Téma: A la Carte

offtopic
CsengoZoli 2009 márc. 08. - 10:16:21
(560/960)
Nézd,azért írtam már többször is,hogy hanyagoljuk egymást, mert te csupán érzelembõl írogatsz ide.
Arról beszélgettünk elõtted,hogy kire értette Gyurcsány,hogy végig hazudott.
Erre írtam,hogy világosan kiderül a szövegébõl -mivel mondja is,hogy "az utolsó mésfél-két évet"-, hogy saját magukra értette,és nem a rendszerváltás utáni teljes politikai életre.
Ez konkrétum, ez tény, és mint tudjuk a tények makcs dolgok.
Erre a te válaszod az,hogy de biztos nem csak arra gondolt.
Na ez nem konkrétum,mert,hogy mire gondolt,azt nem tudhatjuk, maradjunk ennyiben, ez nem érv egy vitában.
Ezen az sem változtat,hogy késõbb említette Orbánt, mint aki nem lenne alkalmas minsizterelnöknek, az már teljesen más szövegösszefüggésben volt.
Ezzel nem mondott újat, a kormány és az ellenzék általában nem tartja alkalmasnak a másik jelöltjét elnöki posztra.
Tehát a "végighazudtuk az utolsó másfél-két évet" kijelentést magukra,az MSZP-re értette, ez a konkrétum!
Ezt a vitát te kezdted velem, én már ,ha egy mód van rá lezárnám,mert totál nem érdekelnek a szemellenzõs hozzászólásaid, amikben csak fröcsögsz O. ellen, legyen szó akármirõl.
Gy. F-el kapcsolatban nem akarlak meggyõzni.
Ha neked nem elég a hiteltelenségéhez az öszödi beszéd, a visszanézhetõ televíziós viták,amikben a pofádba hazudja azt amit a megválasztása után azonnal bevezetett, ha nem elég ,hogy a könyvébe még egy évvel a biztosítós ötlet elõtt leírja,hogy megvalósíthatatlannak tartja a magánbiztosítós rendszert, akkor én már nem tudok mit írni.
Szakmai megítéléséhez sem kell mást tenni,csak körbenézni az országban.
Magyar részvények pf röhej, totális csõdben az ország (és nem kell a duma,hogy a gazd válságot is õ okozta, ugyanis azért nincs ekkora kakiban a többi ország, mert ELÕTTE nem állt úgy gazdaságuk,mint a miénk!), a körülöttünk lévõ országok lehagytak minket, pedig pár éve még a nyomunkba sem ért Szlovákia pl, az Amerikaiak rossz példaként emlegetnek bennünket, a világ Ukrajnával sorol egy szintre, gyakorlatilag teljes csõdben vagyunk.
Nos,ha ez mind-mind nem elég neked,akkor ragaszkodj csak Ferenchez, egészségedre, nem akarlak én meggyõzni, szerinted ez a jó,rendben van, de ne csodálkozz,ha ostoba szemellenzõsnek tartanak, a hulye propagandista szövegedrõl meg már nem is beszélek.
Nem tudom miért hihetetlen,hogy valaki nem fideszes, mégis a háta közepére nem kívánja ezt a Ferit, ettõl még nem propagandista, nem is fidesznyik stb, max a te beszûkült agyadban, mivel te csak fehéret és feketét látsz.
Ha megkímélnél a további levelezgetéstõl,azt megköszönném.
Írogass az Orosznak a klubrádióba, vele biztos egy hullámhosszon leszel. Bye
offtopic
meszag 2009 márc. 08. - 05:51:49
(559/960)
Na nem csak azért tudsz Te összeveszni bárkivel.
offtopic
meszag 2009 márc. 08. - 04:57:56
(558/960)
Ezt a személyeskedést kihagytam eddig. Közd nincs hozzá, de nem egészen így volt,hangulatkeltésnek meg tök jó. 20-25 évesen nagyon kevesen élhetnek külön a szülõtõl. MOst ne tégy úgy, mintha csak lakáshitelesekrõl volna szó. De az a támogatási rendszer is megér egy misét az építõiparral együtt.
6/10
offtopic
ondok 2009 márc. 08. - 00:55:14 6/10
(557/960)
Ezt írod gyarmatlakónak:"Köszönöm az értelmes hozzászólást, jó a sok butaság között végre olyant is olvasni ami nem fröcsög a gyülölettõl és hazugságtól."
Biztos erre gondoltál pl,hogy:"ebbõl a szovjet-orosz-bolsevik-templomlerombolós-szocreálépítészetes-párt-elvtárs_40év_agymosásos nagyon-kelet_európai szûklátókörûségbõl stb,"mármint ,hogy ma ez a legnagyobb probléma Magyarországon:))
6/10
offtopic
ondok 2009 márc. 08. - 00:44:49 6/10 Előzmény CsengoZoli
(556/960)
"Belahazudta a pofánkba,hogy nem lesz vizitdíj, meg magánbiztosítók,"pl itt is egy példa,hogy nem mondasz igazat .Nézd csak vissza a vitát!Gyurcsány azt mondta ,hogy nem lesz fizetõs az egészségügy ,ami nem azt jelenti ,hogy ugyanolyan marad mint volt .Ugyanis pl a magánbiztosító egy fillérrel sem került volna többe a biztosítottnak mint a jelenlegi költsége,tehát ,amit orbánék hazudtak ,hogy 300000 Ft lesz egy mandulamûtét ,arra igenis jogosan mondta ,hogy nem lesz igaz,mert az a vizitdíjjal és amagánbiztosítóval sem valósult volna meg. Azaz nem lett volna fizetõs az egészségügy.Ilyen hazug érvelés és propagandaszöveg csak a nagyon primitíveknél válik be ,aki tud gondolkodni annál nem ,úgyhogy ne eröltesd a dolgot.
