mihenike 2021 ápr. 17. - 22:15:04 Előzmény zuzuzu777
(626/1126)
Tyüha, én ennyi elözeset nem láttam..., de ez így már nagyon kruxifix 🙂🙂🙂🙂🙂elmegy az ember józanesze 😀😀😀😀

Azt figyeltem meg, hogy màr nincs kit feltámasztani és nincs, aki visszatérjen, így el kezdik megölni az aktív szereplöket....🙈🙈🙈🙈🙈

Ezen a közös vállakozàs-dolgon én is mindig kiborulok... de talán korábban Sadogluèk nem tudták, hogy ki a „csendes“-társ, hiszen Miran „álnéven“ jött-ment...-vagy keverem a szezont a fazonnal? :)

Ma reggel megnéztem a pénteki 40 perces szösszenetet... Oh Allah! Miran le-föl járkál és ordítozza, hogy „megörülök“ ... Reyyan szalad utána... Miran oda dugja Azize orra alá Dilsah levelét, az meg ismét hazudik, mint a vízfolyás...Sultán is bekapcsolódik a „buliba“ és még jobban összezavarják Miran fejét...🙂 Jobban bele gondolva ennek a srácnak kötélböl vannak az idegei... csoda, hogy nem örült meg a sorozat folyamán... 🙈

És akiröl soha nem esik szó! Nasuh felesége, Cihan anyja... öt mi lelte!?
mihenike 2021 ápr. 17. - 22:05:00 Előzmény zuzuzu777
(625/1126)
jaj ezen nagyon jót nevettem, mert éppen most írtam, hogy Yarent kellenne Dilsah mellé zárni 😀😀😀😀 reméljük van ott még hely mert Füsünnak sem ártana egy gumiszoba, ahogy itt írjàtok!
mihenike 2021 ápr. 17. - 22:02:46 Előzmény Nazli92
(624/1126)
Szia! valóban! amikor el kezdtem nézni az Inadina Askot elöször le sem esett, hogy ö az, annyira más!!!!! talán még plasztikai mütétje is lehetett? viszont ezek szerint jó színésznö, mert több karaktert el tud játszani... Viszont a Hercaiba bezárhatnák Dilsah mellé :)
zuzuzu777 2021 ápr. 17. - 18:11:04
(623/1126)
Továbbá mit keresett M. és R. Azize sírjánál?
Könyörgöm, zárjatok Dilsah mellé!!!
zuzuzu777 2021 ápr. 17. - 18:09:25 Előzmény mihenike
(622/1126)
Viszont Miránt is láttuk Azizével R. sírjánál!
Valaki megmondja, hogy miután halálos ellenség a két család, miért van közös cégük és szállodájuk? Jó, kb. 27 éve van ez az állapot, de miért???
zuzuzu777 2021 ápr. 17. - 17:35:09 Előzmény Nazli92
(621/1126)
Azt tudjuk, hogy Firaték terhesek!
M+R-nek van egy kb. 6 éves lánya,(de honnan???)
Tehát hárman néztünk előzetest és mind a háromnak majdnem más a tartalma.
Igazából letiltanám ezeket az előzeteseket.
Azt láttátok, hogy Y. pisztollyal a kezében R.-ra céloz, M. R. elé áll, elsül a pisztoly, de utána R. ott van a temetőben M. sírjánál.
És a többiek fejfái ill. kövei a dátumokkal?
Y. pedig az előzőekben Firatot akarta, akkor most....ó, abbahagyom.
Remélem nem éjfél után kezdik a 68. bölümöt, mint a múlt héten!
8/10
Nazli92 2021 ápr. 17. - 16:05:59 8/10 Előzmény zuzuzu777
(620/1126)

Mit talalnak meg ki ezek a torokok? M nem halhat meg. Azt olvastam, h allitolag a ReMir parosnak lesz meg egy kislanya es Firateknak is lesz babaja.


