Kaliff 2017 febr. 18. - 18:18:51 Előzmény DrAgy
(50/50)
Dana Delany-nek van egy ilyen stílusa. Minden filmjében ugyanezt a figurát adja. Játszott a Született feleségekben, meg a Castle-ben is. Dettó ugyanez a figura, szóval nem kifejezetten színész a csaj. Nem képes több karakterre, csak erre az egyikre.
Tévébe jó.
Kaliff 2017 febr. 18. - 18:14:13
(49/50)
Teljesen kiakadtam, a 3. évad elkezdõdése után. :-((((
*** SPOILER ON***
A kedvenc karakteremet Peter Dunlop-ot egyszerûen kinyírták! A másik 2 kedvenc karakteremet Morris és Baker nyomozók eltûntek és hoztak egy magazin címlapra való senkiházi Mark Valley-t mint Tommy Sullivan nyomozót (milyen név ez egy nyomozónak????), meg egy pöcsarc latinót, akinek a nevét sem vagyok képes megjegyezni. Mark Valleyt ki nem állhatom, meglátom, már viszket a tenyerem és csak úgy szimplán a képébe másznék! Utálom a színészt ahogy van, a legrosszabb ripacs és erre a bájgúnárra cserélték le a Bud Morrist alakító John Caroll Lynch-et!! Számomra ez tragédia!
Ethan karakterét úgy ahogy van kiherélték, Kate Murphy-vel nem tudom mi a fenét csinálnak, nem tûnt politikusi alkatnak, ez nem volt benne a jellemében, mi a fenének kellett ez, nem értem, vesszek meg.
Lacey egy összetett, bonyolult kamaszból, egy egysíkú idegesítõ tinipicsa lett, az apja karaktere eltûnt mintha nem is létezne, Dr. Curtis pedig szórakoztató karakterbõl teljesen mellékszállá süllyedt. Megan pasizásait se nagyon tudtam követni, de az FBI-os szimpi volt, kár hogy nem vitték tovább azt a vonalat. A kertész még jó is lett volna, az is eltûnt valahol a ködben, pedig kezdett szimpi lenni.
A 3. évad teljes káosz ahogy van, ráadásul a sztorik sem az igaziak már, nem tudom miért kellett így megváltoztatni az egészet, jó sorozat lehetett volna, kár érte. A 3. évad utáni változtatások az egész sorozat sírját ásták meg. Az elsõ pár részt végigszenvedtem aztán rájöttem, már nem éri meg. Még úgysem, hogy Megan kihantoltatja az édesjóapukáját, nem tudom meg annak mi lett a vége és az a baj, hogy már nem is érdekel.
Igy tönkre vágni egy jó sorozatot...hát b+
***SPOILER OFF***
camargue 2016 júl. 28. - 10:18:44
(48/50)
Kedvelem ezt a sorozatot. Csak azok a mûszempillák ne lennének!
sgabne@freemail.hu 2016 ápr. 13. - 17:58:44
(47/50)
Melyik részben és hogy halt meg Peter, nekem hiányzik. Sajnos lemaradtam pár részrõl. Esetleg honnét tudnám letölteni?
szirgabor 2016 ápr. 09. - 18:42:02
(46/50)
Igazad van, megkövetem magam. Szerencsére tévedtem, jó szórakozást mindenkinek! (Mindenesetre jó sokat kellett rá várni)
llnghost 2016 ápr. 08. - 14:20:14 Előzmény szirgabor
(45/50)
És lám mégis. Ami a szétnyitott hullákat illeti, ezen az alapon a Bones-t sem kellett volna, amilyen hullák abban vannak...
9/10
Makk Marci 2016 jan. 30. - 14:40:30 9/10
(44/50)
Dr. Megan Hunt a nõi Dr. House,csak ne kínlódna annyit a tûsarkú cipõivel.Nekem nagyon bejött ez a sorozat, kár hogy három évad után kimúlt.
szirgabor 2015 okt. 25. - 21:47:15
(43/50)
Most fejeztem be a 3. évadot, feliratosan.
Ezt az évadot nem fogják szinkronizálni. Jóval keményebb mint az elsõ kettõ, ami jó, de sokkal véresebb mint eddig. Rengeteg hosszú jelenet van teljesen szétnyitott hullák fölött, amiket a magyar verziókból ki szoktak vágni (néhány másodpercet), itt viszont szétesne az egész történet ennyi vágástól.
Ezért ne várja senki a szinkronizált 3. évadot.
8/10
szajbergirl 2014 ápr. 10. - 21:52:31 8/10
(42/50)
Én 10/8-t adtam a sorozatra. Az elején egy hajszál választott el attól, hogy hagyjam az egészet. Megan hangja, stílusa annyira "idegen" volt. De miután még pár részt megnéztem, egészen megszoktam.
Sajnos a sorozat nem élt sokáig! Mire a harmadik évad végére értem kiderült, hogy nincs tovább!
Tény, hogy van benne sok furcsaság, és volt egy-két kifejezetten irritáló szereplõ, de azért örültem volna még néhány évadnak...
1/10
DrAgy 2013 aug. 21. - 14:11:49 1/10
(41/50)
Ki a 3.14cha az a Pete?
Igaz,nem érdekel.Ne irjatok.
llnghost 2013 aug. 07. - 18:06:28 Előzmény A76
(40/50)
*******SPOILER*******


