mihenike ápr. 28. 08:48:09 Előzmény malvinkicska
(699/839)
Én várom nagyon :)! igaz a 2. évadban volt néhány mélypont és tudom, hogy Yilmaz meg Hünkar meghalnak 💔😞😞😞😞... de ettöl még kiváncsi vagyok a 3. évadra... 🥲
mihenike ápr. 28. 08:46:00 Előzmény zuzuzu777
(698/839)
Tehát Melike eltünt a süllyesztöben...🙈 nem is baj, szörnyen idegesítö...
mihenike ápr. 28. 08:44:32 Előzmény zuzuzu777
(697/839)
sziasztok :)! ne írjatok ilyeneket, mert a végén még megnèzem 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
malvinkicska ápr. 27. 19:47:22 Előzmény zuzuzu777
(696/839)
Természetes előzőleg írtam én is unom őket most már nagyon, de nekem több félbe van, azokat befejezem de nem kezdek újba.
offtopic
zuzuzu777 ápr. 27. 19:29:24 Előzmény malvinkicska
(695/839)
Engem egyhamar SENKI nem tud rávenni, hogy törököt nézzek! Elég nekem a megmaradt kettő.
malvinkicska ápr. 27. 19:12:05 Előzmény zuzuzu777
(694/839)
Aranyos vagy igen olyan alakítása van aki a férjet alakítja Celebi az egy igazi nagy ágyú benne a feleséget aki alakítja az sem kis pályás, egyszóval nem egy esti mese de pörögnek az események, és elég jó szöveg van írva a színészeknek.
zuzuzu777 ápr. 27. 18:27:14 Előzmény malvinkicska
(693/839)
Erre gondoltál?
Cemre (Demet Evgar) a kislányával próbál megszabadulni az erőszakos rémálmaitól azáltal, hogy házasságot köt. Rüya (Dilan Çiçek Deniz), a gyönyörű, kiváltságokkal teli életében, még soha sem találkozott a valóság égő arcával. Çiçek (Hazar Ergüçlü), aki szépségének és identitásának elvesztése küszöbén áll, miközben megpróbál egy kis boldogságot nyitni magának az önzetlenség világában. Ennek a három nőnek a sorsa, akiknek személyiségük és történetük nagyon különbözőek egymástól, keresztezik egymást a ciszterna tüzében. A lángok után semmi nem lesz a régi. A semmiből való küzdelmük során az igaz szerelemhez és a való élethez vezet annak minden jó és rossz oldala. A gazdag, karizmatikus, kiváltságos Çelebi (Cem Bender) pusztító gonosz lehelete, aki kívülről példamutató emberként jelenik meg, mindenki nyakán áll...
malvinkicska ápr. 27. 17:03:07 Előzmény zuzuzu777
(692/839)
Azt olvasni ezt az Alevet valamelyik tv megvette, ez 28 bölüm lesz, a fordítás a 23-nál tart.
zuzuzu777 ápr. 27. 16:37:31 Előzmény malvinkicska
(691/839)
Nem én írtam, hanem másoltam! Úgy látszik hogy több Alev Alev van!
malvinkicska ápr. 27. 15:54:11 Előzmény zuzuzu777
(690/839)
Kedvesem van egy másik Alev- Alev a sors lángjai, ott a nő semmibe vétele a tét , és a feleség harcol a férj ellen, az ragyogó sokat mondó sorozat, ez a másik ahhoz képest egy igazi limonádé szappanopera, amit te nagyon szépen leírtál.
zuzuzu777 ápr. 27. 15:40:29 Előzmény mihenike
(689/839)
A kis göndör cselédlány eltűnt a süllyesztőbe, régen nem láttam, de Y.-ről sincs említés, hogy hány évet kapott.
Az öreg göndör cselédlány viszont ott ölelkezett a dadogós szakáccsal még az utolsó percben is.
