Téma: A folyó

sznúp 2013 szept. 27. - 02:39:58 Előzmény abisztriczky
(36/36)
Kössz, hogy leírod a sorozat végét. Minek fórumozol, ha még az alapvetõ szabályokkal sem vagy tisztában?
abisztriczky 2013 jún. 05. - 20:01:12
(35/36)
***SPOILER PÓTOLVA***

Akkor most nincs folyatása? Eléggé furán zárták le, ha nincs. A folyó démona a fõgonosz, az egész folyó torkolata földrajzilag csak úgy átalakul (a repülõ kameráról látják a legvégén), hogy nehogy kijussanak, stb....
csoszi87 2013 febr. 07. - 10:58:58 Előzmény Denisam
(34/36)
Hááát, én most néztem meg a TN elsõ évadát, és nem mondanám olyan HÛÛÛÛÛHAAAAA DEVÁROM A KÖVI RÉSZT sorozatnak.
Talán az, hogy ott nem érzek semmi olyat, ami miatt az ember várná mi történik a következõben.
Van 1 alap sztori, és azon belül külön álló részek. 40 perc azzal telik, hogy: 36 perc 1 részes konfliktus. 3 perc részeken átívelõ konfliktus, 1 perc DE JÓ HOGY MI EGY CSALÁD VAGYUNK.

Ezt most kezdtem el nézni, és marhára bejövõs. Mind a sztori, mind a kamera.
preator 2012 dec. 25. - 00:05:06
(33/36)
Szenteste horrorfilm adni?
Denisam 2012 dec. 24. - 21:51:25 Előzmény Deidara91
(32/36)
Belenéztem, de nem tetszett, inkább kihagytam. Viszont a Terra Novát nagyon sajnálom. Nem világos számomra, ha valamit le akarnak zárni, akkor azt miért nem befejezik. Hagytak egy csomó nyitott kérdést. :( Kompletten az egész sorozatot nem értettem.
1/10
DrAgy 2012 szept. 18. - 19:01:07 1/10
(31/36)
Na ez egy ritka retardált sorozat :)
9/10
Viki1080 2012 szept. 17. - 16:40:30 9/10
(30/36)
Nem mintha nem lenne már meg,de újra leadja az axn a teljes évadot,persze megint halál késõn,de ha elcsípem,tuti megint megnézem:)
6/10
Pszichoapu 2012 jún. 29. - 09:09:46 6/10 Előzmény batagy
(29/36)
Hát igen... Volt ebben para jelenség (sic) és parajelenség is, csak mindkettõ elég csekély mértékben. ;o) Pedig nagyon jól indult a sorozat és én is nagyon sajnálom, hogy kasza lett, 1-2 epizód pedig kifejezett ütõsre sikerült, a végét viszont - érthetõen kényszerû okokból - teljesen lezáratlanul elvágták és sajnos ezzel el is vették egycsapásra azt a minimális varázsát is, amit még kelteni tudott a nézõben. Nekem is olyan 6/10 körüli az értékelésem, mert a 8 részbõl csupán néhány tudott igazán a képernyõ elé szögezni, amúgy voltak dög unalmas és logikátlan részek/jelenetek is, ami már-már fájóan rossz volt. Az ambivalens érzéseimet talán az tudta volna enyhíteni, ha folytatják a sorozatot, de ez nem így történt, így viszont összecsapott érzetet kelt az emberben, ráadásul szerintem egy csomó kérdést nyitva hagy, beleértve az utolsó rész legeslegutolsó cliffhanger jelenetét - aki látta, tudja mirõl beszélek.
Továbbá engem is rendkívül zavart a stílusok keveredése, szerintem jobbat tett volna a sorozatnak, ha megmaradnak a misztikus, megmagyarázhatatlan parajelenséges (kicsit Lost utánérzésû) vonalnál és nem kevernek bele a vége felé mindenféle egyéb horror-stílusirányzatot, ami inkább nevetségessé tette a végkifejletet, semmint izgalmassá.
batagy 2012 jún. 23. - 12:31:11
(28/36)
Hát ennek is vége.
Kicsit valóban ömlesztve volt mindenféle para jelenség, de etõl függetlenül szerettem nézni, nekem tetszett, kár hogy elkaszálták.
5/10
cardas 2012 jún. 13. - 19:24:18 5/10
(27/36)
Maga a történet elképzelése nekem tetszik...

SPOILER

...hogy elindulnak a fiú apja után, miközben különös dolgokat élnek át. DE valami elképesztõ, hogy hogyan képesek egyik részben szellemhajót, másikban meg már génmutálódott emberekrõl beszélni. Egy mûfaj mellett maradjanak, ne pedig belevonni mindent. A végén, meg hogy e terület fõdémona a fõgonosz, és csak a végén utalnak rá. Jó ötleteket pakolnak egybe meggondolatlanul, mûfajokat kevernek össze vissza, és ettõl lesz rossz az egész.

