Téma: A Küszöb

gerhajdu 2010 aug. 20. - 19:31:39
(31/31)
A legjobb sorozatok hamar véget érnek.
8/10
akkika 2010 febr. 16. - 20:33:27 8/10
(30/31)
Nekem is bejött a sorozat, a fõszereplõkkel és a sztorival együtt, kár, hogy
vége.
Gabriella54 2009 aug. 25. - 20:22:41 Előzmény algi
(29/31)
A Függetlenség napjában Dr. Brackish Okun, a Küszöbben pedig Dr. Nigel Fenway
A kettõ nem tudom, mennyiben hasonlít egymásra, mert a Függetlenség napját elég rég láttam már :(
algi 2009 aug. 25. - 03:01:49 Előzmény Gabriella54
(28/31)
Ugyanazt a szerepet játssza mint a Függetlenség napjában?
Gabriella54 2009 jún. 30. - 01:23:41
(27/31)
Már Brent Spiner miatt is érdemes!!! Annyira jó színész!
CalverKelevra 2008 febr. 18. - 22:58:12 Előzmény zsaka
(26/31)
reakcióidõ megvan, ehh. címet nem írok, beírod google-be h "sorozatok ingyen" és örülsz :D
CalverKelevra 2008 febr. 18. - 22:55:56 Előzmény blowup
(25/31)
"túl sok bla-bla, kevés történés/akció"
aha... végülis Miami sötétségbe borítása semmiség. hány részt is láttál belõle? lévén az egész sorozatban ez volt a legmókásabb, amit imádtam benne: nem tököltek. semmi fölösleges túldramatizálás, semmi "jajj, de valahogy biztos megmenthetjük", helyette "csináljuk, úgysincs más választásunk." nagyon sajnálom h 13 rész után lelõtték, sci-fik között remekmû volt ez a sorozat - csak sajnos ettõl függetlenül nem elég mainstream.
Jhonika82 2007 nov. 26. - 13:31:30
(24/31)
Mitagadás elég nagy frössel inditott a sorozat az elsõ 1-2 rész még szerintem igencsak jol sikerült, de a közepén elégé elaposodott a történet, és a végefelé megintcsak belenyomtak 1 kis szuflát.
Nem volt rossz, de azért kiemelkedõnek sem nevezném!
blowup 2007 nov. 22. - 20:50:42
(23/31)
Na ez is kimúlt észrevétlenül, túl sok bla-bla, kevés történés/akció, akárcsak Jericho....nálam annak is kampec :P
Nannyfan 2007 nov. 21. - 11:52:17
(22/31)
Sziasztok!

Tudjátok most azért mellbe vágott, hogy ennyi volt. Nem szoktam úgy sorozatot nézni, hogy nem olvasok utána. Lement a 13 rész és vége. Amerikában még ennyit sem láttak. Jó nagy bukta lehetett.
A sztori tényleg lapos volt a színészek játéka idõközönként megmosolyogtatott, viszont valamiért mégis odavonzott a képernyõ elé ez a sorozat. :)
Nem értem a TV2-t. MIÉRT VETTE MEG???
Nem lett vége és valószínleg soha ne is lesz. Gyûlölöm az ilyet!
Amerikában végleg leírták, így sajnos ennyi volt.

Remélem nem bántok meg senkit, de ez is volt olyan színvonalas mint ezek az új tömegsorozatok (Lost, Hõsök, Szökés) Engem ezek nem kötnek le.
Imádom az ilyen misztikus témájú dolgokat, akármennyire is középszintû volt, akkor is kikapcsolódást jelentett, legalább is nekem.
plantag 2007 nov. 14. - 18:24:27 Előzmény zsaka
(21/31)
az nem lehet, hogy olyn, mint a 4400? az is évadonként 13 részes, és most ment Amerikában a 4.évad. lehet, hogy kint most kezdik majd csak a 2. éveadot? hol olvastad, hogy nem lesz több évad?
9/10
zsaka 2007 okt. 28. - 16:32:43 9/10 Előzmény CalverKelevra
(20/31)
Légyszives ird meg honnan lehet leszedni a sorozatot. Elöre is köszi
kisciccca 2007 okt. 10. - 15:07:24
(19/31)
Sziasztok!
Nem mondjátok kmolyan ugye,hogy ez a sorozat csak 13 részes?????
Pedig tök jóóó!
Akkro ha csak 13rész,akkor akkor már csak 5rész!!!!?????:O
DRusza 2007 szept. 26. - 21:59:41 Előzmény CalverKelevra
(18/31)
Akkor bizonyosan Te is jobbat írnál...
CalverKelevra 2007 szept. 21. - 05:08:12
(17/31)
miután végignéztem mind a 13 részt, azt kell mondjam roppantul sajnálom hogy ez a sorozat ilyen csúfos véget ért. hatalmas potenciál volt benne, remek színészekkel, és a történetvezetésre se lehet semmi panaszom. Ahogy olvasgattam, 3 évadra lett volna tervezve - a támadás 3 szakasza szerint -, és elnézve az elsõ 13 részt, simán ment is volna a készítõknek.
szigni76 2007 szept. 19. - 23:51:29 Előzmény CalverKelevra
(16/31)
hát ez jó volt
CalverKelevra 2007 szept. 17. - 07:52:22
(15/31)
elsõ duplarészt végignézve azt kell mondjam kifejezetten jól kezdett ez a sorozat. majd a többit még meglátjuk.

