zuzuzu777 2021 máj. 14. - 22:57:00 Előzmény mihenike
(746/1126)

3. Nagyon jól tudod, hogy Azize könyörtelenül tud fenyegetni és zsarolni! Azizén kívül (meg talán botos boszorka) senki nem tudja, hogy D. él.
7. Harun szegénykém(?!) benne van a kakiba, de a (jó ügy) érdekében (ugye tönkre kell tenni a Nasuh családot) mindent eltűr.
Akkor még nem volt a vipera Y. nagy jelenete, amikor leleplezi Hazart!
Utána pedig jön a már emlegetett akol esküvő!


mihenike 2021 máj. 14. - 16:03:17 Előzmény zuzuzu777
(745/1126)
Szia :) oh Allah :) ma megneztem par reszt a ket hetes böjt utän… Volt itt minden. Miran es Hazar együtt nyomoznak, vagyis külön-külön, de egymäst segitve es egymäsnak leadva a drotot :) Azize szagot fogott es meg nagyobb hazugsägokat talält ki, de Miran mär lassan agyverzest kap... :)
1. Nasuh elment Ajlahoz, a 30 eve nem lätott Dilsah-Barätnöjehez… termeszetesen megfenyegette, hogy hallgasson, de ö nem hallgatott…
2. Cihan es Hazar is rätalältak Ajlara, az kitälalt Nasuhrol es Hazar összeomlott…
3. Miran es Reyyan beszeltek a nyomozoval, aki Dilsah es Mehmet ügyeben nyomozott anno... persze ö Sem hallgat toväbb, hiszen Azize 30 eve mindent elvett töle… (akkor miert nem szolalt meg hamarabb ha mär neki 30 eve ugyis mindegy…???) SPOILER: a nyomozok gyöngyenek, akkor azt is tudnia kell, hogy Dilsah el… nem???? SPOILER
4. közben elökerült a päsztor/juhäsz, aki szemtanu Volt es Azize öt is megfenyegette… mivel nem tudott idöben oda erni hozzä, igy ugy intezte, hogy Miran kihallgassa öket es kitalät meg egy hazugsägot, mi szerint Dilsahnak a häzassäg alatt Volt viszonya Hazarral - es ö bizony ezt titkolni akarja Miran elött, hogy megvedje… Na ezt Miran vegig hallgatta, de most magam Sem tudom, hogy ezt elhitte-e vagy csak megjätsza magät…?
5. Miran es Hazar mindenki elött azt jätszäk, hogy ellensegek…
6. Azat benän probälja Elifet boldoggä tenni, de nem igazän megy neki
7. Harun majdnem felbontotta a jegyesseget Yarennel, de vegül megsem tette… inkäbb jobban meg a akarja ismerni … haha
8. Cihannak tele van a hocipöje a csalädjäval meg a ceggel is, nem erdekli egyik Sem :)!!!! haha :)
9. Azat felvette Gönült a ceghez… - no komment
10. Nasuh valamit magyaräzott, hogy ö most feläldozza magät Hazar boldogsägäert, amiert 30 eve boldogtalannä tette… - ezt egyelöre nem ertem mert itt hagytam abba -
11. Gül megijedt Miran ordibäläsätol es mondta neki, hogy mär nem szereti - ilyenkor mindig eszembejut, hogy a kisläny sztem azert szereti ennyire, mert erzi, hogy a testvere :)
12. Sükrän kezebe került Gül babäja, majdnem megtalälta levelet…. de vegül nem lett belöle semmi …. haha :)
malvinkicska 2021 máj. 14. - 09:29:00 Előzmény mihenike
(744/1126)
Azt olvasni szeptembertől lesz állítólag a Cukorova ha igaz mert ezek semmit nem rendesen csinálnak félbe harmadába veszik darabolják a sorozatokat sajnos. Valamelyik este belenéztem a Hercaiba, rémes amilyen rossz a szinkron pedig, tudom akinek nincs más lehetőség jó, de azt hittem nem azok a színészek akiket eddig láttam.
mihenike 2021 máj. 14. - 07:58:45 Előzmény zuzuzu777
(743/1126)
Szia! Köszi a választ :)!
Vége a Török-böjtnek..., mert véget ért az Alpesi örjárat 5. évada... :) Nekem tetszett, igaz nem egy hollywoodi szuperprodukció, de szerintem jó kis sorozat :)
Nem nézem a Tiltott gyümölcsöt, de lehet, hogy egyszer az is sorra kerül :) véletlenül láttam meg, hogy adja az Izaura TV.
A „Cukorkámnak“ se híre se hamva... tudod törökül nem nézem, ùgyhogy várom a csodát, hogy megérkezzen a tv2-re a 3. évad :)
Jövö héttöl Nagykövet lánya.
Folytatom a Hercait, a Valentin-naptól folytatom.
malvinkicska 2021 máj. 13. - 16:31:19 Előzmény mihenike
(742/1126)
Tudod az igazat csak Neslihan tudja bél betegségről írnak, de ez utóbbi időben már jól van azt írta, pihent.
mihenike 2021 máj. 13. - 15:31:32 Előzmény malvinkicska
(741/1126)
Köszönöm, ennek örülök :)! várom a jövö heti kezdést :) Lehet tudni, hogy milyen betegsége van Neslihannak?!? mindenfélét lehet olvasni... már azt is olvastam, hogy nem sok ideje van... ez igaz? 😢
malvinkicska 2021 máj. 13. - 15:09:08 Előzmény mihenike
(740/1126)
Szia Nem igaz mert nem jött vissza Neslihan a szomorú szemű Tuba játszott az 51-es részben ott is a pletyka lapok irkálnak sokfélét. Elég szépen folytatták a történetet még sem baltázták el szokásukhoz híven, a sztorit.