SPOILER VÉGE

Mellékesen: Egyszerûen borzasztó, hogy képesek a magyarok leszinkronizálni egy befejezetlen sorozatot, belekezdeni egy vadiúj sorozat szinkronizálásába (Grimm), csak azért, mert vannak benne farkasemberek vagy szellemek, de képtelenek folytatni a Rejtélyt vagy belevágni egy új sorozatba, amiben több is van szimpla "paranormális" meg "természetfeletti" cuccnál.

Nekem 5/10 a sorozat. De csak a jó történet ötlet miatt - amit amúgy elcsesztek.
MeZsaBo 2012 jún. 09. - 22:36:16
(26/36)
Nem tudja valaki milyen szám megy az AXN-es Folyó reklám alatt?
k11zoltan 2012 jún. 05. - 18:24:42
(25/36)
Még egy szorozat, amit befejezetlenül hagytak abba.
Úgy látszik az amcsikat nem igazán érdekli, ha valami nincs lezárva.

Amúgy 10/7, a 2 jó csaj miatt.
9/10
Viki1080 2012 máj. 26. - 08:53:38 9/10
(24/36)
A spoiler annyit tesz:írok valamit a részbõl,szóval ha még nem láttad,ne olvasd el:))
Minden megjelent,amit írtam,nyugi.
Ha van még kérdésed nyugodtan tedd itt fel,vagyunk páran,akik már látták az összes részt és talán tudunk segíteni.
Freddieboy 2012 máj. 26. - 02:40:47
(23/36)
Köszi a pontos választ! Én is valami ilyesmire gondoltam elõször amúgy, hogy valaki feláldozta magát és azért hagyták õket végülis, csak én konkrétan azt hittem, hogy a producer tette ezt meg egyedül és miatta távoztak, hiszen csak õ állt ki és mondta azt, hogy õt vigyék.
Amúgy a hozzászólásod egy része gondolom nem jelenik meg, mivel spoiler van helyette. Nem tudom, hogy mit írtál eredetileg akkor, de ha gondolod e-mailben esetleg elküldheted.
9/10
Viki1080 2012 máj. 25. - 17:27:31 9/10
(22/36)
SPOILER SPOILER!
Az volt a lényeg,hogy egy próbán kellett átmenniük,ugye AJ nem volt a sátorban így õrajta nem fogott a vaksági átok,és tudjuk h nem szereti a barlangokat,föld alatti vackokat,mégis bemászott a bogyóért,a doki félvakon is mûtött,míg a producer meg odaállt vakon h tessék,engem vigyetek,a többieket fagyjátok...a próba lényege az volt h vajon képesek e áldozat meghozatalára egymás iránt és igen,képesek voltak,ezért hagyták õket békén..
SPOLER VÉGE SPOILER VÉGE
Freddieboy 2012 máj. 25. - 02:43:50
(21/36)
Valóban jó kis sorozat, kár, hogy csak 8 rész készült belõle és nem várható folytatása...
Amúgy ami a 3.részt illeti, most akkor tulajdonképpen azok a morcegók végülis miért hagyták békén õket, amikor még elõtte rájuk akartak támadni? Kissé elvesztettem ott a fonalat és nem értettem ezt, talán mert már álmos voltam. Szóval nem tiszta miért hagyják õket mégis, még AJ-t is megmentették. Köszönet annak, aki válaszol erre!
kabalababa9 2012 máj. 24. - 00:53:43
(20/36)
Ezüstliliom 2012 máj. 23. - 12:19:15
(19/36)
Megnéztem a múlt heti részt, és azt kell mondjam, hogy több részt nem fogok megnézni belõle. Egy szimpatikus szereplõt sem találtam benne, és néhol annyira csöpögõsen érzelgõs volt, amit már nem tudok elviselni. Pedig én aztán birom az érzelmes filmeket.:) De ez csak az én véleményem. Senkit nem akarok meggyõzni róla, hogy ne nézze vagy ne tessen neki.
10/10
david135 2012 máj. 22. - 03:09:45 10/10
(18/36)
Remek sorozat, én két nap alatt néztem meg az évadot. Sajnálom, hogy leveszik a mûsorról és nincs aki átvegye. Azért érdekes elgondolkodni azon, hogy mi mit tartunk jó sorozatnak és az amerikai tv nézõk mit néznek meg egyáltalán. Gondolom ott jobban elvannak kényeztetve, mint mi itthon.
9/10
Viki1080 2012 máj. 16. - 17:02:00 9/10 Előzmény Deidara91
(17/36)
Jah,elírtam:(
És nagyon elszomorítottál azzal h a netfix nem veszi át:(