Téma: A la Carte

offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 13:09:48
(480/960)
Ezt a butaságot budagyöngyével együtt komolyan gondoljátok, hogy a jótol félünk? Hát nem, de az üres igéretektõl, jellemtelenségtõl, basáskodástól igen, amit várhat ránk, ha Viktorotok még egyszer hatalmat kap. Nem a számonkérés, felelõsségrevonás ami aggaszt, hanem ha ez igazságtalanul történik. MIndenki vizsgálja meg bátran, hogy magánemberként mit vétett, a saját hülyeségeeinket nem kell a kormányon számonkérni, csak azt, ami õket illeti.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 06:23:29
(479/960)
Akkor minek szóltál hozzá? És nincs igazad, még a mondás is úgy szól, hogy két rossz közül is választhatsz jobbat.
Egyáltalán ne akarj egyenlõségjelet tenni. Választhatsz.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 06:19:01
(478/960)
Én néztem annak idején azt a videót, de ezt még mindig nem értem. :)
offtopic
Heathcliff 2009 márc. 07. - 00:57:34
(477/960)
Zolííííí....a végtelen vitától nõ a szexis izom? :)
CsengoZoli 2009 márc. 06. - 23:50:15
(476/960)
Konkrétum???
Hol van ebben a hozzászólásodban konkrétum, áruld már el te nagyonokos!
Te szídod az "Orbán hívõket"?
Rosszabb vagy mint bármelyik Orbán fanatikus :), ha a pofádba vágják az igazságot,te akkor sem veszel tudomást róla!

""Végighazudtuk az elmúlt másfél-két évet" ezt a te szöveg értelmezésed hogy vonatkoztatja a politikai élet összes szereplõjére?"

