Gustaff 2009 szept. 25. - 08:24:17 Előzmény Marvin02
(21/41)
"Adam Sandlernek fogalma sincs a humorról". Na vegre! Orulok hogy mas is akad aki igy gondolja, mar azt hittem velem van valami baj :)
Bar lehet hogy az is valamifele humor amit o csinal, csak nekunk nem jon be? Sebaj, szerencsere mas is csinal filmeket...
Booster 2009 aug. 22. - 11:51:13 Előzmény Marvin02
(20/41)
aki látta, annak nem kell elmesélni, aki nem látta az gyanítom meg akarja nézni, szóval szerintem nem sokan olvasták végig a kis regényedet ;)
nyenye 2009 jún. 25. - 18:25:46
(19/41)
A SZINKRON iszonyatosan bénára sikeredett,annyira szánalmas,hogy képtelen voltam végignézni a filmet ezzel az érzelem mentes már-már narrátor szerû gagyi szinkronnal.
Aki teheti az eredeti nyelven nézze.
10/10
Forest78 2009 jún. 11. - 19:52:26 10/10 Előzmény wiliwonka
(18/41)
Egyszerüen jo!!!
wiliwonka 2009 márc. 29. - 20:57:32 Előzmény wukovsky
(17/41)
Jól nyomod!
8/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 11:53:56 8/10
(16/41)
Gyerekek, ha komoly, színvonalas, igényes szórakoztatásra vágytok, akkor menjetek el színházba, és nézzétek meg a mezítláb a parkban, vagy valami hasonlót.

Ez a film hozta azt, amit kellett neki hozni. Én sokat nevettem rajta. Némely karakterrel valóban voltak gondok, és a némely poén valóban már már túlzásba vitt volt, de összeségében, én nagyon jól éreztem magam, és kikapcsolódtam a film alatt. Én ennyit várok el az ilyen jellegû filmektõl, hogy kikapcsoljon, és felvidítson. Ha komolyságra vágyom, akkor megnézek egy Scorsase filmet, vagy valami hasonlót.