Sajnos meg. Nagyon hiányzott az új részekbõl. :(
10/10
A76 2013 júl. 31. - 22:48:14 10/10 Előzmény DrAgy
(39/50)
Akkor most mi van? Pete meghalt? Írjatok.
1/10
DrAgy 2013 ápr. 17. - 17:51:55 1/10
(38/50)
Na ez még egy rikla szánalmas sorozat élén ezzel az undoritó nõszeméllyel
akinek az összes szinészi képessége kimerül abban hogy úgy billegteti magát
mintha egy hajszállal is jobban nézne ki egy háromnapos vizihullánál.:DDDDDDDDD
9/10
Tia. 2012 aug. 04. - 23:01:19 9/10 Előzmény zora
(37/50)
:)

A Médiumban és Szellemekkel suttogóban megvan az állandó társ a nõi fõszereplõ mellett. Ez a Hidegsebészben nincs így. Ezért ez szerintem nem lehetséges. Akkor lehet olyan stílusú, ha lesz állandó társa Megannek.
9/10
Tia. 2012 aug. 04. - 22:58:14 9/10 Előzmény zora
(36/50)
***SPOILER***


A két új férfiról írtak eddig, de lehet, hogy nõ is jön.
Hogy õszinte legyek, Bud és Sam karaktere nem fog hiányozni, de Peteré igen..
9/10
Tia. 2012 aug. 04. - 22:56:42 9/10 Előzmény zora
(35/50)
:-) Kamukat nem írok, csak amit biztos forrásból olvastam. Itt írnak róla.


*** SPOILER***

In fact, on the heels of the three announced cast cuts — Nicholas Bishop (who plays Peter), John Carrol Lynch (Bud) and Sonja Sohn (Sam) — showrunner Matt Gross says that two new characters will join the mix.

Bõvebben:

http://tvline.com/2012/06/08/body-of-proof-season-3-cast-changes-spoilers/


Az egyik új karakter neve meg is van: Mark Valley. Õ lesz Tom Sullivan nyomozó. Dana Delany ezt nyilatkozta róla:

"He will likely come on board as Detective Tommy Sullivan, a former love interest for Megan who transfers to Philadelphia and aims to win her back. Look for flirting and case-solving to ensue between the pair as a result." Õ tehát kissé felrázza Megan magánéletét. :)
zora 2012 aug. 02. - 11:20:17
(34/50)
***Spoiler***
Ja, még annyi, hogy inkább több nõi szereplõ jöhetne. Szinte minden sorozatban az arány 20-80%. A férfiak javára...
zora 2012 aug. 02. - 11:18:10
(33/50)
***SPOILER***

Micsoda?!?!?! Ez komoly?!?! Nem kamu? Ne már! Peter nagyon jó volt. Mindenesetre, ha be is hoznak újakat, jó lenne, ha olyanok lennének - már ha férfiak -, akiknél nem izgulunk már az elsõ pillanattól, hogy összejön-e Megan-nel vagy nem. Úgy értem, legyen olyan stílusú, mint a Medium, vagy Szellemekkel suttogó.
9/10
Tia. 2012 aug. 01. - 22:49:11 9/10
(32/50)
*******SPOILER*******

Peter sajnos nem jön vissza.. :/
És a két nyomozó sem..
Lesz két új férfi szereplõ. Frissítik az egész sorozatot.
Remélem, Megan karakteréhez nem nyúlnak, Õ úgy jó, ahogy van!
Katie Adair Cutter 2012 júl. 18. - 21:10:17 Előzmény marika48
(31/50)
Szerencsére lesz 3. évad. Kíváncsi leszek, hogy miként folytatódik a sorozat. Én nagyon szeretem Megan karakterét és fõleg azt, ahogy folyamatosan szívják egymás vérét Peter-rel :P :D