Elveszett Szobát meg ne istenítsük már, egy tekercs vécépapírnak jobb a történetvezetése. az a minisorozat kiindult egy épp hogy elviselhetõ alapötletbõl, amit sikerült úgy tálalnia, hogy egy szellemi fogyatékos is jobban tudna írni...
Skyline 2007 szept. 01. - 14:47:20
(14/31)
De hogy kerül ide x-men meg hõsök? ez egy másik fórum...
Mindegy, én is szeretem nézni az ilyen misztikus stb. sorozatokat amiket az utóbbi idõben elõszeretettel sugároznak a kereskedelmi csatornák, de inkább csak megszokásból. A küszöböt is azért kezdtem nézni mert lusta voltam felállni a tv elõl a dr.house és az elveszett szoba után(amik viszont azért eléggé jók).
Tekintve hogy a küszöb már a sokadik ilyen misztikus sorozat, én sem várok tõle sokat, de azért elnézegetem, hogy meglegyen a heti adrenalinlöket.
Ja és hallom hogy még az USában is csak 13 részt ért meg?? Ha ennyire biztos hogy csak egyetlen évadja van és tutira nincs befejezve, minek kezdik nálunk adni?
Vinogradov 2007 aug. 27. - 13:50:02 Előzmény _Dani_
(13/31)
Na jó, akkor kijavítom, mert biztos, hogy elírtál valamit:

Az X-MEN szinte semmi újat nem hozott a FILMES VILÁGBA (Most nem a képregényrõl beszélek, hanem a filmrõl... a képregény zseniális és korszakalkotó(most inkább a régiekre gondolok), a film viszont abszolút átlagos: hatalmas a különbség!!!). A Hõsök az X-MEN felújítása, nagyon SOK új ötlettel ÉS SOKKAL IGÉNYESEBB KIVITELBEN, CSAVAROSABB TÖRTÉNETTEL ÉS FELNÕTTEBB STÍLUSBAN ELMESÉLVE. Azért persze az X-MEN nem rossz, de a HÕSÖK nagyságrendekkel jobb.

Na, így már rendben van...
Vinogradov 2007 aug. 27. - 13:43:24 Előzmény Wyatt4ever
(12/31)
Nekem meg nem mindegy: sokszor jóval többet ér egy nagy dobásnak szánt, de elrontott A-kategóriás próbálkozás, mint sok középerõs B-kategóriás produkció (ld.: Firefly)...

És a Küszöb bizony-bizony valószínûleg jópár B-kategóriás dobás fölött áll...

Hogy egyik kedvenc filmembõl idézzek e példa illusztálására: "Pocsolyádon nagy hal voltál, de ez itt a tenger. Itt fulladozol..."

Ami a megnyilatkozásodat illeti: sok mindenben igazad van, de azért tényleg kicsit túlságosan kritikus voltál.

Amiben egyet értek Veled: az alapsztori talán Stephen King elõtt még meglepõ lett volna, de most már nem hat kifejezetten újszerûen.

A színészi játék? Általában tényleg az égegyadtavilágon semmi kiemelkedõ nem volt benne. Magam részérõl a legjobban egy mellékszereplõ alakítása tetszett: ez pedig nem más, mint az a William Mapother, akit, ha máshonnan nem, a Lostból ismerhetünk, ahol egy bizonyos Ethan-t alakított...
Na, õ volt a csúcs... És neki köszönhetjük azt a cliffhangert is a rész végén, ami miatt, ha többet nem is, a jövõ heti részt még biztosan bevállalom.

Mindig diadalmas és a helyzet magaslatán álló amerikai kormány? Na ettõl én is mindig hányingert kapok. A 4400-ban legalább kicsit elbizonytalanodtak, na de itt...

Viszont: egyedi képi világ, sorozatoktól szokatlan, de filmekben is ritkán látott szép spec effektek és izgalom, ami egy ilyen jellegû sorozatból nem hiányozhat.

"A Hõsök és az Elveszett szoba új színt vitt a filmes világba, ne rontsuk el egy Halálhajóval, vagy tudom is én mivel."

Miért pont a Hõsök és az Elveszett szoba? És a Szökés? Meg a Lost? Meg a Doktor House? Meg a...