zuzuzu777 2021 máj. 09. - 22:54:31 Előzmény mihenike
(739/1126)

Szia!
Szerintem a törököknél minden film címében benne van a "szerelem"!
A tiltott gyümölcs, az alma, "yasak elma" Igen azt nézem, most vagyok a 111. bölümnél. Szerintem már "csak" 5-6-9-11 bölüm és vége.
Amennyiben elkezded, nem tudom, hogy magyarul mennyi lesz, de elég, ha az 1-2 évadot nézed (47 bölüm) az úgy kb. kerek, ha nem nézed tovább, eddig is elég. Nem lesz hiányérzeted. ( 1 bölüm kb. 150 perc)
Emlékszel, írtam, hogy nagyon aranyosak a főszereplők, a fiú 2.05, a lány 1.40 méter, de nagyon szerettem őket. Jól játszottak. Sajnos elutaznak Amerikába, ahol nincs bosszú, korrupció, féltékenység, stb. Nem fogod sajnálni, csak azt nem tudom, hogy magyarul mennyi van meg.
Te hol néznéd? Esetleg utánajárok.
A YEMIN-el is így jártunk, volt 1-2 évad, akkor a lány meghal és utána a 3. évad már teljesen kifordult magából. Most a 336. bölümnél tartok.
Azt mondtam magamnak, hogy megvárom az egyik végét és csak akkor fogom megnézni, mert kikészít, hogy hetente csak 1 (jó hosszú) bölümöt adnak.
Mi lett a "cukorkáddal"?
Semmilyen sorozatot nem nézek, csak rövid, 1-1,5 órásokat. Majd elkezdem az alpesit, de most egy kis időre abbahagyom a sorozatokat.


offtopic
mihenike 2021 máj. 09. - 20:40:17 Előzmény zuzuzu777
(738/1126)
Szia! hiába a török-sorozat-böjt, ezek üldöznek engem 😅 most látom, hogy az Izuaràn megy a Tiltott gyümölcs és A szerelem csapdájában... Ezek a magyarok jól bevásároltak törökböl...A Life tv-n is kezdödik megint egy, aminek a cïmében szerepel a „szerelem“ szó 🤣🤣🤣🤣 De ugye a Tiltott gyümölcsöt nézed te is és az is olyan, hogy soha nem lesz vége, tehát még véletlenül se nézzek bele???? 🙂🙂🙂🙂

Május 19 Nagykövet lánya, na azt el kezdem nézni, mert nagyon vàrtam màr, remélem nem lesz az is nagy csalódàs... 🤷‍♀️
Hercai-szünetem még tart, de ha folytatom, akkor ùgyis írok.

Te most melyiket nézed?
mihenike 2021 máj. 05. - 15:00:24 Előzmény zuzuzu777
(737/1126)
Köszönöm szépen!!!! Amint visszatérek Allahhoz jelentkezem 🤩
zuzuzu777 2021 máj. 05. - 00:10:31 Előzmény mihenike
(736/1126)

