Frogfan30 2018 aug. 13. - 17:54:53
(560/580)
Szerintem borzasztó. Engem nagyon idegesít
Margo Hriczu 2017 nov. 16. - 14:42:50
(559/580)
Milyen érdekes, hogy a szereplõk -bár meg van a maguk problémája - mind rendezett, szép lakásokban élnek,, kocsival rendelkeznek, városokban élnõk. A történésekbõl hiányolom a faluban élõk problémáit , vagy éppen a kisebbség által terrorizált, meglopott, állandó fenyegetettségnek kitett idõsek történetét, vagy az orvosok, mentõsök, tanárok fenyegetettségét a kisebbség által. Vajon ezek a valódi történések miért nem érik el filmesek inger küszöbét?? Talán mert bemutatása ijesztõbb, igazabb mint sorozat történetei??!! De lehet hogy a kisebbségi jogvédõk ajvékolása miatt nem lehet filmet készíteni..
a.dani0227@gmail.com 2017 máj. 09. - 14:18:54
(558/580)
az utolsót ( tegnapi) pont láttam is, bár ne tettem volna. Az asszony nagyon péklapát díjas volt ,ahogy beszél meg, ahogy nyafog végig, semmi se jó neki, ha A-t mond az a baj ha B-t az a baj, és a végén mikor már rendezõdik minden még akkor is nyafog, hogy nem megyek én még haza, mert csak. Pár részt láttam korábbról is az újak közül egyedül az tûnt hitelesnek mikor az anyja körömszakadtáig védi a fiát és hisz az ártatlanságában akkor is mikor már minden ellene szól. Valahol így kéne mûködnie, legalább kicsit kizökkentek a tipikus forgatókönyvbõl ,ahol elsõ szóra elhiszik mindenkirõl ,hogy bûnös akkor is ha nincs rá semmi okuk, és elsõ perctõl kételkednek benne. Kicsit talán tényleg a ló túlsó oldala volt az a rész mikor csak akkor koppant neki mikor az egy szem fiacskája mondta el a végén ,hogy tényleg õ lökte az embert a busz alá és direkt.
ildike87 2017 ápr. 27. - 13:58:26
(557/580)
Úgy tûnik, lassan szerencsére leállnak az új részekkel, május 9-én este már egy régebbi rész ismétlése lesz, ha jól láttam. Örülök, hogy mindjárt vége, sajnos nem túl jó sorozat!
filoszemitabéluska 2017 márc. 24. - 13:26:09
(556/580)
Van valami bugyuta bája az ilyen típusú mûsoroknak. A teljesen amatõr szereplõk pedig sokkal jobbak, mint a felkapott sorozatok (barátok közt, Jóban rosszban) tehetségtelen segédszínészei. Õk legalább nem próbálnak színészkedni, nem modorosak. Egy csomor csillánál elborzasztóbb két lábon járó tehetségtelenség nem is létezik. Talán csak R. Kárpáti Péter.
ildike87 2017 márc. 23. - 15:50:55
(555/580)
Kár, hogy folytatják ezt a hülyeséget.Például a tegnapi részben azt mondták, hogy a szereplõk Debrecenben élnek, az egyik jelenetben pedig mutattak egy Károlyi Mihály nevû kéttannyelvû iskolát, aminek maikor ma utánanéztem, kiderült, hogy egy budapesti(!) iskola.Egyébként csak azért néztem meg, mert nagy, jó látható betûkkel szerepelt az iskola neve, én pedig valóban Debrecenben lakom, és tudomásom szerint itt nincsen ilyen iskola, és kiderült, hogy igazam van. Miért nem vallják be, hogy Budapesten forgattak? Borzasztó!
Eri1978 2017 márc. 13. - 21:34:41
(554/580)
Sokkal jobb volt az eddigi idõpont,nemlesz lassan egyik mûsornak sem n`ezets`ege mert mindig vari`allnak az idõpontokkal vagy `epp elveszik azt a mûsort.
ildike87 2017 márc. 13. - 11:48:44
(553/580)
Sajnos igen, de remélem, hamar abbahagyják...
a.dani0227@gmail.com 2017 márc. 07. - 15:36:28 Előzmény ildike87
(552/580)
Már vannak új részek
ildike87 2016 okt. 20. - 14:34:07
(551/580)
Hát igen, nekem is ez a legidegesítõbb ebben is meg a Családi titkokban is, hogy állandóan veszekednek.Örülök, hogy már egyikbõl sincsenek új részek.
1/10
talpfaszamlalo 2014 júl. 24. - 06:45:10 1/10 Előzmény Tilda36
(550/580)
Na igen ,én is meg leginkább csak felhúztam magam rajta, hogy egyrészt ordít sok esetben ,hogy mi lenne az egyszerû megoldás, amivel kb. 5 perc alatt meg lehetne oldani mindent, de húzni kell a mûsoridõt hát szerencsétlenkednek még egy kicsit.

Másrészt azon, hogy soha nem hiszik el az emberrõl, hogy ártatlan ,pedig 99%-ban az és semmi okuk nem lenne kételkedni benne, de mégis.

