Téma: A gondozoo

5/10
JetiRulez 2011 nov. 06. - 08:12:27 5/10
(42/62)
Ez egy végtelenül gyenge, semmit mondó film volt számomra. Ezer+1-ik állatos, romantikus. Volt talán 1-2 jelenet, amin tudtam nevetni.
5 pont
9/10
_Freddy_ 2011 nov. 03. - 04:35:55 9/10
(41/62)
nekem tetszett ez a film, sokat nevettem rajta 10/9
1/10
DirtyBlond 2011 nov. 02. - 11:44:02 1/10
(40/62)
Sztem ez egy k*rva sz*r film. Mindig idegesített az olyan film, amikor beszélnek az állatok. ÁÁÁÁ!!!! De ha ez még nem akkora baj, a gond, hogy f*szságokat beszélnek. Na mindegy!
A film története átlagos vagy inkább kritikán aluli, a vége baromira kiszámítható. Egy rakás jelenet felesleges lenne, sõt idegesítõek is, nem viccesek.
Egy kisgyereknek aranyos és élvezhetõ lehet a film, de én már túl öreg vagyok ehhez.
SPOILER
Akkor telt be a pohár nálam, amikor a gorillát kivitte Griffin bulizni és gorilla egy csajjal táncolt. Felcsípett egy csaj egy kib*szott gorilla. Na ne!!!! Itt végképp kiborult a bili.
SPOILER VÉGE
rajongo1 2011 nov. 01. - 16:34:35
(39/62)
Kritikán aluli gyenge szar film. Ez nem hogy egy mozijegy árat nem ér, de kb. egy 99 ft-os papírtokos dvd szintnek sem felel meg. A fõszereplõ meg harmat gyenge minden filmjében.
10/10
kruska 2011 okt. 31. - 22:59:02 10/10 Előzmény wrossi
(38/62)
Valóban nem egy magasröptû film, és nagyjából borítékolni lehetett a végkifejletet, de azért egy remek családi film, amit nyugodtan meg lehet nézni a srácokkal is.
wrossi 2011 okt. 24. - 19:56:39
(37/62)
Nekem nagyon tetszett.Általában nem szeretem ha az állatok beszélnek,de ha tudnak "jó" tanácsokat adni akkor miért ne.Minden állat a maga módján próbált segíteni Kevin James meg ki is próbálta a legõrültebb praktikákat is.
Csak Leslie Bibb irritált nagyon,de ezt ellensúlyozandó Rosario Dawson imádnivaló volt,õ nem tud olyat csinálni ami ne tetszene.
A gorillát nagyon bírtam,fõleg a Fridays-ban.Az agyfagyásos poént rengeteg amerikai filmben elsütik,de állattal állat volt.
8/10
tyrichie 2011 okt. 23. - 19:06:29 8/10
(36/62)
Nagyon aranyos film, számomra egy kicsit olyan mint a Dr. Dolittle.

SPILER
A majom beszólása tetszett a legjobban:Dobáld meg kakival! :D :D
SPOILER VÉGE
kopiri 2011 szept. 08. - 07:51:08
(35/62)
Abszolút mértékben egyetértek a port.hu kritikájával.
Ritkán mondok ilyet egy filmre, de ez tiszta gagyi volt... :(
Csak azért ültem végig a filmet, mert a mozijegy árát "le akartam ülni", hátha adnak a pénzemért még egy-két poénnak tûnõ valamit...
8/10
Garfimacs 2011 aug. 26. - 17:16:39 8/10 Előzmény beo71
(34/62)
Nem rossz idõmúlató film, szép grafikák, kellemesen giccses sztori.... Egy kóla-csoki erejéig pont jó.
6/10
beo71 2011 aug. 24. - 13:10:22 6/10
(33/62)
Ártatlan kis filmecske bugyuta köntösben,talán idegesítene is,ha nem lennék elfogult Kevin James-szel(akárcsak Adam Sandler-rel).Kedvelem a pasast és elnézem neki a fájdalmas perceket is(van belõle bõven)így végül is kikapcsolt és az állatok királya-természetesen az,akinek van hüvelykujja-megmosolyogtatott párszor,egyszer nézhetõ.6/10.
10/10
Fmarci1 2011 aug. 23. - 21:33:52 10/10 Előzmény noecska
(32/62)
Kedves noecska!
Az érvényes médiatörvények között nincs olyan jogszabály, ami megszabja, hogy a mozik milyen korhatárú filmek elõtt milyen korhatárú elõzeteseket adhatnak le. Ilyen csak a TV-ben van.
Amúgy a Mammutban is vetítettek ez elõtt a film elõtt 16 éven aluliak számára nem ajánlott elõzetest. A mozikban azért nincs ilyen korlátozás, mert általában az elõzetesek olyan filmek reklámjai, amikmég besorolás alatt állnak. Ez egy különleges eset volt.
noecska 2011 aug. 23. - 14:05:00
(31/62)
45 perc után a nyolc éves unokám nem akarta tovább nézni a filmet. Ott is hagytuk. Én már elõbb elmentem volna, de gondoltam nem nekem kell, hogy tetsszen a film.
A hozzászólásokban nem egymást kell kritizálni, és nem kell indulatokat gerjeszteni. Ízlések és pofonok.... Mondjuk az sem tetszett, hogy a korhatár nélküli film elõtt 16 éven felüli filmet reklámoznak. Westend, ma 11-kor. Ez ügyben hol van a média hatóság?
Csekély értelmû medvebocs 2011 aug. 13. - 18:46:26
(30/62)
Meglep hogy a hogy az állatok amerikai hangjáról nem ír senki pedig érdemes tudni