spoiler]Visszanéztem magyarul attól a résztől, hogy "ÖT ÉV MÚLVA" , hogy biztos legyek benne, hogy mit is írtam anno.
1 fiú Mirán+R
2. fiú Firat + Zeynep
3. lány Azat és Gönül[
4. lány, (kb. egyidős a többivel)no de itt a kérdés. Amikor Umut megkérdezi, hogy ki is Bahar, akkor azt válaszolják neki, hogy a nagynénéd. A patakparti pikniken pedig Dzs. és Handan ölelgetik. amennyiben Zehra harmadik lányával egyidős, akkor több kellene hogy legyen. Mindegy, úgyse fogjuk megérteni.
Jó szórakozást, jó nézést, vírus mentes életet!
Lehet, hogy nem hallottam jól, de mintha jövő héten, vagy utána kezdik a nagykövetet! ÉN NEM FOGOM NÉZNI!!!
Az alpesit a nulláról kezdem majd, mert van még bepótolni valóm a másik kettőnél. Nem nagyon látom a végüket, de amikor a másodikat is kipipálom, akkor írok. A harmadik pedig szerintem végtelen, mert most megint olyan fordulatot vett, hogy nem fogják egyhamar befejezni, hacsak nem úgy, mint az INADINA ASK-ot /spoiler]


mihenike 2021 máj. 04. - 21:45:48 Előzmény zuzuzu777
(735/1126)
Szia!!!!! 2 fiù ès 2 lány- ezt nem értem :) kikre gondolsz? :)
Most egy kicsit szüneteltetem Miran Aslanby-Sadoglut, mert mùlt héten már én is közeledtem a pszichiátriához 😅😅😅😅 A férjemmel az Alpesi örjáratot és Chicago Fire-t nézünk 😃
Az Inadina Askot végig néztem, hogy ki legyen pipálva...-korábban már írtam, hogy kiborultam 🤩
Illetve a Dolunayt is jegelem, mert most kicsit agyamra mentek a törökök...😄🤣
Szerintem 1-2 hét mùlva visszatérek, mert reménytelen eset vagyok és nem
bírom Allah nélkül.... haha
zuzuzu777 2021 máj. 03. - 19:43:36 Előzmény mihenike
(734/1126)
Lemaradt! Emlékszel, hogy a sok előzetes miatt már-már pszichiátriára kerültünk?
Mutatták mindenkinek a sírját, fejfáját évszámokkal.
Mi a tanulság? NEM szabad előzeteseket nézni, csak azt, hogy megvan-e a vége.
zuzuzu777 2021 máj. 03. - 19:38:52 Előzmény mihenike
(733/1126)
Igen, törökösen, látom az Inadina ask is lement rendesen!
Mirán puffogtatja a pofáját?
Tegnap este hiányoztatok, nem volt mit néznem, hogy beszámoljak róla.
Most 2 fiú és 2 lány van kb. egykorú. 5-6 évesek.
mihenike 2021 máj. 03. - 17:11:52 Előzmény zuzuzu777
(732/1126)
Igen, ott a két gyerek majdnem egyidös... csak arra voltam kíváncsi, hogy ök élnek-e? vagy esetleg halva születtek, majd feltámadtak? tudod... olyan törökösen.... :)
offtopic
mihenike 2021 máj. 03. - 12:48:21 Előzmény Nazli92
(731/1126)
Szia!!!! Szóval kb 1 millió kèrdèsem lenne az Indani Ask forgatókönyvírójához... ezután a rész után még körülbelül 2-3 bölümnyi folytatást várhatnánk... Hogy lehet így abbahagyni?!? ez gázabbul lett abbahagyva mint a MrWrong....🙈😢egyikük története sem lett lezárva... katasztrófa!!!!! Nem sajnálom hogy megnèztem mert nagyon jókat nevettem rajtuk, de ez a befejezés méltatlan, akármekkora is volt a nézettség... 🧐
mihenike 2021 máj. 03. - 12:43:03 Előzmény malvinkicska
(730/1126)
Szia! te jó ég... akkor lehet, hogy mégsem kellene belenèznem... ezek teljesen megörültek...????
malvinkicska 2021 máj. 03. - 11:37:45
(729/1126)
Sziasztok lányok ezeknek a törököknek teljesen elment az eszük, a Nagykövet lányaiból távozik Tuba és vissza jön 2 részre állítólag Neslihan, pedig én nem szeretem Tubát.
offtopic
mihenike 2021 máj. 02. - 22:01:57 Előzmény Nazli92
(728/1126)
Bocsi... most teljesen kiborultam... holnap még írok
offtopic
mihenike 2021 máj. 02. - 22:00:33 Előzmény Nazli92
(727/1126)
Szia!!!!!! te jó ég.... ez meg mi volt?!? csütörtökön leforgatták a 32. bölümöt és péntek reggel szóltak nekik, hogy „menjetek haza mert nem lesz több rész“?????