gyimike 2016 máj. 26. - 10:21:30
(21/21)
Tisztelt Cím! Mi történt a film vetitése, május 24-én és május 25-én is elmarad. A reggeli vetités a 30 eseménynél tart. Ugyan ez van a Titkok hidja sorozattal, nem fejezõdött be és ujra indították. Várom válaszukat.
Gál Györgyné
offtopic
ildimix 2015 aug. 27. - 07:53:37
(20/21)
Ez a sorozat nem 1 nagy szám már nem tetszik és nem is nézem.
Hétfõtõl át is rakták más idõpontra új sorozat lesz a hején a titkok hídja.
suxel 2015 aug. 14. - 23:34:19
(19/21)
Erre rajtad kivul meg sokan keresik a valaszt. Meg ha valtoztattak volna valamit a fobb esemenyek vonulatan, de nem, csak kibovitettek a szereplok halmazat jelentektelen karakterekkel. Erre csak azt tudom mondani, hogy nem hozzaad, hanem elvesz az ertekebol, mar abbol a kevesbol, ami van neki.
malvinkicska 2015 aug. 14. - 18:50:56
(18/21)
Miért kellett más címen megismételni az Õsforrást szerintem nem sok értelme volt.
malvinkicska 2015 aug. 03. - 12:34:34
(17/21)
Köszönöm aranyos vagy képzeld ma már nekem is nem tudom mi volt vele a tegnap. 2 részt megnéztem sajnálom Renét minig ilyen rossz életû nõkkel van össze hozva, most is nagyjából emlékszem már csak a történetre, jó feleleveníteni, ezek a karakterek nem olyanok , mint amelyikkel én láttam, sebaj. Severiano megfojtotta az atyát, majd nézem tovább ha lesz idõm.
malvinkicska 2015 aug. 03. - 12:34:34
(16/21)
Köszönöm aranyos vagy képzeld ma már nekem is nem tudom mi volt vele a tegnap. 2 részt megnéztem sajnálom Renét minig ilyen rossz életû nõkkel van össze hozva, most is nagyjából emlékszem már csak a történetre, jó feleleveníteni, ezek a karakterek nem olyanok , mint amelyikkel én láttam, sebaj. Severiano megfojtotta az atyát, majd nézem tovább ha lesz idõm.
kikelet54 2015 aug. 03. - 10:36:47 Előzmény malvinkicska
(15/21)
Az online-sorozatok.tv-n most néztem meg, nekem mûködik, 7 rész van fent, igaz, hogy kattintgatni kell, de szépen bejön. Próbálkozzál!!
malvinkicska 2015 aug. 02. - 17:56:41
(14/21)
Valaki felrakta online de nem lehet nézni, okát nem tudom, még ennyi gond egy sorozattal sem volt ez most mi nem értem sajnos. Az M3-on menõ Bûvölet is fent van csak ez vacakol.
malvinkicska 2015 aug. 01. - 17:08:20
(13/21)
Azt én is láttam de nem lehet nézni csak letölteni, azt én meg nem szoktam.
Mizsitimi 2015 aug. 01. - 16:20:14
(12/21)
Sziasztok!

Aki nem tudta eddig követni online, annak új hírek!

A szokásos online sorikövetõ oldalakon továbbra sincs fent, viszont van A múlt árnyéka facebook oldal, ott van egy link, ahová töltögetik fel a részeket, valamint fent van a legnépszerûbb torrent oldalon is (Ncore). Remélem nem moderálják ki.

Üdv mindenkinek!
mijud 2015 júl. 30. - 23:21:57
(11/21)
2-3 részbe belenézve semmi különbséget nem látok az eredetitõl, csak a szereplõk mások. Annak idején láttam az Acapulco öblöt és a remekjét a Kettõs játszmát. Alaptörténet ugyan az volt, de egészen más megvilágításban, így nagyon tetszett, de ez egy nagy nullának látszik. Amúgy jó kis történet.
kikelet54 2015 júl. 28. - 15:54:31
(10/21)
Sajnálom, hogy csak egy szolgáltatótok van, érdekes, hogy mifelénk több is van, még válogatni is lehet. Ahogy írod, lehet õsztõl már Ti is válogathattok köztük. A net az nálunk általában jó, csak tartós esõzéskor van probléma, ilyenkor mindig közlik velünk, hogy náluk minden rendben, házilag van hiba.

