10/10
Rojita 2021 okt. 05. - 12:15:13 10/10 Előzmény janderka
(916/1396)
Gyuri kocsijának további szerepeltetésére sztem azért van szükség, h tudjanak időnként jelenetet írni Stokinak. Mert nem emlékszem másik falubeli kocsira, - csak Szifonnak van egy traktorja. Ja, Svábnak meg egy furgonja.

Örülök, h a jelek szerint Bezerédi Zoltánnak nagyobb szerepet szánnak. A pajkaréti polgi és Károly amúgy is a kezdetektől rivalizálnak. Most, h a magánéletükben is találkozni fognak, ez végtelen humoros lehetőséget nyújt a két remek színésznek. Ill. így, Udvaros Dorottyát is többet láthatjuk.
janderka 2021 okt. 05. - 08:19:23 Előzmény nappalitv
(915/1396)
Ha a séfes flört már Teca kiírásának felvezetése volt, akkor azért egész előrelátóan csinálták meg a távozását. De ha csak az utólsó pillanatokban igazították rá ezt a fordulatot, akkor is. Talán csak azt a papos vacsorás roadmovie-s érzelmi vergődést húzták túl.

Gyuriék rapid elmenekülése az, ami - pláne így, hogy félbevagták a sugárzást - kissé fura lett és ilyen formában érthetetlen. Bár én már azt sem értettem, hogy minek írtak be nekik ikerszülést.
10/10
nappalitv 2021 okt. 04. - 23:55:33 10/10 Előzmény Elhaym
(914/1396)
(ny)írják ki nyugodtan, de ez így ebben a formában ahogy be lett tojva... na az nagyon amatőr volt. Gyuri eltüntetése is, de erikáé is. Semmilyen. Rangon aluli. Legalább egyszerre nyomták volna ki őket, vagy látszik ahogy elszerencsétlenkednek, de ez egyszerűen fosul lett megcsinálva. Elbaszott. Legyünk túl rajta aztán hagyjuk egymást a g.cibe érzete volt.
janderka 2021 okt. 04. - 20:25:46 Előzmény Elhaym
(913/1396)
Hozzám is ez a verzió áll közelebb. Nem tetszene, ha itt is anyagi vagy szakmai viszálykodás állna a dolog mögött.