Erre a te konkrét cáfolatod az, hogy :
"Ezt a kijelentést õ retorikai túlzással magukra mondta,nade ez nem zárja ki azt ,hogy a Fideszrõl ne az legyen a véleménye "
Na ezzel aztán jól megcáfoltad az állítást,miszerint magukra értette,hogy hazudtak, gratulálok, a hozzászólásod további részérõl már nem is beszélek...
Az a baj,hogy minden érvelésedben kb. ennyi konkrétum van, ezért nem vitatkozom veled mostanában,felesleges.
Ugyanis te is fanatikus vagy, ugyan olyan,mint az általad oly hõn szapult fidesz hívõk, csak te MSZP hívõ vagy, ennyi.
Ja, és rosszhírem van, egyik fanatikus tábor sem különb,mint a másik!
Megint megkérlek,hogy hanyagoljuk egymást, nem vagyok kiváncsi az ostoba, szemellenzõs hozzászólásaidra,kösssssz!
6/10
ondok 2009 márc. 06. - 21:35:46 6/10 Előzmény CsengoZoli
(475/960)
na persze,ha valaki nem hajlandó elismerni az igazságot ,akkor mellébeszél.Amit írtam ,az csak kizárólag konkrétum.
6/10
ondok 2009 márc. 06. - 21:25:25 6/10 Előzmény budagyöngy
(474/960)
kedves budagyöngy ,te aztán tényleg nem tudtad megállni ,hogy ilyen reálisan kiokítsd a tudatlanokat.hát igen ez az Orbán ez aztán bizonyított(Kossuth reinkarnáció)kár ,hogy senkinek nem tünt fel ,mert különben nem bukott volna meg.nade szerencsére vannak ilyen rajongók ,akik mindent bekajálnak ,és elhisznek neki.jó ,hogy mondod az évértékelõt.Hát belehallgattam : rég hallottam ekkora silány általánosságoktól ,lózungoktól hemzsegõ szöveget.Utoljára tõle az elõzõt.Veleje nulla,mindössze annyi ,hogy éljen egy jobb világ ,de hogy hogyan arra egy kanyi szó nincs.Gyurcsány legalább próbálkozik,Orbán meg abban merül ki ,hogy ne sikerüljön neki ,meg az országnak se sikerüljön ,nehogy valami konszenzust mutasson kifelé ,mert akkor esetleg a forint megerõsödne.Isten ments!teremtsünk munkahelyet,mondá Orbán:Naná,magának egy min. elnöki munkahelyet ,aztán majd csak lesz valahogy.K*rvára fogják magukat szégyelni a választások után egy évvel azok a bizonytalanok ,akik rá szavaztak.Te nem ,mert te szerinted õ a messiás kicsit töpszli változata :)
6/10
ondok 2009 márc. 06. - 21:15:18 6/10 Előzmény meszag
(473/960)
Tombol az ész!
offtopic
meszag 2009 márc. 06. - 16:17:08
(472/960)
Mi van gyerekek? :)
CsengoZoli 2009 márc. 06. - 16:14:16
(471/960)
A kettõ közti nagy különbség azért fontos,mert ha elfogadjuk,hogy egy politikus homlokegyenest mást csinál, mint amit ígért, akkor mi alapján választunk legközelebb?
Az "túligérés" egy dolog,de az irány változatlan, maximum kevesebb dolog valósul meg a beígértekbõl, a másik meg egy nagy hazugság, a választók becsapása, ahol a politikusnak esze ágában sem volt betartani amit ígért.
A kettõ közt nagy különbség van!
budagyöngy 2009 márc. 06. - 16:12:11 Előzmény ondok
(470/960)
Egyszerûen nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá. Nagyon unom már, hogy még mindig akad olyan ember,a tények ellenére, aki a Gyurcsányt és bandáját védi. Miért? Miért mossátok össze a két oldalt, hogy "végighazudtuk", ez egyedül rájuk, azaz a komcsi és Szdsz-re vonatkozik. Csinálhatsz, okoskodhatsz bármit, igenis Orbán Viktor és a Fidesz az aki egyedül rendbe tudja hozni az országot. Lehet, hogy ez nem tetszik neked, de Õ már bizonyított. Ezek tények, hazudozhattok össze-vissza. Egyre többen belátják, hogy mi folyik ebben az országban, országrablás, kifosztás. Nektek ez tetszik? Szégyen!! Nézzetek csak utána.De sajnos erre nem vagytok képesek, csak azt szajkózzátok, amit "ezektõl" hallotok. Nem vall nagy tudományra. Miért nem akarjátok a jót? Tényleg ti is azt akarjátok, hogy tönkre menjen az ország? Nézzétek Orbán Viktor évértékelõ beszédét! Hírtv. 16.óra, ha az igazságot akarjátok hallani. Nállunk még a gyerekek is kinevetik a Gyurcsányt, bármit mond, már õk is látják, gyp-és. Hogy meritek azt mondani, hogy az Orbán Viktor semmittevését megtapasztalhatta az ország! Egyedül az õ 4 évük alatt történt elõrelépés, építés és jó. Utána csak a rombolás, káosz, szemkilövés, kardlapozás, stb, és ezért vagyunk most ilyen helyzetben. Már írtam máshol, hány ember halála szárad a Gyurcsány és bandája lelkén. Bár elmondanám, hogy az ilyeneknek nincs lelkiismeretük, annyira imádják önmagukat. A Fidesznek nincs programja?? Bármit mondanak, leszavazzák õket, bár nagyon helyes az is, hogy nem mondanak el mindent, az õ javaslataikat ellopva könnyû lenne. Már erre is volt példa. Aki csak a baloldali híradásokat nézi, hallgatja, nem ismeri az igazságot. Most nézem Orbán Viktort!!!!!!!!!!!!!
10/10
tavaszi 2009 márc. 06. - 15:20:20 10/10 Előzmény issti1
(469/960)
Az is igaz.
offtopic
meszag 2009 márc. 06. - 14:21:43
(468/960)
Nem nézem, csk évente kb. 1*
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 06. - 13:07:34
(467/960)
Miért, van olyan, hogy valamilyen ígéretet jogtalamul kérnek számon? A túlígért hazugság, meg a "tagadott hazugság" között továbbra sem értem az általad vázolni próbált lényegi különbséget. Te itt azt próbálod bizonygítni, hogy ha valaki valamit túlígér, akkor nem hazudik, ha valaki valamit tagad, s mégis bevezeti, akkor az hazudik?
Ha valaki túlígér, akkor elõre nem lehet biztos benne, hogy teljesíteni tudja-e, míg ha valaki tagad, akkor már biztos benne, hogy mégis bevezeti?
Ez az iskolás és autópályás példa általánosságban biztos igaz, de ide rossz példa.
CsengoZoli 2009 márc. 06. - 12:57:31
(466/960)
És ilyen esetben jogosan kérik számon az emberek az igéretet...
CsengoZoli 2009 márc. 06. - 12:41:19
(465/960)
Nem,itt nem nüansznyi különbségrõl van szó!
A választási igéretek kb annyira jók,hogy lássuk az egyes pártok mit tartanak fontosnak az elkövetkezõ években.
Leegyszerûsítve pl. az egyik fejlesztené az oktatást, a másik mittudomén autópályákat építene,hogy élénkítse a városok gazdaságát.
Ekkor eldönthetjük,hogy szerintünk most ép mi fontosabb az országnak.
Teszem azt, nyer az aki az oktatást fejlesztené.
Ha mondjuk egy válság miatt a beígért 200 iskola helyett,csak 20at épít, akkor erre aztmondom "belefér" , de ha a választás után ahelyett,hogy építene, bezár 200 iskolát, akkor azthiszem utólag jogosan mondom,hogy ménem ka.ja be a bal lábamat és milyen ordas hazugság volt ez...
:)
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 06. - 12:34:28
(464/960)
Lehet finomítani, csûrni és csavarni, de a lényeg szempontjából mindegy, hogy a pozitíve vagy negatíve megfogalmazott ígéretet nem tartom be.
offtopic
meszag 2009 márc. 06. - 12:32:53
(463/960)
Eredeti nicked alatt nem ment? :)
CsengoZoli 2009 márc. 06. - 12:32:23
(462/960)
Lehet,de pont arra próbálom felhívni a figyelmedet,hogy választási ígéret és választási ígéret közt is hatalmas különbség van!
Egy dolog,ha túligérem magam és egy másik dolog,ha ordítva hazudok olyan dolgokat,amikrõl tudom,hogy amint megválasztanak bevezetem...
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 06. - 12:30:17
(461/960)
1998-ban Járai Zsigmond mondta, miután számonkérték a leírt választási ígéreteket, hogy egy dolog a választási ígéret és egy dolog a kormányprogram?