10/10
suxel 2013 ápr. 17. - 21:52:11 10/10
(409/589)
Azt a pénzt, ha jól emlékszem Rosendo gyûjtötte össze valahonnan régen, s õ ásta el is, hogy majd egyszer szüksége lesz rá és elõveszi. Hogy miért nem bankban tárolta én nem tudom, ne kérdezd, lehet nem tisztességesen jutott hozzá.

Vagy 2-3 éve láthattam a sorozatot, de az én emlékeim szépen megkoptak, nem azért, de van úgy, hogy egy 10 évvel ezelõtti sorozatra jobban emlékszem, mint erre.
Tilda36 2013 ápr. 17. - 21:28:05
(408/589)
Valaki megmondaná, hogy Rosendo milyen tipp alapján ásatta ki a gödörben levõ pénzt, mert erre nem utalt semmi! Egyáltalán hogy jutott a tudomására?...ugyanis ezzel az aranypénzzel veszi meg inkognitóban J.M. Laguna földrészét...

A másik csak egy észrevétel: Leonor miért utálja a gazdag úrnõt, holott az sose ártott neki és miért akarja a ribi Dögöt a fiának mikor õ sem hiszi, hogy tõle lenne terhes? Akkor most kit utál jobban Ivanát, vagy Valentínát?
10/10
Milibindi 2013 ápr. 17. - 19:10:50 10/10 Előzmény suxel
(407/589)
Az hát! Ivana nem terhes, csak szerzett egy papírt!
Tilda36 2013 ápr. 16. - 22:20:10 Előzmény mariejoel
(406/589)
:-))))
Tilda36 2013 ápr. 16. - 22:19:22 Előzmény suxel
(405/589)
Igazad lehet, akkor viszont a terhesség volt megemlítve mégpedig abban a formában, hogy Ivana nem volt terhes!
A hamisítványt viszont Esteban a nõgyógyásztól az etye-petyéért beszerezte neki!
10/10
suxel 2013 ápr. 16. - 18:54:26 10/10
(404/589)
Szerintem az egy hamisítvány!
mariejoel 2013 ápr. 16. - 18:16:15
(403/589)
ÖÖ lehet lemaradtam valamirõl, de ha Ivana mai rész közepén kapott egy pozitív terhességi tesztet, akkor miért lihegett a rész végén Rosendo szájába, h már van egy pozitív teszteredményem, de azért húzz meg jól....
mariejoel 2013 ápr. 16. - 12:33:20
(402/589)
Ezen én is elgondolkodtam, hogy nyugodtam fecsegnek arról, h oké most csináltunk egy közös gyereket és majd nyugi valaki felneveli....A pasit kicsit se zavarta, h lesz valahol egy zabigyereke...sõt pont, hogy tudni fogja, h valahol Mexikóban Ivana majd az õ gyereküket neveli egy másik férfival...Röhej
10/10
suxel 2013 ápr. 16. - 12:09:04 10/10
(401/589)
SPOILER Ha jól emlékszem, bár nagyon régen láttam, de Ivana nem tud teherbe esni, nem fog gyereket várni senkitõl. SPOILER VÉGE

Jól mondod, sorra vételezi majd az férfiakat a piacon.
Tilda36 2013 ápr. 16. - 11:58:01
(400/589)
Az orvos szeretõje nem nõgyógyász, egy kollégájától szerezte a terhességi vizsgálat dokumentumát, aminek eredményére még pár napig várni kell! Persze ez is hamis igazolás lesz! Egyébként a kollégája addig nem menne el csak rengeteg pénz fejében, hogy mesterséges megtermékenyítést végezzen, ráadásul akkor Ivana nem élvezné a szex gyönyörét!:-D
Tilda36 2013 ápr. 16. - 11:54:11
(399/589)
A spanyol nyelvûben belenéztem a Youtube-n és mintha Rosendotól lett volna terhes Ivana...de ez jóval késõbb fog kiderülni! Ezt a Valentínát képtelen vagyok megérteni, hányszor átejtette az unokatestvére és még mindig neki hisz gondolom az idõk végtelenségig...pedig tudja lefeküdt fûvel-fával mégis inkább neki hisz, mint a szerelmének!

Spoiler: a Dög nem lesz terhes a volt szeretõjétõl sem, ezért kell még körülnéznie a halpiacon...már megkörnyékezte Horaciot is csak ott közbeszólt Gaby! Ezután jön Rosendó, csakhogy lássuk mennyire "szereti" J.M-t képes mindenkinek a nyakába vetni magát...hát én megkérdõjelezem ezt a szerelmet, inkább Valentínától szeretné elvenni az újabb võlegényt, mert határtalanul irigy!
A jövõ héten kiderül, hogy õ lopta el V. pénzét és óráját, és még ekkor is pátyolgatni fogja a jó unokatestvér, ráadásul lemond J.M-rõl is! Spoiler vége!
10/10
kazsagx 2013 ápr. 16. - 00:41:40 10/10
(398/589)
A pasira eleg volt ranezni es kiderült,hogy Ivanat leakarta fektetni,lehet hogy mar elötte is volt ez az...
10/10
Milibindi 2013 ápr. 15. - 23:01:50 10/10 Előzmény malvinkicska
(397/589)
Azt meg tudnád mondani, hogy terhes lesz végül Ivana? Oscar szellemének mai mondata alapján gyanús, hogy kiderül meddõm a csaj.