Egyébként furcsállom, hogy ezt a sorozatot nem töltik fel, mert a SZSZSZ is fent volt. Hátha még pótolják, figyelni kell a híreket.

Minden jót Neked, találkozunk másik fórumon!!
malvinkicska 2015 júl. 28. - 13:24:04
(9/21)
Nekem nincs olyan csatornám lehet õszre mifelénk is lesz jobb ellátás ezena téren, mert itt egy szolgáltató van és azon is néha olyan a net szolgáltatás, mint a Hunok , hol van hol nincs ez van nem lehet változtatni rajta, letölteni nem szoktam megnézem és kész ezt nem akkor nem. Egy sorozatért nem fogok most utána járni, hogy fizessek.
kikelet54 2015 júl. 28. - 09:59:05
(8/21)
136 részes ez a sorozat.

Azt én sem értem, hogy miért nem lehet visszanézni, vagy mostantól fizetõsre akarják a sorozatokat. Ez nagy szívás annak, aki nem tudja fogni a Story5-t.
Én is majdnem lemaradtam csak az 1. részt láttam, aztán olvastam, hogy nincs feltöltve, de még a 3. rész ismétlését elcsíptem a tv-ben, így csak egy rész esett ki.

Végül is én láttam az eredetit, az Õsforrást, csak a részletek már kiestek, de egyre több minden jutott eszembe, ahogy néztem a 3. és a 4. részt. Sokan nem szeretnek feldolgozást nézni, én kíváncsi vagyok ez hogyan sikerült.
offtopic
ildimix 2015 júl. 28. - 08:20:46
(7/21)
Nekem tetszik a sorozat csak már azt várom, hogy ugorjanak idõben. Sajnáltam Rajmundót a kislány apját, hogy meghalt azt hittem életbe fog maradni csak lebénul majd. Nem tudja valaki hány részes a sorozat? Nekem 1 sorozat 120 részig elmegy annál hosszabbat nem szívesen nézek. Várom a folytatást. Malvin sajnálom, hogy senki nem töltötte fel a filmet 1 oldalra sem. Remélem hamarosan felteszik és tudunk véleményt cserélni.
malvinkicska 2015 júl. 27. - 14:49:52
(6/21)
A másik fórumon azt olvastam, pénzesre van feltéve a sorozat, akkor nézze aki akarja a koldus is megél egy ház nélkül ettõl nem leszek okosabb ha netán látnám.
malvinkicska 2015 júl. 27. - 14:49:52
(5/21)
A másik fórumon azt olvastam, pénzesre van feltéve a sorozat, akkor nézze aki akarja a koldus is megél egy ház nélkül ettõl nem leszek okosabb ha netán látnám.
Patrona 2015 júl. 25. - 14:38:26
(4/21)
Sziasztok! Fel van töltve a sorozat valahová?
malvinkicska 2015 júl. 25. - 08:46:37
(3/21)
Sajnos én is kerestem az összes most menõ sorozat fent van de ezt sehol nem találom, pedig nem régen így néztem a SZ SZ SZ-t is minden nap felrakták, ezt miért nem.
Mizsitimi 2015 júl. 24. - 09:27:51
(2/21)
Igen, ez az Õsforrás reimak-je. 2 rész után én még nem mondok róla véleményt, nekem amúgy is tetszenek azok a sorik, amik egy gyönyörû vidéken, haciendán, birtokon játszódnak.

Valaki egyébként nem tudja, hogy hol találom meg online? Mert azon az oldalon, ahol én szoktam követni a sorikat egyelõre egy rész sincs fent! :(