Gyuri kocsijának továbbvitelét viszont Gyuri nélkül nem igazán értem. Az autónak önmagában nem volt szerepe soha. Ahogy az is érdekes lesz, hogy kivel töltik majd meg a házukat. Felbukkan egy sosemvolt rokon, netán Erdélyi Timike költözne be - aki aztán összejönne mondjuk az értelmesebb Répával? Vagy vele az új csaposnő lánya fog kavarni?
Elhaym 2021 okt. 04. - 20:11:42 Előzmény napraforgó
(912/1396)
Igen a 6. évad 7. részét már tavasszal forgatták.
Elhaym 2021 okt. 04. - 20:11:07 Előzmény janderka
(911/1396)
Már nyáron tudhatta, hogy gyereket szeretne, így simán bejelenthette már akkor is, hogy 2021-ben már nem tud forgatni, ha úgy alakul. A forgatókönyvírók meg nem akarták hirtelen eltüntetni, mint Matyit, így inkább már kiírták akkor.
8/10
napraforgó 2021 okt. 04. - 19:50:28 8/10
(910/1396)
A mai Fókuszból elcsiptem egy pici részt a forgatásból, akkor a Szifont és Bakit alakitó szinészek panaszkodtak a hideg májusi időjárásra. Vagyis a 6. évad utolsó részeit már idén forgatták.
janderka 2021 okt. 04. - 19:23:52 Előzmény Elhaym
(909/1396)
Akkor tényleg zavar van az időben, mert az idén augusztusban szült Bata Éva november előtt még nem lehetett terhes. Ahogy a második gyerekével csak nemrég óta várandós Lovas Rozi sem...
Elhaym 2021 okt. 04. - 17:59:52 Előzmény janderka
(908/1396)
2020 ősz
8/10
napraforgó 2021 okt. 04. - 17:22:12 8/10 Előzmény nikato
(907/1396)
Olyanok, mint az ikrek.
7/10
nikato 2021 okt. 04. - 16:48:21 7/10
(906/1396)
Erika apjáról mindig John Lithgow jut eszembe.
7/10
nikato 2021 okt. 04. - 16:38:50 7/10
(905/1396)
Utolsó 2 rész tényleg nem volt nagy szám, Gyuriék nem fognak hiányozni az após-anyós szállal, már rég kivágtam volna a házból őket. Pali bácsi lányát alakító csajnak kegyetlen idegesítő hangja van.
Amúgy mivel 6 részt adnak le félévenként, nagyon fel se tűnik, ha valakik nem szerepelnek. Azt viszont nem értem, ha Bezerédi Zoltán TV2-es sorozatban szerepel akkor, hogy-hogy engedik ebben is játszani? A 2 csatorna az embereit nem szokta átengedni az ellenfélre. Nem baj, csak fura. Szerződés köti őket, hogy még interjúra se mehetnek át a másik csatornára. Hevér Gábor lánya nagyon jól játszott, még színész lesz belőle. :D
janderka 2021 okt. 04. - 00:38:06
(904/1396)
Tudni pontosan, hogy ezeket a legutolsó részeket mikor forgatták?
10/10
nappalitv 2021 okt. 03. - 23:57:57 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(903/1396)
Bata Éva kirakása sehogyse stimmel. Akkor még nagyon nem volt terhes, illeve semmi sem indokolta, hogy így ukmukfukk elpárologjon. Gyurinál hasonlóképp. Valami normálisabb kifutásféle belefért volna, nem ilyen gagyi. Még csak el se mentek a nyugdíjasautóval, vagy nem lakáscseréltek az ősökkel. Mégis mi lesz a házukkal? Kiadják Olgának?
janderka 2021 okt. 03. - 22:53:18 Előzmény Pünkösdi Kató
(902/1396)
Én se azt gondolom, hogy kárpótlasul kapta. Kapta, mert kapta. És ennél fogva itt szünetel kicsit.
9/10
Pünkösdi Kató 2021 okt. 03. - 22:24:54 9/10 Előzmény janderka
(901/1396)
Én nem lennék ilyen negatív, hogy Gyuri kárpótlásul kapott egy másik sorozatban főszerepet. Azt gondolom, hogy nem ő, a színász dönti el, hogy mi lesz vele. Amennyiben józan ítélőképessége van, egyértelmű, hogy ők ketten Erikával működnek. Most ez a helyzet, hogy Lovas Rozi újra gyereket vár, a Gyuri karakterrel mit kezdjenek? Az, hogy épp jött egy főszerep, szerintem inkább azért, hogy a nézők azt a sorozatot is elkezdjék nézni.
Szerintem nincs semmilyen anyagi probléma, vagyis én abszolút hihetőnek gondolom a történetet, mert egyikük sem "fáradt" el, sem a színészek, sem a karakter, hanem nyomós indoka van a két női szereplőnek. Gyurinak, a karakterének szintén.
Az igaz, hogy meglepő, hogy az évadot ketté vágták, de szerintem azért, mert a forgatás idejére esett a koronavírus, ilyen-olyan magánéleti helyzetek, a nézőket is begyorsítják, hogy ne csak egy sorozatot nézzenek, hanem többet, mintha ez lenne egész nap a dolgunk...
Nekem ez az évad tetszett talán a legjobban, nem voltak unalmas részek, mint korábban... pl. filmforgatás, szerintem szundiztam is egyet. Volt még, de már elfelejtettem.
10/10
nappalitv 2021 okt. 03. - 22:02:39 10/10 Előzmény janderka
(900/1396)
Tavaly tavaszvégi-nyári felvétel, majd erre lehetett egy beltéri kényszeredett utóforgatás. Bata terhessége ekkor még végképp nem volt sehol, hogy nyisznyassz kidobják, gyuri se lett terhes, ő például simán maradhatott volna. Fullkamuduma, nem fognak ezek visszajönni. Molnár Áron is pont így lett kirakva, csak ő mellékszereplő volt. Lejártak szerződések, újakat kötöttek azért ez a rengeteg szereplőcserebere, össze ehet majd számolni. És a kültéri felvételek is stornózódtak, átmentek stúdióba. Nagyot fog esni a színvonal, ez az autós jelenetek műanyagkocsikázásainál is látszik már. Élettelen, hiteltelen. Ökörfos is akkor lett kettészedve amikor a szemforgatósat kirakták és nem stimmelt ugye semmi, újra kellett alkotni.
janderka 2021 okt. 03. - 18:25:01 Előzmény nappalitv
(899/1396)
Lehet ez is. Bár a píár mese ezúttal akár még hihető is lehet. Ketten szülni mentek - pihenni akarnak, gyesen lenni, satöbbi. A harmadikuk meg kapott kárpótlásul egy másik sorozati főszerepet.
10/10
nappalitv 2021 okt. 03. - 15:03:10 10/10 Előzmény guess.who
(898/1396)
Itt valami orbitális pénzügyi adokkapok lehetett ami miatt utólag összehajítottak egy ollóelnyisszantós epizódot. Nem volt tömegjelenete, csak ők négyen szerencsétlenkedtek. Totál méltatlan a három szereplő eddigi, sorozatban elfoglalt pozíciójára, Bata egyszerűen csak szublimált. A többi oké, Viki, Lacika, Eliza, de jobb lenne, ha az új kocsmásnő nem bataéva koppincs lenne.
offtopic
guess.who 2021 okt. 03. - 06:55:58
(897/1396)
No, ez szerintem egy jó rész volt (bárcsak ilyen lett volna a többi is!): semmi falun kívüli helyszín, semmi idegesítő mellékszereplős időhúzás, volt helyette sok csetlő-botló Lacika (nagyon sok Sodró Elizával), bűbájos Viki (ezerszer jobb, mint a rikácsolós verziója), kocsmáros Éva és Szifon titokzatos viszonyának eleje, Nellivel aranyosan kacarászó Anikó, és még éppen elviselhető mennyiségű Gyuri-anyós párbaj.

Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyire fontos szereplő volt Gyuri és az autója, gyakorlatilag két rész alatt kiírták Erikával együtt.