szonya1 2015 márc. 01. - 18:13:05 Előzmény Lyanos
(5/5)
Jemelján
Lyanos 2015 febr. 25. - 20:31:28
(4/5)
Az ötödik szereplõ neve itt Jemelján.
A hasonlõ címû színházi felvételnél (http://www.port.hu/katajev:_a_kor_negyszogesitese/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=103168&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2) Jelemján.
Melyik a helyes írásmód?
alibpapp 2014 febr. 22. - 21:17:02
(3/5)
Ezt a "problémát" már korábban én is leírtam többször, azóta is dívik ez a divat! Évszám kell a film végére!
hhrt 2012 júl. 14. - 21:37:20
(2/5)
Az MTv + Duna ( kényszerûségbõl ) egy csomó retó mûsort ad le, mert ezekért már nem kell fizetni senkinek, és mégis ki tudják tölteni velük a mûsoridõt. Csak a nézõket nézik hülyének, mert azt gondolják, hogy ezt magunktól nem tudjuk.---- Egyébként ezzel még nem is lenne baj mert attól ezek még jók voltak, csak nem értem miért kell le retusálni az évszámot a mûsorok végérõl mert TUDJUK (!!!!!!!!!!!!!!!!!) hogy az régen mindig ott volt. Kinek az érdeke a történelem hamisítás???????????? Annak a bandának aki az MTVA-t bitorolja !!!!!!!! Papp Dániellel az élen !!! Amúgy meg nem látszik ám egyébként sem, hogy a szereplõk legalább 30 évvel fiatalabbak, vagy már 30 éve meghaltak !!! Ugye milyen vicces MTVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rapaport 2012 júl. 14. - 14:20:38
(1/5)
Csak arra lennék kiváncsi, miért nem képesek kiírni, hogy mikori a felvétel.
Államtitok? KGB keze van benne? Nem ismerik a dátumokat? Vagy csak egyszerûen balf@szok?