volna hogy keressenek kijáratot,ahol nem füstöl:)
dantonb 2012 márc. 29. - 22:01:34
(13/15)
A sok fikázó gyagyásnak azt üzenem hogy páratlan hogy egy ilyen dolgot egyenes adásban láthatott a világ.Már ezért is kiemelkedik a tragédiák és merényletek sorából.azt persze megértem én, hogy azok ,akik szerint Amerika megérdemelte ezt nem merik leírni általában,ezért inkább fanyalognak hogy így meg úgy,és kicsit megsózzák egy kis zsidózással ,mert nagy az Isten állatkertje, kis hazánkban meg van belõlük szép számmal.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 23. - 19:40:21
(12/15)
Sajnos nem tartom valószínûnek. Nem szívesen írom ezt, de így van.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 22. - 16:37:08
(11/15)
Sajnos soha.
offtopic
ernesztin 2011 szept. 17. - 00:43:15
(10/15)
10/10
masenyka 2011 szept. 07. - 06:58:58 10/10
(9/15)
Nagyon jól rekonstruálták a történteket. Hülyén hangzik, de "izgalmas" dokumentumfilm! Aki teheti, nézze meg valamelyik csatornán!
NANU..! NANU..! 2011 szept. 06. - 22:19:16
(8/15)
Egyébként, ha jól emlékszem a Filmekben, mindig a 911-et hívják, nem fura ez az együttható... ?:(
Vagy az Alkaida, ennyire odafigyel mindenre és szeretik a számok misztikus mivoltát... ?:)))
Sajnálatos ami történt, Én szeretem nézni õket, mert elgondolkodtat, hogy mit lehetett volna tenni, ha mondjuk Én kerültem volna ilyen helyzetbe... ?:(
Az a nagy Igazgazság, hogy kívülrõl nézve az ember okosabb, mint ha bent mind ezt átélve és minden zavaró körülmények közepette ott van bent, abban a stresszes helyzetben, mint ezek az emberek is kik átélték és szerencsésen kijutottak.
Ha mondjuk ott lettem volna és teszem fel valakivel telefonon beszélek, nekem nem a búcsúzgatás jutott volna elsõre az eszembe, hanem az, hogy minden erõmmel azon legyek, hogy egy kijáratott találni, aztán Go... !:(
HA meg kívül levõként élem meg mind ezt, akkor azt mondtam volna és tanácsoltam volna, hogy az épületnek azon részébe terelni az embereket, hogy a füsttel ellentétes oldalra jussanak át az emberek, ha tudnak és ott, azon az oldalon próbáljanak lejutni az épületbõl, amilyen gyorsan csak tudnak... :(
De Én ilyet, nem hallottam még egyik 911-rõl szóló dok. Filmben sem... ?:(
Nagyon mulyák és elkényelmesedettek ezek, de nem is csodálom, hisz a sok puffancs, pizza, macki és sorolhatnám termékektõl, mit várhatnánk... ?:)))
A végén jót röhögtem, hogy csodálkozik, hogy nem megy rá a gatya, hát már akkor is, mekkora nagy segge lehetett... ?:XD)))
offtopic
NANU..! NANU..! 2011 szept. 06. - 21:01:59
(7/15)
Most kezdte, ha érdekel valakit... :(
efes 2008 szept. 11. - 17:27:11
(6/15)
Püff neki. Na mindegy, biztos szép film lesz...
offtopic
efes 2008 szept. 11. - 17:17:35
(5/15)
A "világ" az az, amit északról valami Kanadának, délrõl meg Mexikónak nevezett senkiföldje határol, keletrõl és nyugatról meg csak a nagy víz. Könyvek írnak másról is, de azt meg ki olvas???
KF 2008 szept. 11. - 15:18:29
(4/15)
Nem tudom mi a problémátok, csomó film készült a holokausztról is, mégsem problémázik senki, hogy a ...zsidókról mér forgatnak ennyi filmet. Úgy látszik, hogy az embereknek az amerikaiak kellenek, nem pedig a madridi, vagy londoni terrortámadás. Mindegyik esemény nagyon szomorú, de attól nem fog semmi megváltozni, ha forgatnak róla egy filmet, nem lehet meg nem történté tenni, legyen az Irakban vagy Amerikában...R.I.P.
kevinspéci 2007 szept. 11. - 07:12:02
(3/15)
Mondjuk én is túlzásnak érzem már ezt az amcsi önsajnáltatást. Persze, hogy nagyon szomorú, ami történt, dehát nem csak velük esett meg hasonló. Sõt, a történelem folyamán nagyrészt nem velük. Épp ezért esett nekik annyira rosszul. Valljuk be: számtalan nagyobb tragédia történt már ennél. Nem 6000 "ártatlan" halt meg eddig a világon...
Amenophis 2007 szept. 10. - 22:41:48
(2/15)
Igazad van! Teljesen egyetértek! Rohadt unalmas már ez az amerikai s...nyalás. Ha én lennék mûsorigazgató, akkor az ilyen filmeket kitiltanám a képernyõrõl.
ankhesen 2007 szept. 10. - 20:36:53
(1/15)
Ki fog dokumentumfilmet forgatni a több százezer iraki sebesült, több százezer iraki halott özvegyeinek,árváinak,visszaemlékezéseibõl a történelem eme tragikus ÉvEin????