A fûrõl meg csak annyit, hogy én masszívan csak iszom, de véleményem szerint az alkohol rosszabb, úgyhogy az ellen miért nem lázadtok, hogy a Dallas alatt kb egy tartályhajó whiskey-t döntöttek magukba a szereplõk, az nem negatív kép, az nem rossz ? :$
Amál 2009 márc. 26. - 19:17:50
(15/41)
Ez egy baromi jó film!!!
Nekem az tetszik benne a legjobban, amikor a nagymami és a barátnõi isznak az ,,állítólagos teából,, és betépnek tõlle. király!!!
wiliwonka 2009 márc. 26. - 11:44:46
(14/41)
Ez egy baromi jó vígjáték, akárki akármit mond. Én elõször könnyesre röhögtem magam, és azóta is láttam már többször. A karakterek szimpatikusak, és a poénok sem elcsépeltek. Az a buli meg fergeteges. Érdemes megnézni, ha nem zavar, hogy szívnak a filmben.
"Gyerünk majom karatézd le!"
2/10
Marvin02 2009 márc. 24. - 10:33:10 2/10
(13/41)
Nagyon dícsérték ezt a füves vígjátékot, és az imdb 7 csillagos értékelése is meggyõzõ volt, de amikor a film elindítása után megláttam, hogy Adam Sandler produkciós cége készítette, és láttam milyen karaktereket vonultat fel, nem értettem, hogy kaphatott ilyen magas értékelést. Szánalmas, olcsó poénok tömkelegét vonultatja fel. A film egy játékot tervezõ cégrõl szól. A fõhõst kilakoltatják az albérletbõl, mert a lakótársa elkurvázta a pénzt, így hát kis kitérõ után a nagyijához és 2 bnõjéhez költözik. Majd reggel megismerni az új fõnökét, a film egyetlen, valamire való nõnemû lényét, akit furcsa mód nem taszít az, hogy a lúzer alkalmazottak minden ebédszünetben kihívják egymást játékra. Úgy mutatják be, mintha ez lenne a legmenõbb dolog a világon, és a nyertes a legászabb, legéretrevalóbb srác a világon, a többi meg szánalmas balfék. Aztán ott van még G.P. a bõrkabátos robothangokat kiadó Neo-klón. Fantasztikus karaktert lehetett volna formálni belõle, ehelyett végtelenül bugyuta lett. Megveti az egymással versengõ fiúkat, és szánalmas módszerekkel próbálkozik a szöszinél. A legemlékezetesebb jelenet, amikor az egyik srác egy 70 (!) fölötti nõvel veszti el a szüzességét, aztán még a munkahelyen is nyalják-falják egymást. Láttam elég ilyen párkapcsolatot a Jerry Springer-show-ban, de egy vígjátékba miért kell ilyen undormányt tenni? Adam Sandler másik, egyébként ötletes komédiáját is a nyugdíjasok iránti vonzalmával rántotta a mélybe.
Adam Sandlernek fogalma sincs a humorról. Ebben a filmben nincs egy szerethetõ szereplõ sem, senkivel nem lehet azonosulni, a negatívnak feltüntett G.P. túl szánalmas ehhez,Alex és társai gyerekesek és taplók. Az egyetlen jó szereplõ Samantha, de nem kap annyi teret a filmben, hogy kibontakozhasson. Inkább megnézem még egyszer az Ananász expresszt. Igaz, nincsenek benne flashelések, de mindvégig kiszámíthatlan, agyament film. A Happy Madison filmje meg megy a kukába. 2/10-nél jobbat nem érdemel.
10/10
daka07 2009 febr. 22. - 20:05:58 10/10
(12/41)
Szerintem kurvajó film! Nem tudom hogy nem tetszhet valakinek egy ennyire fergeteges vígjáték :-)
Seraphin 2008 aug. 29. - 10:55:11
(11/41)
Igazából az összes poénforrás a kompjúterb**ikkal és a füvezéssel járó eredményekkel kapcsolatos, ami vicces már vagy kb 15 éve, viszont a romantikus szál fölösleges, akárcsak egy Adam Sandler filmben. A film is oylan, mintha Sandlernek írták volna, csak õ nem vállalhatta be a 16+ korhatár miatt...
10/6
5/10
lemezek01 2008 aug. 06. - 16:29:15 5/10
(10/41)
Eygszer meg lehetett nézni,de a címébõl ítélve azért jobbra számítottam,sokkal jobbra. Nagy csalódás volt.
De szerencsére csak egyszeri,mivel tanultam az akkori hibámból,és soha többet nem raktam be ezt a vackot a lejátszómba.
glg_210 2008 jún. 03. - 22:02:55
(9/41)
Szerintem õrülten jó ez a film. Mindíg megnézem ha adják, nagyon pihent poénok vannak benne. Izomlázasra röhögöm magam rajta, és ezek az agyament füves poénok:D:D. Szerintem eszméletlen.
Wale 2008 febr. 14. - 23:39:57
(8/41)
Párszor azért felröhögtem a filmen, de nem mondanám, hogy túl sok értelme lenne. Olyan film ez is, mint a Csonthülye vagy a Jay és Néma Bob visszavág.. semmi fontosabb mondanivalója nincs a filmnek csak segít kikapcsolódni a nézõnek. A majmos poénokon én is röhögtem.. :)
1/10
zsannuska 2008 febr. 14. - 22:27:04 1/10
(7/41)
az egyik legszánalmasabb és leggagyibb film, amit valaha láttam... :D 2 poén volt benne össz-vissz, a chaplines meg a majmos, a többi az elég gáz volt.

elárulná valaki, hogy kinek a fejébõl pattannak ki hasonló színvonalú filmek? és ki az, aki fizet ezeknek az elkészítéséért????
drabence 2007 nov. 18. - 20:52:20
(6/41)
Szerintem meg állati jó ez a film, nem csak vicces, de tabu döntögetõ is. Bepillantást enged egy érdekes szubkultúra életébe is, persze csak felszínesen. De akkor is. Jó, hogy egy kis idõre nem kell komolyan vennünk magunkat és az életet.
szandee 2007 nov. 09. - 16:23:32 Előzmény el_nino
(5/41)
Sztem tök vicces film volt pont ez a fû hatása és imádom ezeket a filmeket...jo h nem tabu ez a dolog!
10/10
el_nino 2007 nov. 07. - 14:43:53 10/10
(4/41)
Nekem tetszett a film és semmi kétség nagy reklája a fûnek.
Redfield 2007 okt. 18. - 09:39:16
(3/41)
Engem a házibulik fárasztanak a legtöbb ilyen filmben, a fû egyáltalán nem. Miért ne téphetnének? Rossz példa a "gyerekeinknek"? Azok ha akarják úgy is kipróbálják, sokkal veszélyesebbek ilyen szempontból pl: a sulis oktatófilmek, amiket nézetnek velük. Kíváncsibbá teszi õket, mert látnak benne izgalmat és kockázatot.
Redfield 2007 márc. 06. - 00:15:20
(2/41)
Az egész nem több, mint a többi füves-piás-bulizós, és altesti poénos tini-vígjáték. Mégis felettébb szórakoztatónak találtam, mert a téma ezúttal nem más, mint a számítógép, konzol, és egyéb játékmániás/függõ, droid-fiatalság nevetségessé tétele, és bemelengetése. :) Aki szereti az ilyen filmeket, azoknak kötelezõ. Aki meg nem, az max a legunalmasabb perceiben nézze meg, mert vannak benne részek, amiken jót lehet derülni. Többrõl nem is szól.