Egyébként itt egy kis bakit vélek felfedezni! Ott az az orvos bará nem is tudom hogy hívják :D , megcsinálta neki a hamis terhességi tesztet még gyereket is hajlandó Ivanának csinálni, nem érdekli, ha mással nevelteti fel az õ porontyát. Meg is jegyezte , hogy mt csinál 9 hónap múlva, de kérdem én miért nem termékenyítem meg akkor már mesterségesen ??? Nem ez lenne a logikus, ha már kellõképpen gátlástalan ahhoz , hogy segítsen Ivanának.
malvinkicska 2013 ápr. 15. - 17:23:52
(396/589)
A ZonRomantikán láttam, sokat fognak még ármánykodni Valentina ellen. Roszendó még ezután fogja elrabolni,Ivánáról jobb ha le sem irom a véleményem, mert nagyon vastagra sikeredne nem szeretnék vulgáris lenni.Ami azt illeti valódi szépség már nem létezik köztük szilikon mindenük tisztelet a kivételnek.Alonso jól játszott neki ez volt irva szerintem jól megoldotta.Fernado nagyot alakit hozza a tõle meg szokott formáját, aMindörökké szerelembe talán még jobb volt ,igaz más a karaktere.Ami szinkron hangokat illeti jobban tetszettACsábitásFöldjében fõleg Valentináé.Mindenkinek további jó tévézést Ivána az utolsó elõtti részig fog betartani ahol csak tud.Egészében szép volt tetszett jók voltak a karakterek.
10/10
Milibindi 2013 ápr. 14. - 16:36:59 10/10
(395/589)
Nézzétek mit találtam:) A fõcím dal magyar felírattal!
http://www.youtube.com/watch?v=TTCJgGGQtfA
10/10
kazsagx 2013 ápr. 12. - 17:45:12 10/10
(394/589)
Igen,nagyon elcsunyitotta magat Gaby,ertem hogy itt szinte kôvetelmeny a jo kulso de a kevesebb neha tobb lenne!
Nekem mostanaban Alonso es a kisfia kellemes karakter,jo nezni az egymasra talalasukat es Alonso jellem valtozasat.
Anno ezt is Ivana cseszte el,mert az armanykodasa is hatassal volt Alonsora.
Ezt en is irtam mar,hogy Valentina mindent elhisz Ivananak,ami sokszor mar hihetetlen...
Tilda36 2013 ápr. 12. - 12:20:19
(393/589)
Én se J.M-re gondoltam, õt nem lehet megvezetni, mert nagyon határozott és már kiismerte a Mocskot, aki állandóan hazudozik neki...viszont Leonor és a Cascabelesiek simán el fogják neki hinni, hogy J.M-tõl terhes, mert az egy hiszékeny társaság...talán a dajka kivétel! Én fõleg Valentínát nem értem, már kiderült, hogy Ivana sorozatosan hazudozik neki mégis õ fogja leginkább istápolni, mintha õ lenne Teréz Anya!!!

Gaby tünemény volt a Paula Paulinkában, akkor még megvolt a természetes bája, most meg már annyira látszik rajta a plasztikai sebész beavatkozása és nemcsak a nyakig feltolt szilikonmellein, hanem az arcán is látszik a beavatkozás!
Ahogy elnézem a mexicoi nõi szereplõk sokaságát 90 %-uk megcsináltatta legalább a melleit, alig van közöttük természetesen szép nõ!
mariejoel 2013 ápr. 12. - 11:49:26
(392/589)
Jose Miguel eddig se nézett ki úgy, mint akit meg lehet vezetni, sõt olyan reakciói vannak, hogy meg is lepõdöm, h ez biztos, h egy szappanopera? :D Pl mikor kigúnyolta Ivanát, ahogy sírt a "parkbeli zaklatói" miatt :D A nõ viszont tényleg undorító, nagyon szélsõséges a jelleme. Oké, sok szappanoperában van mindenkivel lefekvõ ribanc, de Ivanának már túl sok az erotikadús jelenete és az öltözködése is nagyon undorító. A színésznõ felfújt mellei nekem mondjuk már a Második esélyben sem tetszettek. Viszont néztem Paula és Paulinás képeket, hihetetlen, h mennyire kis finom arca volt és ártatlan képe :)
Tilda36 2013 ápr. 12. - 10:52:41
(391/589)
Szerintem is rettenetes karakter Sandra anyja, egyáltalán nem lehet rajta nevetni, inkább sajnálatra méltó, a diliházban lenne a helye!!!

Szerintem a volt szeretõ nem ejtette teherbe a Dögöt csak szerzett egy orvosi igazolást a "nemlétezõ" terhességérõl.Szerintem Ivana mástól lesz terhes, sejtésem szerint Rosendótól...de ha ez még késõbb fog bekövetkezni hogy számol el az idõvel J.M-nek?...vagy ez nem lényeges, ilyenkor tettetik a hülyét?
10/10
kazsagx 2013 ápr. 11. - 23:32:45 10/10
(390/589)
Vannak idegesitö katakterek a filmekben,sorozatokban,de azokon sokszor lehet nevetni,de ez a nö tenyleg kiakaszto!
Szegeny csajt nagyon manipulalja az anyja,de remelem nem fog a dokival szakitani.
Ez az Ivana meg egy hanyadek,de a pasi is aki gyereket csinalt neki.