8/10
Nazli92 2021 ápr. 17. - 16:00:15 8/10 Előzmény mihenike
(619/1126)

Yaren nem 100-as. Az Inadina Ask- ban mennyivel masabb.


mihenike 2021 ápr. 17. - 12:50:42 Előzmény zuzuzu777
(618/1126)
naaaa neeeeee 😢😢😢😢
zuzuzu777 2021 ápr. 17. - 00:09:50
(617/1126)

Nagy ünneplés, szalag R. mellén, (ha magyarul lenne, akkor :Isten hozott) mindenki boldog.
Piros autó, fehér szalaggal átkötve.
Y. megbolondul, összetöri a tükröt, pisztoly, R.-ra céloz, de M. hal meg.
R. Mirán sírjánál, felirat M. Sadoglu 1990-2021.
Kinek a sírját nem láttuk még?


offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 16. - 23:32:05 Előzmény mihenike
(616/1126)
Ami a majdnem 2 órás filmet illeti, hát.....Úgy volt, hogy kedden nézem, de úgy látszik Allah nem engedi.
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 16. - 23:28:54 Előzmény mihenike
(615/1126)
Ami a Mr. Wrongot illeti, belenéztem, de elment attól is a kedvem, mert olyan borzasztóan öltözködött. A frizurája viszont nem volt rossz.
zuzuzu777 2021 ápr. 16. - 23:24:17 Előzmény mihenike
(614/1126)
Már nem is írom, hogy "spoiler", úgyis csak mi vagyunk és mindenki elolvassa mindenkiét!
Nagyon szépen köszönöm az infót, mert így néhány dolgot feleleveníthetek általad.
Félreértettél, a pofont sajnos nem Gönül kapja, hanem ő "adja" Azizének a választáson.
8. Azért ne felejtsük el, hogy a fényképen lévő D. szép volt, (ugye közben szereplőt cseréltek és berakták ezt a bolondot).
9. M. meg puffogtatja a pofáját, mint mindig, amikor dühös.
10. A törököknél nincs "kereszt" biztos elírtad, ő a nagybátyja.
11. Sajnos nem tudom megmondani, hogy a könyvben hogy van leírva, mert az ismerősöm, aki eddig segített, az elutazott és most nem tartjuk a kapcsolatot, nem tudok rákérdezni.
Úgy gondolom, hogy ezek bölümönként jó sokat zsebelhetnek be, ezért is húzzák a sorozatot, mert inkább hagyták volna abba. Szerintem méltó vég lett volna a 67.
zuzuzu777 2021 ápr. 16. - 23:05:22 Előzmény Nazli92
(613/1126)
Köszönöm! Akkor ez azt jelenti (gondolom én) hogy tényleg május 30. lesz az utolsó 74. bölüm.
Akkor még bőven lesznek történések. Szőke vipera magáénak akarja Firatot!
Ember tervez, Allah végez! Már teljesen más programjaim voltak, most vissza az egész!
mihenike 2021 ápr. 16. - 23:02:15 Előzmény Nazli92
(612/1126)

a youtube nekem is feldobta a Hercai68 2db elözetesét...angol felirattal...ajjajjj. Yaren még mindig azt fújja, hogy Reyyan mindent elvett töle (?)/ezt sosem fogom megérteni, hiszen Miran még csak rá sem nézett a sorozat elején sem... ez beteg/ és megjelenik egy fegyverrel... ùgyhogy itt vki még biztos meg fog halni....


8/10
Nazli92 2021 ápr. 16. - 22:51:52 8/10 Előzmény mihenike
(611/1126)
Szia!

Nem, F-rol nincs szo. A "kedves kis viperank" tunik fel. Ide írd a spoileres tartalmat


8/10
Nazli92 2021 ápr. 16. - 22:47:01 8/10 Előzmény zuzuzu777
(610/1126)
Szia!

Koporsok nincsenek. A kis csalad nagyon boldog, R kap egy autot M-tol. Feltunik a mi kis viperank, vmiert tombol es vmit a tukorhoz vag. Vegen R bemegy a babahoz es mi fogadja? A baba Y kezeben van. Gondolom feltekeny a boldogsagukra. Talan o lep F helyere?


mihenike 2021 ápr. 16. - 17:53:55 Előzmény zuzuzu777
(609/1126)
Folyt.köv. Hercai :-) köszönöm szepen. Gönül meg nem kapott pofont, de mär megerdemlne, mert az agyamra megy :)
Szoval ma megneztem 2 reszt, a mait meg nem lättam. Es länyok, csillagäszati sebesseggel haladunk elöre :) :) :)

1. Hanife megtalälta Yaren szobäjäban Dilsah Numero1 levelet, ät akarta adni Harunnak, de az azt mondta, hogy Hazarnak adja ät…( Ezt nem mutattäk, hogy mikor törtent meg,) Mindenesetre a Level Hazarnal Volt, amikor csucstali Volt Dilsah sirjänäl: Hazar+Sükran+Miran es ott Kerem szepen Miran teljesen összetört. Häla Allahnak Volt näla egy kep amire Dilsah irt anno, igy nem kellett heteket värni, hogy az iräst összehasonlitsa. :)

