Téma: A fenevad

Bru 2009 jún. 18. - 02:35:49
(4/24)
Nekem összességében csak az ötlet tetszett amit nem is igazán használtak ki...
miszerint egy kanyon szerûségbe hajókáznak (tehát egy végeláthatatlanul hosszú, megmászhatatlan sziklafalak közt csordogáló folyó kis erõd szegéllyel) mely árterület és estére az egész fás szélét elönti a víz. Miután elkezdõdik a cselekmény és partra kényszerülnek szereplõink ez eléggé sakk-makk érzést kelt. Nagyon jó alap. De nem lett kihasználva.
8/10
Zsütz 2009 jún. 15. - 23:33:19 8/10
(3/24)
Hát elõször is: aki teheti, és szokott angol nyelven filmet nézni, az eredetiben nézze ezt is: az ausztrál akcentus fenomenális. :D
Másodszor: aki szereti a lassan kibontakozós filmeket, és nem szeret ijedezni, az is nézze meg.
A színészi teljesítménnyel igazából a a fõ-fõszereplõ pasin kívül (akit eddig egy J.Lo-s filmen kívül semmiben sem láttam, sztem nem véletlenül :D)nem volt gond, mindenki nagyon jól játszott, tök hiteles volt szerintem mindenki reakciója.
Negyedszer: végre nem egy "horror" (mert azért annak sztem túlzás), ahol nem tinicsajok sivítanak egyfolytában, megy a káromkodás és jajdepánikolunk. Nagyon jó volt majdnem az egész. Az utolsó jelenet meg .. hát... igen. Hollywood. :D DE legalább nincs benne nyáladzós 5 perc alatt kialakult romantika.
A kroki meg tényleg egész tûrhetõen fest.
Erõs 8/10 nálam a film. Egy esti kikapcsolódásnak megfelel.
RobertDowneyJr 2009 márc. 06. - 16:13:48 Előzmény tobywong
(2/24)
Hát...én kicsit csalódtam:)
Eleje nagyon uncsi volt, a vége kezdett jó lenni...
Azért tetszet...
7/10
tobywong 2009 febr. 10. - 16:23:28 7/10
(1/24)
Szerintem egész jó kis film, LENNE, ha a film közben láttuk is volna a krokodilt. Ez a végén következett be, de akkor már úgyis mindegy. Amúgy elismerésem azoknak ,akik a krokodilt megcsinálták ilyen élethûre!!!!! AZ TÉNYLEG JÓ VOLT!!!! Nem úgy mint Anakonda 2.-3.-ban.
Amúgy jó kis film!!!!!