10/10
Rojita 2021 jún. 12. - 21:17:29 10/10 Előzmény guess.who
(754/1394)
Hát, csak nem ettek meszet az rtl-nél? Évek óta a legnézettebb magyar sorozat.

https://promotions.hu/orszagos/zene-film-kultura/2021/04/22/a-mi-kis-falunk-6-evad-forgatas-pajkaszeg-rtl-klub/
10/10
Rojita 2021 jún. 12. - 21:14:51 10/10 Előzmény napraforgó
(753/1394)
Erika tudta ezt, azért akarta kivárni a hivatalos papírt.
9/10
Pünkösdi Kató 2021 jún. 12. - 20:47:45 9/10
(752/1394)
Mikor ismétlik? Lemaradtam az utolsó részről. A port nem írja.
8/10
napraforgó 2021 jún. 12. - 20:31:24 8/10
(751/1394)
Jajj, már megint eljátszák a bugyuta egyházi esküvőt. Miért nem akarják tudomásul venni a sorozat készitők, hogy az polgári szertartás nélkül NEM érvényes! A polgári esküvőhöz meg előtte 30 nappal be kell jelentkezni az anyakönyvvezetőnél.
Minden sorozatban van egy ilyen szabálytalan egyházi szertartás.
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 19:18:15
(750/1394)
Ne legyen igazam, de a zárójelenetnek (ti. hogy kiürül az egész falu, mindenki felszáll a buszra, csak a bamba Lacika marad ott, aki nem ért az egészből semmit) lehet egy olyan olvasata is, hogy ez volt a legislegutolsó rész: a készítők átmentek a tévékettőhöz, a stáb meg otthagyta a falut, nem lesz több forgatás...
offtopic
guess.who 2021 jún. 12. - 19:06:43 Előzmény Anna Dé
(749/1394)
Szóval akkor jól sejtettem, hogy évadzáró volt? A végefőcímről lemaradtam, de pontosan ugyanazt játszották el, mint a múltkor, Erikáék esküvőével:
- akkor is az volt a záró epizód,
- akkor is félbehagyták az eseményt (hiszen nem láttuk végig az esküvőt, mert közben elrabolták Erikát és jött a végefőcím),
- akkor is ugyanilyen tömegjelenetet erőltettek (és nagyon nem sikerült jól akkor sem, mert látszik, hogy ennyi sok szereplő egyszerre mozgatását nem tudják jól megírni: most is a fele aludt vagy nem csinált semmit, üres biodíszletek voltak)
És ez az izomtermi kínlódás most NAGYON sok volt Erikából. Ettől ő is és Gyuri is sokkal jobbak szoktak lenni: Gyuriból egy beszédképtelen kretént csináltak, Erika meg Viki rikácsolásáig jutott, egy vonással sem tovább. Kár értük.

Egyébként nem értek egyet, Anikó (Döbrösi Laura) szuper volt: a hangja és a huncut szemei is pont ilyen szerepre predesztinálják. Mondjuk igen csúnya húzás volt a készítőktől Saci (Sodró Eliza) mellé párhuzamosan behozni, mert nem tudok kettejük között dönteni. :)
Sacit imádom, szerintem toronymagasan az utóbbi évadok legjobb új szereplője (Bazsótól eltekintve). Hiszen mekkora az esélye annak, hogy létezzen ebben az univerzumban egyetlen olyan ember is, aki Lacika eszét csodálja? :)
Anna Dé 2021 jún. 12. - 12:33:09
(748/1394)
Döbrösi Laura nagyon szép lány, meg nagyon jó színésznő, de nem komika szerepben. Olyan semmilyen volt a mostani resz, azt hittem nagyobb durranás lesz majd az évadzáró. A Séf váratlan felbukkanásának viszont örülök, mert baromi jó pasi, a hangja, a megjelenése, nagyon egyben van, es illene Tecához is. Szerintem. Jobban mint a páter. Nagyon vagányak lennének együtt. Remélem ezt a szálat majd folytatjak a kovetkezo évadban is..
5/10
sita76 2021 jún. 08. - 10:51:19 5/10 Előzmény Bonitó
(747/1394)
Ez jó hír, hogy megint ráállnak az ismétlésekre, így lehet vitamentesen nézni az EB-t :-)
A mi kis falunkat ismételték már a Coolon, RTL II-n, talán az RTL Klubon is,nem gondoltam volna,hogy van még olyan rajongó,aki lemaradt róla :-)
Blindmouse 2021 jún. 07. - 00:18:01 Előzmény guess.who
(746/1394)
Hát igen kezd a humorfaktor erősen megfáradni, le kéne cserélni a geg-író bagázst kell valami vérfrissítés, vagy elküldeni falusi kocsmákba sztorikat gyűjteni őket, nemtudom.

