4/10
The Cortez febr. 18. 22:49:29 4/10
(5/5)
Halál unalmas tévéfilm. A Malibuban játszódó krimit napfényes, pálmafás kaliforniai feeling járja át, és egy újságírói nyomozásra fókuszál a sztori. Az alkotás próbálkozik izgalmas lenni, de rohadtul nem megy neki, mivel gyenge a rendezés, valamint mocskosul szemét módon érdektelen a történetvezetés. A színészi játék túlnyomórészben szar. Még szerencse, hogy csak 80 perc körül mozog a játékidő.
6/10
Bora56 2020 nov. 02. - 19:51:53 6/10
(4/5)
Egyszer megnezheto film!
szeszko 2016 febr. 12. - 23:17:04 Előzmény Lilko03
(3/5)
Az eredeti filmmel össze sem hasonlítható ez a gagyi másolat. Az 1987-es filmben Debra Winger, Theresa Russel, Dennis Hopper.... ez meg itt a futottak még kategória legalja. Nézhetetlen.
Lilko03 2015 máj. 11. - 21:19:47 Előzmény szevacica
(2/5)
Egyetértek! Emlékszem arra a régi Fekete özvegy filmre, és az tényleg remek film volt, jó lenne, ha ismét leadnák. Abban a lány rendõr és valamiért gyanús lesz neki a fekete özvegy, de bizonyítéka nincs, ezért magánemberként a nyomába ered és nagyon furmányosan buktatja le. Legalább 15 éves film lehet. Ezt a remake-et még nem láttam, de elképzelhetetlennek tartom, hogy jobb legyen, mint a régi eredeti.
szevacica 2015 ápr. 06. - 09:50:23
(1/5)
Már megint egy remake!!! Kár volt, az eredeti sokkal jobb volt. Amikor megláttam a mûsorújságban, megörültem, mert megvolt VHS-en, de elkallódott valahol. Na mondom, de jóóóóóóó, akkor felveszem megint. Hááááááát, nagy csalódás volt! Azért nem adom fel, hogy még egyszer valamikor azt is leadja vmelyik csatorna...