Téma: A Nap

Zsófia 2008 ápr. 14. - 22:31:11
(7/7)
Sziasztok:) nekem sikerült felvenni és nagyon örülök neki
:) Szivesen másolok belõle (dvd) annak aki szeretné.
Irj és megbeszéljük.
Zajac 2008 ápr. 13. - 21:08:00
(6/7)
Hát azért még bízok benne,hogy annyira nem lesz késõn :)
Zajac 2008 ápr. 13. - 20:57:00
(5/7)
Még én is ittvagyok :DD,a bibi csak az volt,hogy vendégeim voltak pedig bekészültem :(
Reménykedek egy ismétlésben..hmmm
csoki@ 2008 ápr. 13. - 20:09:07
(4/7)
Tökéletesen egyetértek veled! Az emberek inkább ezt a sok vacak agynyomorító unalmas tucatmûsort nézik ahelyett, hogy megnéznének egy-egy ilyen filmet! Talán még tanulnának belõle valamit, rájönnének, milyen csodálatos a minket körülvevõ természet!
Szerintem egyébként a BBC által készített ismeretterjesztõ filmek a legjobbak. Sajnálhatja, aki ezt most kihagyta, ennyi hihetetlen, lenyûgözõ felvételt a Napról nagyon ritkán látni!
Azt pedig különösen nehezményezem, hogy csillagászattal kapcsolatos ismeretterjesztõ filmekre úgy kell vadászni, ha akad is, ritkán adják le nézhetõ idõpontban (ez is egy ritka kivétel volt)!
syrius 2008 ápr. 13. - 19:55:57
(3/7)
Egyébként tényleg nagy öröm, hogy ilyen filmek mennek és de jó volna ha itt és nem Gyõzike fórumokon nyomulnának, de hát, izé, õõõõõõõõõõ... szóval sajnos a többség számára izgalmasabb Gyõzike családjának bomlása, mint a hidrogén fúziója.
syrius 2008 ápr. 13. - 19:52:31
(2/7)
Hozzá fogok csodálkozni és összehasonlítom a hasonló témájú Nat Geo-s filmmel, csak elõbb megüt a guta, mert lemaradt az elsõ x perc.
Bengakék Önirón 2008 ápr. 13. - 18:21:52
(1/7)
Na, itt vajon miért nincs tolongás? Pedig ez a valódi izgalom, nem a sok ostoba krimi: a rácsodálkozásé, a megismerésé. Ha az emberek a természet, a környezetük felfedezésében rejlõ, valamint az eszközök létrehozásába fektetett óriási szellemi teljesítménybõl legalább ezreléknyit ismernének, felfognának, szûnni nem akaró csodálkozással akarnának többet és többet megtudni a világról.