A vallási vonal erőltetése marhagáz volt.

Mondjuk lehetne mondani hogy felhívja a figyelmet egy szerencsétlen kisebbség, a kizsákmányolt terrorban tartott, lábtörlő tipusú, papucs palik problematikáját.
Amúgy az "Erika karakter" a való életben szerintem elég lenne a felmentéshez a bíróságon feleséggyilkosságért szerintem. :D

Bonitó 2021 jún. 06. - 19:02:00
(745/1394)
https://sorozatwiki.hu/hirek/sorozatok-sorozatok-es-sorozatok-itt-az-rtl-klub-nyari-musorrendje-a-mi-kis-falunk-apatigris-csontember-baratok-kozt/?fbclid=IwAR3VwKNzvzNGraEw2nC_1qBLoZpamRmOLVsx9sHJ2yJ4uFcsCk2v_cNKqiE

Óóó be jóóó, vagyis óóó de jóóó! :))
Sorozatok a köbön.......
(Habár én a MKF 2. évadát nem láttam, tehát most nézhetem! :)))
8/10
napraforgó 2021 jún. 06. - 10:56:01 8/10 Előzmény guess.who
(744/1394)
Bizony, ez igaz, Erikáéknak csak egy szobájuk van, ami nappali is és háló is. Igazából azt sem tudom, hogy Erika anyját hol helyezte el Gyuri, amig Erika kórházban volt. Hisz Ildikónak sem tudtak külön szobát adni, sőt Gyuri a gyerekekkel ácsoltatott neki egy ágyfélét, hisz még egy plusz heverőjük sem volt. Hová teszik a két gyereket, meg plusz még az anyóst, aki majd eleinte segit nekik?
offtopic
guess.who 2021 jún. 06. - 10:20:30 Előzmény napraforgó
(743/1394)
Szerintem ott vége is lenne az egésznek...

...hiszen minden a status quo-ra épül: Gyurinak a narancsszínű csodajárgány a mindene, azt babusgatja, és ez adja közöttük a konfliktusforrást. Ha most el kell adnia a kocsiját, akkor Gyuri megszűnik létezni. (Ráadásul abba a pici lakásba nem is tudom, hogy akarnának még két csecsemőt is beszuszakolni: amennyi látszik, az alapján van EGY szobájuk, egy konyha-előtér és egy fürdőszoba.)
Igaz, hogy Erikát ideig-óráig el lehetett távolítani a hivatalból a terhességére hivatkozva, de kétlem, hogy annyira sokáig lehetne játszani a "rínak a gyerkőcök, Gyuri ideges" vonalat. Ez már a hisztikriszti Vikinél (és Nelli és Zsolt) is irtó unalmas volt sokadszorra.
Mondjuk az is igaz, hogy a csók óta nagyon jegelték a Teca-pap szálat is, szerintem vagy egy évada nincs közös jelenetük egyáltalán.

Annak viszont örülök, hogy Pali bácsi Saci nevű lánya végre megint feltűnik! :)