Ami az Alev, Alev -et illeti amit írtam, azt kimásoltam, de a vélemények: véres, pisztolyos, gyilkolászós, egymást keresztebe kasul megcsalós. 8 bölüm x másfél óra.
offtopic
zuzuzu777 ápr. 27. 15:32:32 Előzmény malvinkicska
(688/839)
SPOILER :Az Égei-tenger aranyos, csendes városában, Sığacıkban élő Murat és Alev két fiatal, akik szinte gyermekkoruk óta szerelmesek egymásba. Az egész város ismeri őket és tudják szerelmüket. Murat turistahajó-kapitány Alev pedig egy halász lánya, aki apjával halászatból keresi kenyerét. Azon a napon, amikor a két fiatal végre elhatározza, hogy összeházasodik és megkezdi az esküvőre való felkészülést, Murat olyan állásajánlatot kap, amelyre soha nem számított. Demir Boran, aki nagyon gazdag, nagy hatalmú üzletember és unokahúga, Ümran luxushajójukkal üzleti úton vannak az Égei-tengeren, görög üzleti partnereikkel. Váratlan okból a két unokatestvér útja Sığacıkba vezet, ahol Alev és Murat él.SPOILER VÉGE
malvinkicska ápr. 27. 15:04:39 Előzmény mihenike
(687/839)
A Nagykövet lánya szerintem jó sorozat volt ameddig, Neslihan benne volt hisz az kettőjüknek íródott, plusz a kislányuk, igaz nekem a nagyon tehetséges Enginből ebben a sztoriban idegbeteget csináltak, de minden ember más másképp lát dolgokat, gondolom megírod a véleményed, hisz abból semmi baj nincs, ha nem egyezik a véleményünk ne talán.A mostani sorozatok közül az Alev- Alev amit érdemes nézni az nem is lesz csak 28 Bölüm, nem nyúzzák ahogy szokták, a törökök egy idő után a siker miatt a jó sztorikat más irányba viszik sajnos, nekem ez a véleményem .
malvinkicska ápr. 27. 14:58:45 Előzmény zuzuzu777
(686/839)
Én nem várom a tv-be a Cukorovát, mert csoportban fordítják hetente 1 rész, és egybe eredeti hangon, idő meg van nézni.
mihenike ápr. 27. 14:26:02 Előzmény malvinkicska
(685/839)
Szia! ez valoban igy van, de Volt koräbban nehäny igen jo török sorozat. de sajnos rengeteg siläny minösegüt is csinälnak mär mostanäban…. Kiväncsi Leszek a Nagykövet länyära, remelem bevältja a hozzäfüzött remenyeimet ;)
mihenike ápr. 27. 14:22:30 Előzmény zuzuzu777
(684/839)
neeeee….. nehogy folytassäk :) :) :) Az isztambuli buli szerintem szerdän lesz :)
mihenike ápr. 27. 14:20:08 Előzmény zuzuzu777
(683/839)
Igazad van :) en is utäna szämoltam, gyököt vontam es pitagorasz tetelt is hasznältam (haha) es arra jutottam, hogy soha nem lesz vege a tv2-n :) haha :) amig nincs jobb, addig kitartok de lehet, hogy nem lesz türelmem vegig nezni :)

ui. Azize/Ayse leänykeresen meg lätatlanban is rettenetesen jot nevettem :) häny eves is az Ara??? 70-80?????
mihenike ápr. 27. 14:17:28 Előzmény zuzuzu777
(682/839)
Köszönöm szepen, ez igy is igen reszletes Volt :) es valami csoda folytän Reyyan es Miran is tuleltek…. :)
ui. biztos nem voltam eleg figyelmes, de mi lett az idegesitö Melikevel, R. barätnöjevel?
mihenike ápr. 27. 14:15:12 Előzmény Nazli92
(681/839)
OFF
Szia :) Inadina Ask:
en ket reszt meg a lemaradäsombol, Yalin es Defne esküvöjet meg az utäna következö kalamajkät, de sokkot kaptam a sok hülyesegtöl, ugyhogy gondoltam egy napra ennyi eleg… holnap folytköv :) persze nem is ök lettek volna, ha nem igy häzasodtak volna össze…
Dolunay: a 25. resznel tartok. eddig nagyon tetszik. modern, nem olyan maradi mint a Hercai es nem olyan bugyuta mint az #elsöprö szerelem :)
OFF
zuzuzu777 ápr. 27. 11:12:55 Előzmény Nazli92
(680/839)
MEGVAN!
Ma megy a 123. rész, ami a 32. bölüm legvége! Tehát már "csak" 37 bölüm, kb. 130-135 részetek maradt. Ami testvérek között is január-február. (ne legyen igazam!)