Ez pont olyan módszer ,minthogy azt hiszitek ,ha súlykoljátok ,hogy Gyurcsány hiteltelen ,akkor az már igaz is lesz .Nem a szüntelen mocskos propaganda ellenére Gyurcsány nagyon is hiteles és tehetséges politikus.A sok alulmûvelt szavazó nemrég még Bokrosra is sátánt kiáltott,aztán ma ugyanazok elismerik ,és listájuk élére állítják.mert ,aki akkor tudott gondolkodni ,az már akkor is tudta ,hogy Bokrosnak nagyjából igaza van .Ugyanez igaz Gyurcsányra is ,hiába indult be ellene a henger egyetlen ok miatt ,hogy a kis Napoleontól elvette a hatalmat ,és ezáltal meghiusult a Tokaji birtokok további növelése.
offtopic
budagyöngy 2009 márc. 07. - 21:39:34
(555/960)
Köszönöm az értelmes hozzászólást, jó a sok butaság között végre olyant is olvasni ami nem fröcsög a gyülölettõl és hazugságtól. Bár több ilyen ember írna be a fórumba, talán a sok megtévesztett ember rádöbbenne arra, hogy milyen rossz úton járnak. Nagyon nagy szükség van arra, hogy szellemben megváltozzanak az emberek, észrevegyék, hogy szeretettel sokkal többre lehet menni, de nem szabad a gonoszságot eltûrni. Tisztán és világosan kell látni. A kommunisták és utódaik soha nem voltak jók, és soha nem akartak jót. Mindig a káosz és zûrzavar volt és van jelenleg is amikor õk vannak uralmon. Aki ezt nem veszi észre, kérjen bölcsességet Istentõl. Bár a komcsik mindig is ateisták voltak, nem tudom az õket követõk is azok? Gondolom, mert ha hinnének Istenben, nem pártolnák õket.Bár a komcsik elõszeretettel irtották az õket követõket is, lehet, hogy még ez sem elég, hogy meggyõzzük õket.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 19:38:35
(554/960)
Az sem fontos számomra, hogy érted-e.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 19:27:26
(553/960)
Tudod egyáltalán nem fontos, hogy egyetértünk-e vagy sem, sõt.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:48:51
(552/960)
Kétlem, hogy egyre gondolunk. :)
offtopic
CsengoZoli 2009 márc. 07. - 18:45:35
(551/960)
Ezt (rajtad kívül) eddig is tudtuk :P
offtopic
Heathcliff 2009 márc. 07. - 18:43:23
(550/960)
Amirõl beszélgettek, az alapján úgy látom, a ZsV-re a legjobb megfejtés mégis a zsé(zseton, zsozsó)leszívó vákuum.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:41:16
(549/960)
Egyébként a válság hoz némi jót is. Muszáj lesz sok mindennek megváltoznia. :)
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:36:46
(548/960)
A költségeid sem fonak csökkeni a kormányváltástól.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:35:12
(547/960)
Én kormánypropagandát? Na azért ne ess át a ló másik felére. MOst így értékeled, mert.... Tudod én is kifizettem egy csomó hálapénzt, mert súlyos beteg voltam. És nagyon rossz véleményem van. Igaz korház, és korhár, mint ember, és ember között nagyon nagy külöbség van. Ezt ne felejtsd el. És sok mindent érzek irántuk csak hálát nem.
CsengoZoli 2009 márc. 07. - 18:31:30
(546/960)
Nem biztos,hogy nyerni fog és nem fogok benne csalódni,mert nem várok csodát.
Ha ez a mostani csapat eltakarodik,már megérte.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:25:46
(545/960)
Attól, hogy én nem szavazok rá, gyõzni fog, de Te fogsz nagyobbat csalódni, nem én. Mert én ettõl az embertõl semmit nem várok.
CsengoZoli 2009 márc. 07. - 18:22:36
(544/960)
Ok,akkor te maradj ennél a jól bevált mostani vezetésnél, ha neked ez kell egészségedre :)
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:21:12
(543/960)
Én biztos nem.
CsengoZoli 2009 márc. 07. - 18:19:30
(542/960)
Persze igazi kapitány akkor ismerszik meg... :P
Nem érv O. ellen,hogy biztos vele sem lesz jobb,ennyi erõvel akasszuk fel magunkat,mert senkivel sem lesz jobb...
Adjuk meg az esélyt :)
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 18:18:12
(541/960)
Az igazi kapitányt akkor ismerni fel. :) Az, hogy nem beszél, ill. amirõl beszélt az a mézes madzag, az a leg undorítóbb. Sok szerencsétlen meg azt hiszi, hogy egy varázsütésre megoldódik minden Viktorral. Ja, ha ilyen eccerû lenne.