Arra viszont nagyon kíváncsi lennék (vallásügyi szakértőnket, Ordító egeret kérdezném főként!), hogy mennyire általános ez a nagy hallelujázás bármilyen magyarországi egyházi rendezvényen? Mert eddig tényleg csak amerikai filmekben láttam hasonlót. :) Oké, nem a szektákra vagyok kíváncsi, hanem a nagy, történelmi egyházakra.
8/10
napraforgó 2021 jún. 06. - 10:06:09 8/10 Előzmény guess.who
(742/1394)
Én még megvárnám, hogy megszülessenek Erika ikrei, Gyuri igába hajtsa a fejét és végképp papucs legyen belőle.
offtopic
guess.who 2021 jún. 06. - 08:30:58
(741/1394)
Ejnye, pedig már majdnem-majdnem sikerült megugraniuk a lecet ezzel a "30 napos határidő van az esküvőig vagy apasági nyilatkozat" dologgal... Ilyen magasra még egyik sorozat sem jutott - csak aztán a végén elbambáskodták az izgalmak, kalandok, csavarintások érdekében.
Hiszen Károlyunk nem jegyző vagy anyakönyvvezető (polgármesterként legfeljebb akkor tarthatna esküvőket, ha szakirányú végzettsége lenne (amit erősen kétlek, hiszen a polgármesterséghez még a 8 általános sincs előírva) és az előbbiek akadályoztatva lennének), de még ha az lenne is: az apasági elismerő nyilatkozatnak éppen az a lényege, hogy ne kelljen az apának és az anyának hivatalosan is házasságot kötnie ahhoz, hogy a születendő gyermek az apa nevére kerülhessen. És annál nincs is ilyen várakozási idő, ergo Erika teljesen nyugodt lehetne egy félórás papírozás után, hogy nem lesznek zabigyerekei - no és Gyurinak sem kellene frászban lennie, hiszen továbbra sem lenne anyósa hivatalosan. :)
ummogo 2021 jún. 05. - 20:43:29
(740/1394)
Ideje, hogy vége legyen. Nagy baromság ez az évad, remélem több nem lesz.
Blindmouse 2021 jún. 03. - 11:42:00 Előzmény napraforgó
(739/1394)
Nem állítottam hogy szebb lettem én is az évszázadok múlásával. :D
Igen, lehet méltósággal is öregedni, meg lehet úgy is mint kiszeltüncike, aki bohóc lesz.

Igaz az egész puszta genetika, semmi több. aztán hogy van aki fejben hozzá tud idomulni a karakterekben amit hoz és jól hozza-e, vagy 84 évesen is vastagon rúzsozza magát, az egy külön kérdéskör.
offtopic
guess.who 2021 jún. 03. - 08:49:06 Előzmény Rojita
(738/1394)
"Tóth Enikőt is nagyon szeretem. "
Ezzel bizony egyet kell értenem.
Mondjuk én szinkronhang-fétisiszta vagyok (több színészünket sem ismerem fel arcról, csak hangról), úgyhogy nekem a kora, vagy az életkorral való változása nem (nagyon) tűnik fel, de szinkronhangként rengeteg filmben volt: Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, Daryl Hannah, Madeline Stowe (és még mennyi más!) szinte elképzelhetetlen lenne az ő orgánuma nélkül. :)

Az idő meg... Nos, amennyire visszaemlékszem az elmúlt 600 évre, csak két olyan ember volt, akin nem látszott a kora: Connor MacLeod és Juan Ramirez. :)
offtopic
janderka 2021 jún. 03. - 06:20:30 Előzmény Blindmouse
(737/1394)
Igen, de ez a felismerés valójában az adott felismerő önnön rádöbbenése az idő könyörtelen múlására, mely őt magát sem kíméli.
8/10
napraforgó 2021 jún. 03. - 06:01:46 8/10 Előzmény Blindmouse
(736/1394)
Édes Istenem, bizonyára te sem leszel szebb és fiatalabb az évek múlásával.
De nekem tetszik, ha valaki méltósággal öregedik, ha középkorú, vagy idős asszonyként is jól mutat és főképp jól alakít.

Sok férfi szépen öregszik, ősz hajkorona, szikár test és markáns arc. Na de valljuk be, nem ez az általános. Mert van sok kopasz/odó, pocakos/odó, tohonya pasi, aki még mindig a csinos, karcsú lányokra csorgatja a nyálát, általában hiába.
Hacsak a pasi pénztárcája nem kövérebb, mint ő maga....
Mert akkor mindig akad egy mutatós lány, aki belészeret ... a pénztárcájába.
Blindmouse 2021 jún. 02. - 23:24:30 Előzmény napraforgó
(735/1394)
Háááát.. azért meglátszanak rajta az évszázadok. ahhoz képest hogy a Dögkeselyűben milyen volt ledér prostiként, elég nagy kontraszt.

Más: most döbbentem rá hogy polgárjenő hivatal új hisztérikája, akarom mondani tikkkárnője volt az Isteni Műszak-ban a "Katika". ha nem tévedek :)