2. Harun mindig mindenhol ott van es Nasuh vegre beszolt neki, hogy fiam, addig, amig nem veszed el Yarent ne mäszkälj ide ällandoan :) haha

3. Szegeny Firat küzd a cegert az ösi ellensegekkel szemben, de senki nem foglalkozik a ceggel. Azize es Miran is lepattintjäk mindig :) szegeny csorikäm :)

4. Hazar es Firat talälkoztak titokban es Hazar mondta neki, hogy beszeljen az anyjäval, mert ö bizony mär nem fog hallgatni… na Kerem Hazarnak igazäbol nem is kellett tennie semmit, mert Hanife megtalälta helyette a levelet :)

5. Esma bevallotta Firatnak, hogy ö vegig tudta, hogy nem Hazar Dilsah gyilkosa, de azt mondta, hogy nem tudja ki ölte meg Dilsaht es Mehmetet… Firat kiborult idegileg teljesen… Anyäm igy-meg-ugy… ajajajjj stb :)

6. Hazar (a kis naiv) hazament nagy boldogan es bejelentette, hogy mindennek vege, Azize bosszujänak mär nincs ertelme, Miran mindent tud es mindenki megmenekült es mindenki boldogan elhet toväbb :) Szegeny kis naiv Hazar nem tudja miket tartogat meg neki Azize es Allah :) :) :)

7. Vegre megtudtam, hogy miert sunnyog Nasuh! Amikor Hazar elment a katonsäghoz, Dilsah elment Gabriel mesterhez, Gabriel mester magähoz hivatta Nasuh bät is es együtt dumcsiztak es Nasuh elzavarta Dilsaht mert nem Volt melto az Ö fiähoz. Azt mondta, hogy menjen hozzä felesegül Azize fiähoz. - mindezt Filiposz (G. fia) vägta Nasuh fejehez es mondta, hogy , ezt azert nem mondta el Hazarnak, mert ezzel "nem bizta meg" az apja a haläla elött … oh Allah! segits rajtam!!!! Erre Nasuh: magänak ugysem hinne senki, Gabriel es Dilsah is meghaltak, igy mär senki nem tudja alätämasztani a mesejet…. Tehät meg 30 ev tävlatäban Sem bänta meg, hogy elzavarta Disalht….

8. Apropo, ugyan mit tudhatott ez a Dilsah, hogy mindket tehetös csaläd fiu gyermeke pont beleje lett szerelmes? :)

9. Miran ordit, eltünik, majd Reyyan a hintänäl talälja meg…

10. Hazar Ismet jätsza Terez anyät es nem buktatja le Yarent a csalädja elött, de megtagadja, mint keresztlänyät… Yarenen egyre jobban jönnek elö az örület jelei. lehet, hogy öt kellene beazärni Szultän helyett :)

SPOILER
11. Annyira kiväncsi lennek, hogy a forgatokönyviro az elejetöl kezdve ugy tervezte, hogy Dilsah el, vagy ez a marhasäg csak kesöbb jutott eszükbe? mert amennyire a beszämoloidbol kivettem tul sok ertelme nem Volt a "feltämadäsänak"... egy teljesen normälis es joszivü nöböl egy örültet csinältak, ahogy visszatert… Felnevelte Azrat, aztän Reyyant akarta megölni… ezen kivül csinält meg valamit? Azt hittem, hogy legaläbb ujra egymäsra talälnak Hazrral, de helyette csak örültsegeket csinält…. na mindegy
SPOILER
mihenike 2021 ápr. 16. - 17:27:30 Előzmény zuzuzu777
(608/1126)
akkor egy velemenyünk rola :) minden sorozatban lenyomjäk a föhösnök, akiket melle raknak… de legaläbb a Dolunayban normälisan nez ki. Az Inadina Askban tul nyälas az Erkenci Kus-ban pedig tenyleg undortio :) A Mr.Wronggal elfogult vagyok, mert nekem az a sorozat nagyon tetszett, csak sajnos idö elött abbahagytäk… pedig modern Volt es nem Volt benne gyilkossäg es idetlen poenek Sem... egyszerüen modern Volt es szimpatikusak voltak a szereplök :)
mihenike 2021 ápr. 16. - 17:24:51 Előzmény Nazli92
(607/1126)
na neeeee…. ezek minden heten meggondoljäk magukat? Füsün megszökik a kedvenc rendöreimtöl es legyilkol mindekit?????