10/10
meggymálna 2017 júl. 12. - 19:19:19 10/10
(41/41)
Én is nagyon szeretném látni a folytatást !! Remélem megveszi az rtl az újabb részeket vagy már megvette !! Az a baj, hogy nagyon korán vetitették biztos nagyobb nézettsége lett volna délután 4 után, illetve a délutáni ismétléseknél / mint éjjel-nappal Budapest meg a Celeb vagyok...../ tuti jóval többen néznék, sokunkat érdekel a Kelet világa !!
Maci3 2017 júl. 11. - 17:42:12
(40/41)
Nagyon szeretném ha folytatódna..én nagyon vártam az újabb részeket...:(
pinter.judit1 2017 júl. 09. - 13:44:36
(39/41)
Olvasva a hozzászólásokat, meglepett, mennyire nem ismertek a távoli kultúrák, köztük az indiai. Már, csak ezért is, jó lenne, ha nem csak ezt a 239 részt láthatnánk.
10/10
MelisszaMorar 2017 máj. 20. - 19:00:22 10/10
(38/41)
Kedvenc sorozatom!! IMÁDOM!
Aki nem tudja, ez a sorozat 8 éve készült csak az RTL most nemrég vette meg a sorozatot! Kedvenc szereplõm egyértelmûen Anandi aki igazából Avika Gor :) most lesz 20 éves június 29 vagy 30.-án!
offtopic
Kit Fisto 2017 ápr. 27. - 14:17:02 Előzmény Bakkermanó
(37/41)
Mindig európai marad az ország, mert itt vagyunk, Európában. De ha az únióra gondolsz, ez már rég úgysem az. Eredetileg gazdasági közösség volt, nem a balliberális politika diktálója..
offtopic
Magenta99 2017 ápr. 12. - 13:38:13
(36/41)
Tudom, hogy szinte senki nézi, én azért, mert kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belõle.
Naszóval...
A házban Pratap halála miatt mindenki gyászol, tompa és egyszínû ruhák, minimál ékszer, semmi arcfestés - bezzeg a vén
banya, aki a leghangosabban szónokol a hagyományok betartásáról, rikító narancssárgában pompázik, özvegy létére
tele van ékszerekkel. Fura, hogy senki nem teszi szóvá neki...
kilegyek@gmail.com 2017 febr. 17. - 22:38:59 Előzmény holde
(35/41)
rtl.hu/rtlklub/akismenyasszony - bármikor megnézhetõ.
southwind 2017 febr. 15. - 15:46:02
(34/41)
érdekes filozófia: a nõknek butábbaknak kell lenni a férfiaknál, hogy nehogy a fejükre nõjenek, ugyanakkor a családban 2 felnõtt férfi van és nekik is az öreglány parancsol
kalman_iren 2017 febr. 01. - 16:17:50
(33/41)
Ez a húzás már bosszantó !! Különben jó film lenne, ha.......
holde 2017 jan. 29. - 16:51:38
(32/41)
Hétfõn nem tudok itthon lenni, hogy megnézzem, gondoltam, elolvasom a tartalmát....miért is ne........pont a hétfõirõl nincs tartzalom. Gratula!!!! És azért is, mert olyan korai idõpontra teszik, nehogy megnézhesse az is, aki késõn ér haza a munkából, és még ismétlés sincs más idõpontba. Gratula mégegyszer, aki ezt szervezi!!!!!!!!!!!! :-(
Magenta99 2017 jan. 25. - 20:36:00 Előzmény Sorion
(31/41)
Anandi engem kifejezetten idegesít. Tényleg úgy viselkedik, mint egy kisóvodás - de miéééért?
Kábé 13-14 éves lehet (volt már szó róla, de nem emlékszem) és olyan, mintha értelmi fogyatékos lenne.
Mindent ötvenszer el kell mondani neki, folyton rá kell szólni, tök hülyéket kérdez és állandóan tátott szájjal bömböl.
Aztán ott van Sugna, õ kábé annyi idõs, mint Gehna, mégis ég és föld a két lány.
Gehna okos, jól helyreteszi a gonosz banyát, jókat mond, mellette Sugna is egy buta kislány.
Sorion 2017 jan. 25. - 19:32:16
(30/41)
Sajnos csak a 27. részig jutottam. Utána lemaradtam mert olyan "korán" adták a részeket, hogy sosem értem haza addigra. Valaki esetleg tudna meghívót küldeni a Sorozatbarátra? *.* Jó lenne már megnézni a folytatást.