Ha jönne egy idegen ,akit sosem láttam és azt állítani bármelyik családtagomról vagy a páromról, hogy bûnös meg ezt meg azt csinálja én nem hinném el elsõ szóra, és hinnék annak ,akit régóta ismerek ha azt mondja ártatlan.
offtopic
Tilda36 2014 jún. 07. - 18:23:00
(549/580)
Állandóan ordítoznak benne, ráadásul ha elmennek hazulról tárva-nyitva hagyják a bejárati ajtót! Az elején még belenéztem, de ezekre a balhékra nincs szükségem.
1/10
talpfaszamlalo 2014 márc. 31. - 15:10:52 1/10
(548/580)
Nemrég volt szerencsém egyet látni, ami ismeretlen volt, de megint orbitális marhaság. A lakás tulajdonosa el akarja adni a házat, a lakók nem akarnak kiköltözni, mert csak, és ahelyett, hogy megegyeznének valahogy, megy a harc minden irányba a tulajdonos, kikötteti a gázt, majd késõbb elvisiz a bútorokat is (ami már lopás), de nem ám rendõrségre mennének ,hanem hozá balhézni majd felgyújtja a debil családfõ a kocsiját, amivel csak nagyobb adósságba lökik magukat. Életszerûtlen és hatalmas marhaság. Ja persze a lelépési pénzt azonnal elköltik, de azért hõbörögnek ,hogy csak így felmondják a szerzõdésüket.
Zsolti1029 2014 febr. 18. - 10:15:32
(547/580)
Hát igen! a gyanú árnyékában már csak ismétlés. inkább adnának valami értelmesebbet pl vetélkedõt (akár a régieket is ismételhetnék mert abból csak tanul az ember. és a sorozatok is már nem olyan jók mint régebben. abból is felesleges annyit adni szerintem.
1/10
talpfaszamlalo 2014 febr. 12. - 13:46:13 1/10
(546/580)
Na ja ráadásul hetek óta csak ismétléseket adnak, mert új részeket is lusták csinálni.

Anno volt ugyanezen a csatornán egy Életveszélyben címû mûsor is, ami egy amerikai sorozat koppintása lett volna, aminek Rescue 911 a neve, valóban megtörtént baleseteket elevenítenek fel, színészekkel és valós bejátszásokkal a mentésrõl (pl. a segélyhívás rögzített hangfelvétele), ott legalább az onnan átvett sztorik valósak voltak, a valóban megtörtént esetek viszont a kutyát sem érdekelték (Árpa Attila írt is róla a könyvében az olyanok unalmasak voltak ,hogy Mari néninél felgyulladt a pajta és ha nem hallja meg a szomszéd a kiabálását és nem hívja a tûzoltókat bennégett volna a pajtában) vagy, hogy a jómunkásember belenyúlt a mûködõ betonkeverõbe aztán csodálkozott, hogy hová lett a keze, de végül kórházba vitték és visszavarrták neki, viszont az olyan kamu megírt sztorik minthogy két gyerek az erdõben csavarog ,de egy szarvasvadász az egyiket lelövi a fáról a másik gyerek meg talál az erõdben egy Skodát amit a filmekben látott módon beindít és kórházba viszi, meg, hogy megmarja a kirándulót egy vipera a Mecsekben vagy hol és az menti meg az életét, hogy egy baltával, amit a favágók otthagytak levágja az ujját.

Itt meg már az alap külfödlrõl licenszelt sztorik is az elsõ betûtõl az utolsóig kamuk. Gyakorlatilag egy olyan mónika Show az egész, aminek története van, nem csak a rák egye ki a beledet féle odamondogatások vannak 99%-ban hanem írnak köré egy történetet.
Ropovand 2014 febr. 11. - 17:26:08
(545/580)
jjjjkjkkkk
1/10
talpfaszamlalo 2014 febr. 03. - 10:32:38 1/10 Előzmény Laserdance
(544/580)
A panel nem, de az, hogy pl. két autó is van a családban akkor is ha csak az egyik szülõ dolgozik és még nagy családi házra is futja, az már hihetetlen.

Meg nekem az is az, bár lehet, hogy csak az én ismerõseim és családtagjaim a ritka kivételek, akik megbeszélik egymással a gondjaikat, mielõtt belelovalnák magukat a képzelgéseikbe ill. hisznek annak, akit már ismernek, pláne akkor ha amúgy sem lenne okuk kételkedni benne, és mellette állnának ha alaptalanul gyanúsítanák. Meg ugye ordítozás nélkül is meg tudjuk beszélni ha valami bajunk van és nem az megy, hogy meg se hallgatom a másik felet.
2/10
Laserdance 2014 jan. 20. - 18:20:42 2/10 Előzmény Kuttyánszki
(543/580)
A panel lakás már luxusnak számít?
Mert egy csomó ott játszódik.
A többi meg nagyrészt normális, családi házakban vagy sorházakban.
Tény hogy ebben az országban sok ember ezekrõl is maximum csak álmodhat, de attól ez még nem válik luxussá...
Kuttyánszki 2014 jan. 17. - 18:13:50
(542/580)
"A mûsor hõsei hétköznapi emberek"...azért olykor akadhatna benne ténylegesen hétköznapi emberi környezet, nem mindig gazdag, luxus körülmények.
ceia 2013 dec. 17. - 18:51:50
(541/580)
Nyilván hülyeség az egész, miért csinálnának olyan sorozatot, ami tényleg a valóságot mutatja be? Az olyant riportfilmnek hívnák. Ez a doku-reality elnevezés is marhaság.

jozsi0104: palotája és igen, az ország jobban teljesít. A következõ négy évben pedig még jobban fog, mert szerencsére semmi esélye annak, hogy a választáson a bukott (és azóta még lejjebb süllyedt) baloldal számításba veendõ ellenfele legyen a jelenlegi kormánykoalíciónak :)