8/10
NADALFAN 2014 nov. 05. - 20:47:02 8/10 Előzmény Barbár Kitömött
(13/33)
Na jó de nem mini sorozatra gondoltam:)
Egyébként meg mit csodálkozol , a pénz a mozgató rugója mindennek és ez államformától független,inkább pont bele illett a történetbe.
TheGreatDanton 2014 nov. 04. - 22:23:09
(12/33)
Nekem ez a rész jobban tetszett mint az elsõ. Izgalmas pörgõs jó kis akciófilmet csináltak. A film alapötlete már az elsõ résznél is elgondolkodtatott. Persze ebbe is voltak hibák és idegesítõ dolgok, de én túltettem magam ezeken a hibákon és élveztem a filmet.
Barbár Kitömött 2014 nov. 02. - 22:10:13
(11/33)
***************SPOILER********************
Barbár Kitömött 2014 nov. 02. - 22:08:47 Előzmény NADALFAN
(10/33)
"egy jó sorozatot készíthetnének." Mégis mit gondolsz,mi ez amit most néztél ha nem sorozat? :D Lesz itt még több is, hisz Michael Bay is benne van a buliban (pláne producerként).
Egyébként ami nagyon megdöbbentõ volt számomra ebben a részben az az, hogy már itt is kilátszott a kapitalizmus foga fehére: a háború az utcán már nem egy magasztos ügyet szolgál, hogy végre önmaguk lehetnek azok, akik a PURGE-t választják, hanem a pénzszerzés egy aktusává züllött...
k11zoltan 2014 okt. 22. - 22:24:13
(9/33)
Jobb volt, mint az elsõ.
8/10
NADALFAN 2014 okt. 20. - 18:33:25 8/10 Előzmény Clair87.
(8/33)
A film alap ötlete ami zseniális , ez a rész sem volt se rosszabb se jobb az elsõnél.Egyébiránt na ez a téma amibõl egy jó sorozatot készíthetnének. Csodálom hogy nem jutott még az eszükbe. Viszont akkor jöhet egy újabb rész.
8/10
hercule 2014 aug. 14. - 19:56:03
(7/33)
Eladó a film nagyméretû, mozis plakátja 1000 Ft-ért. Kiváló állapotban, feltekerve tárolva, BP-i személyes átvétellel. bertram1 kukac citromail pont hu
10/10
Clair87. 2014 júl. 25. - 00:07:27 10/10
(6/33)
Nekem nagyon tetszett! Akciódúsabb volt az elsõ résznél,és kellõ mennyiségben volt benne érzelmi szál is....
****SPOILER****
Azt pedig külön értékeltem,hogy kicsit többet megtudhattunk az egész "megtisztulás" hátterérõl is,mi zajlik a "színfalak mögött",azoknál akik az egészet irányítják,és sértetlenül élvezik "odafent"...
A végén azért nem lepõdtem meg,hogy a fõszereplõnek nem volt szíve kinyírni a fia gyilkosát,de mikor lelõtték,bizony szorítottam a szék karfáját rendesen... :)
10/10
King Diamond 2014 júl. 20. - 23:10:48 10/10
(5/33)
A film elsõ része nem egészen egy éve ment a magyar mozikban, és baromi jó lett. Nem értem, hogy ezt miért változtatták A megtisztulás éjszakájává ugye a Bûn éjszakája helyett, ha már egyszer utóbbi címet adták neki. Ezt is moziban néztük és cseppet sem bántuk meg, legalább olyan jó, mint az elsõ része, viszont pörgõsebb, mivel most nem csak egy házban zajlanak a cselekmények. A történet hasonló, a cselekmény viszont megint csak baromi lüktetõ, feszültséggel teli, mint ahogy ez az egész sztori.
A szereplõk ismét jók, bár most nézem csak, hogy ebben is szerepel az elsõ részbõl megismert néger fickó, akit ott befogadott a család, itt viszont nem nagyon ismertem fel. Ha így belegondolok, nem is sok négert mutatnak, de azok közül sem nagyon rémlik, hogy õ lenne az. Talán a maszkos, akik elrabolják a többieket, de nem tudom, mindenesetre érdekes. Frank Grillót most is jó volt látni, jól kigyúrta magát. A csajok sipákolása egy idõ után viszont idegesítõ. A különbözõ halálok, öldöklések, harcok, verekedések jók, csak mutathattak volna többet is belõlük. Az is tetszik az elsõhöz képest, hogy most az utcákon vagyunk, és így kell túlélni az éjszakát. A kamionok baromi állatok, a film végén pedig kapunk egy kis Motel érzést is, ami szintén baromi jó lett. Csak ott sem mutatták sokaknak, hogy megkapnák, ami járna nekik sajnos.
Elég hamar elrepült ez a kicsit több, mint másfél óra is, ugyanúgy, mint az elsõ résznél, de remélhetõleg folytatják még ezt a történetet.
9.5/10
9/10
nerok 2014 júl. 20. - 00:15:38 9/10
(4/33)
Ma megnéztem, és igenis jó volt mindenkinek csak ajánlani tudom :)
9/10
offtopic
nerok 2014 júl. 17. - 19:33:44 9/10
(3/33)
Ha nem tetszett az elsõ rész miért nézted meg a másodikat?
ergerberger 2014 júl. 17. - 15:57:57
(2/33)
Hú, de atomsz*r volt már az elsõ rész is, mocskosul dühös voltam a mozi után, hogy pénzt áldoztam erre a f.sra!
Dyrtyho 2014 ápr. 14. - 02:30:38
(1/33)
Az elõzetese alapján jónak tûnik, de az elsõ részét látva inkább várjuk ki a teljes végeredményt :)