Ami a történetet illeti, az nem rossz, de valóban sok az idegesítõ elem. Pl. értem én, hogy Anandinak nehéz új életet kezdenie egyik napról a másikra, de így egy 2.5 éves gyerek viselkedik az óvodai beszoktatás ideje alatt. Az egészbõl az csapódik le, hogy egy hisztis, agyon kényeztetett kislány, (aki különben aranyos).
Nehezen értem meg, hogy a szülei miért nem készítették fel az asszonyi életre, ha már arra kényszerítették, hogy férjhez menjen. Rendes szülõk különben, de ezek a logikátlan lépések érthetetlenek.
Ami nagyon zavar, hogy minden annyira teátrális! És erre még a kameramozgással meg a zenével is rátromfolnak. A részek valóban rövidek és ahhoz képest szörnyen vontatottak. A hagyományok pedig- amin az egész alapszik- nincsenek jól bemutatva, elmagyarázva a nézõnek. Kb mindennek neten utána kell olvasnom, ha egységében szeretném látni a dolgokat. Ennek ellenére mostmár kíváncsi vagyok, mit tudnak kihozni ebbõl az eddig 86 részes sorozatból. Remélem kicsit felpörögnek az események.
Magenta99 2017 jan. 19. - 18:23:41
(29/41)
Nincs itt élet, azért leírom, amire gondoltam.
Nekem van pár logikai bukfenc ebben a történetben.

Az egyik - ha egy özvegynek teljesen vissza kell vonulnia, akkor ez a rémes vénasszony hogyhogy színes ruhákat
és ékszereket hordhat?
A másik - ha egy férjezett nõnek/lánynak ilyen fátyolszerûséget kell hordania akkor is, ha nem volt még gaunája
(jelentsen ez bármit is), akkor Sugna miért öltözik úgy, mint egy hajadon és járkál fedetlen fejjel?
Aztán - a sorozat szerint, ha a nõk csak használati tárgyak, akkor a vén banya hogy lehet családfõ (mikor ráadásként még
özvegy is)? Miért nem valamelyik fia uralkodik?

Amúgy meg - ezek a nõk sosem vesznek fel tiszta ruhát? Nem mosdanak?
Ugyanabban alszanak , amiben vannak napközben is? Még azt a fátylat sem veszik le éjszakára...
lizus531 2017 jan. 02. - 10:53:06
(28/41)
Rettenetesen rövidek a részek.Legalább 2 részt kellene leadni a nézettsége jobb lenne. Felbõszülök és abba hagyom, annyira röid. Mire beleélem magam már vége van.
lizus531 2017 jan. 02. - 10:49:07 Előzmény Bakkermanó
(27/41)
Sajnos ez a valóság ma is.
maja31 2016 dec. 05. - 05:50:07 Előzmény Bakkermanó
(26/41)
Nem értem mért cigányozol miköze ehhez a cigányoknak ??? jol ismerem a cigány szokásokat náluk ilyen nincs!!! egyik szokás se val a cigányokra ami ebben a sorozatban van!!! Borzaszto,hogy ilyen szokások is vannak de ez az õ szokásuk másoknál durvább szokások vannak olvas utánuk és utána lázadj és cigányoz!!!!
Bakkermanó 2016 nov. 22. - 16:53:58
(25/41)
Ez botrányos... :(
Ilyen buta, elmaradott butaságot is rég láttam! Ma, véletlenül odakapcsoltam, és egy cigányos, hót-elmaradott rettenetet láttam, ahol pici lánygyermekeket adnak férjhez, ostoba vallási irányzatba ragadt népek.. ez, még az iszlám sorozatokat is kiüti, és ezt nõk (!!!) nézik?!
Büntetni kéne az ilyen rendezést és azt a Magyartarka Nagybarmot, aki ezt a szennyet behozta az - egyelõre, még európai -országunkba.
Gratulálok!
maja31 2016 nov. 20. - 07:04:01
(24/41)
Jo volna ha több részt adnának!
Elhaym 2016 nov. 18. - 02:00:06 Előzmény ildimix
(23/41)
Biztos nem fogják leadni mind a 2800 részt.
abisztriczky 2016 nov. 16. - 20:29:43
(22/41)
Tudok küldeni. Csak küld el nekem privát üzenetben az e-mail címedet!