Bernie a gorilla szerepében Nick Nolte magyar hangja Döner György
Donald a majom szerepében Adam Sandler magyar hangja Csõre Gábor
Joe az oroszlán szerepében Sylvester Stallone magyar hangja Gáti Oszkár
Janet a nõstény oroszlán szerepében Cher magyar hangja Liptai Claudia
Barry az elefánt szerepében Judd Apatow magyar hangja Forgács Gábor
Jarome a medve szerepében Jon Favreau magyar hangja Kálid Artúr
Bruce a másik medve szerepében Faizon Love magyar hangja Faragó András
Mollie a zsiráf szerepében Maya Rudolph magyar hangja Kocsis Marian
Sebestian a farkas szerepében Bas Rutten magyar hangja Háda János

iszdb.hu/?szinkron=10614
raczkia 2011 aug. 12. - 18:46:03
(29/62)
Nagyon aranyos film! Nekem tetszett! 10/10
Oroszlán69 2011 aug. 12. - 02:56:19
(28/62)
mégis mi a jó franc baja van sok embernek ezzel a filmel?:SS 20 éves vagyok és nekem nagyon is tetszik, nincsen vele semmi gond. és aki szerint ez nem vígjáték, akkor legyen már olyan nedves, és mondja meg hogy szerinte mi a rák a vígjáték ha nem ez?
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 17:42:27
(27/62)
A gondozzo és az oroszlánok
A digitális effektusok meghódították a mozivilágot, de azért akad még néhány régimódi, mégis mindig jól beváló trükk: a humor. És az állatok. A gondozzo címû filmben Kevin James (aki többek közt A randiguruban, A Férj és férjben vagy a Nagyfiúkban is bizonyította már, hogy nem viccel, ha poénkodni kell) az udvarlás és nõszerzés szabályait tanulja meg egy állatkert lakóitól. És mert a rendezõ úgy gondolta, hogy minden sokkal jobban fog kinézni a családi komédiában, ha nem trükköznek, neki és partnernõjének, Rosario Dawsonnak alaposan össze kellett haverkodnia a négylábúakkal.
Kevin James számára talán az a forgatási nap volt a legemlékezetesebb, amikor az állatok tanácsa elõtt kellett megjelennie. A felvétel során két oroszlán, egy elefánt, egy majom, két medve és egy holló vette körül a színészt, aki saját bevallása szerint forgatáson akkor érezte magát utoljára ilyen zavarban, amikor Will Smithszel kezdett dolgozni.
- Will Smithrõl hamar kiderült, hogy nem fog felfalni - mondta a színész -, de ezúttal végig nem voltam biztos benne, hogy megúszom-e ezt a jelenetet. Fõleg, amikor az egyik oroszlántól úgy 15 méterre álltam, és a rendezõ arra kérte az idomárt, dühítse fel egy picikét, hogy jobban bömböljön. Ehhez képest az már semmiségnek tûnt, amikor képen nyalt a zsiráf.. Róla legalább tudtam, hogy növényevõ...
2/10
zs9302 2011 aug. 08. - 10:49:24 2/10
(26/62)
Nem jó film, nem poénos, pedig "az állatok beszélnek"-téma mindig jó alapot ad és általában tetszik is, de itt nem. 2pont!
sugarrock 2011 aug. 07. - 22:03:45
(25/62)
nem ezt vártam ettõl a filmtõl.borzalmasan unalmas,kiszámítható,végig beletekertem...
Bigpapa 2011 aug. 03. - 22:30:55
(24/62)
Tegnap neztem meg itthon. Nem rossz,de jellemzo adam sandlerre ujabban,hogy olyan forgatokonyvekhez is a nevet adja,amikhez nem kene.itt tul sok volt az allatos poen,es kevesebb jutott kevin jamesnek. Hangosan egyszer sem nevettem fel,es vesszek meg,ha egy poen az eszembe jut most.megis,arra a kis idore,amig neztem,kikapcsolt es ez a lenyeg szerintem. Hogy nem agyalok egy film alatt.nem hiszem,hogy a kedvenc filmjeim koze bekerulhetne,de egynek jo volt. Ha bukik a film,az nem kevin james hibaja.erzesem szerint ez a film ugy...a 15 eves korosztalyig bezArolag erdekes.e folott beszelo allatokra elvinni egy felnottet eleg nehez. Ennek viszont ellentmon,az amugy felnottek szamara ertheto mondanivalo,a szerelmi szallal.
Tolem max egy 6 pontot kap joindulattal.
10/10
Adry87 2011 aug. 02. - 20:25:45 10/10
(23/62)
Én meg azt tudom sajnálni, akinek ez nem tetszett, mert szerintem nagyon jó volt.Nézz mûsvészfilmeket ha az jobban bejön, de ha ez nem tetszett akkor nálad gondok lehetnek vagy nincs humorérzéked.