4/10
Larvitar 2015 febr. 18. - 18:48:00 4/10
(21/21)
Az 1994-es évad a legjobb pókember rajzfilm... Ez egyáltalán nem jön be... Szerintem is gagyi. 10/4.
AvatáR Gil Maerth 2013 aug. 03. - 19:32:11
(20/21)
szabadidejében jó öreg Pók barátunk nõk közül válogathat:
Liz, Mary Jane, Gwen és Betty :)
nazis raus 2012 júl. 19. - 11:00:12 Előzmény treker
(19/21)
Nekem az ilyen "véletlenekrõl" egy a mozi hõskorából származó trükk jut eszembe.
Akkortájt találta ki valaki, hogy a másodpercenként 20 v. 25 képkocka egyikének helyére becsempész egy oda nem illõ képet - pl. egy zacskónyi popcornt. És minõ véletlen, a büfében megugrott a pattogatott kukorica forgalma! :-)
treker 2012 júl. 14. - 13:50:44 Előzmény nazis raus
(18/21)
nem ez növeli a nézettségét
nazis raus 2012 júl. 11. - 16:22:36
(17/21)
Micsoda véletlen!
Amikor mozikba került a MIB 3, a Viasat6-on elkezdték ismételni a Men in Black rajzfilm változatát.
Mostanában kerül vagy került a mozikba az új pókemberes szemét, erre mit látok? Viasat6, Pókember. Rajzfilmsorozat.
Vajon fizetnek ezért a csatorna tulajdonosainak?
tubifex222 2011 aug. 30. - 13:05:58
(16/21)
Póki magyar hangja, Magyar Bálint az egyik jelenetben Venomként és Spidey-ként is beszélt, volt benne egy sor, amit felcserélt, humorosan kényelmetlen volt - Spidey gondolatait mondta gonoszan és fordítva. :D
Vrahno 2011 aug. 29. - 18:17:21
(15/21)
"Ez a '90-es évekbõl való animált szériából nagyon hiányzott, ott Spidey nagyon ócskákat szólt be."
Plusz annak a sorozatnak az írói a TV-sek erõsen összeszorított markában voltak, és az õ szabályaikat kellett követniük, pl. ezért nem lehettek a harcok túl komolyak (az ököllel való ütés gyakorlatilag tiltott volt), és bizonyos szavakat is kerülniük kellett (pl. "vér"). Viccelõdtek is, hogy még a madarakat sem zavarhatják meg, mert akkor a nyakukon lesznek a producerek.

Ehhez képest itt sokkal szabadabb kezet kaptak az írók és animátorok, és a harcjelenetek már csak ezért is látványosabbak és izgalmasabbak.

Az egyetlen, ami ténylegesen lehúzza egy picit az élményt, az a szinkron, ami talán úgy félig ha jó, bár nem ismervén az eredeti változat összes hangját, talán az is rossz, amit én jónak hallok, és fordítva.
KurtWagner 2011 aug. 29. - 17:21:35
(14/21)
"(az eredeti comicsban pl. Gwen és Mary Jane nem ismerték egymást, ha jól emlékszem), "

Rosszul emlékszel. Még barátnõk is voltak.
tubifex222 2011 aug. 29. - 15:35:15
(13/21)
Itt a többség kb. annyit ért a Pókember univerzumokhoz, mint a takarítónõ Mari néni a májbiopsziához:

1. Ez a rajzfilmsorozat fõleg tiniknek lett szánva, ilyen szempontból profin is kivitelezték, a történetvezetés nem lehet összetett emiatt. Pókember itteni beszólásai amúgy nagyon ütnek, még ha felnõttfejjel is figyeled. Ez a '90-es évekbõl való animált szériából nagyon hiányzott, ott Spidey nagyon ócskákat szólt be.

2. May nénin az Ultimate univerzumban is fiatal (45-50 körüli) nõ, eléggé nem reális húzás volt már a hatvanas években sem, hogy Pete nagynénje ilyen idõs. Több verzióban is fiatalabb. Itt is kb. 50 éves lenne, csak béna a magyar szinkronhangja, korilag nem kompatíbilisek.

3. Ezeket a történeteket már számtalanszor elmesélték, e sorozat elõtt legalább 4 vagy 5 rajzfilmszériában + egyéb mûvészi produktumokban, hovatovább a képregényben is. Nyilván változtatni kell apróságokon (az eredeti comicsban pl. Gwen és Mary Jane nem ismerték egymást, ha jól emlékszem), hogy ne legyen a hardcore fanoknak lapos a cselekményszövés. (A Spectacular Spiderman írói amúgy nagyon okosan kialakítottak egy olyan gimis miliõt, amely az eredeti vonalas comicsban nem volt ennyire jelen, olyan karaktereket eresztettek össze, akik eddig nem is ismerték egymást).

4. Két évad után a Spectacular Spiderman cancelt kapott, de idén jön az Ultimate Spiderman c. rajzfilmsorozat, amely szintén a legelejérõl kezdi a legendát... Sok értelme nincs, de van benne pénz. (Egyébként a hasonló címû képregénysorozaton alapszik majd.)
algi 2011 aug. 20. - 16:12:48
(12/21)
Azta! A fekete ruhát viseli! Rég láttam nem-béna képregényrajzfilmet.
Vrahno 2011 aug. 20. - 13:30:26 Előzmény ulqui11
(11/21)
Történetileg annyira nem mondanám gyerekesnek. Bár egyszerûek a sztorik, de a jellemábrázolások és konfliktusok mintha egy fokkal az átlag gyerekszint fölé emelkednének, és volt pár rejtett szójáték is a szövegben, amit biztos nem értetnének meg a kisebbek.

Nem csoda, lévén ez is egy Greg Weisman-féle produkció, õ meg jó az egyszerre felnõtteket és gyerekeket is szórakoztató rajzfilmek gondozásában. A Young Justice-ben is az õ keze van benne. ;) A leghíresebb munkája azonban a Gargoyles, ami a Batman: TAS-sal együtt a '90-es évek amerikai rajzfilmjeinek "prímjéhez" tartozott, úgymond.
ulqui11 2011 aug. 19. - 16:32:10
(10/21)
Hát érdekes kis sorozat,nem mondanám rossznak,de sztem kisebb korosztálynak szánták,mint rajzilag,mint történetileg...

Én még mindig azt mondom,jöjjön inkább a batman:tas többi évada szinkronosan,vagy esetleg a young justice,bár a még messze van amcsi honban is a befejezéstõl. :D
algi 2011 aug. 14. - 23:37:30
(9/21)
Ez komoly, hogy May néni egy szexi csajszi fehér hajjal?! Gáz.
Vrahno 2011 aug. 10. - 16:19:50 Előzmény Vrahno
(8/21)
Na ja... Azt hiszem, kezdem is érteni, miért volt olyan népszerû. Semmi problémát nem láttam az elsõ epizódban, legalábbis olyanokat, amik alapján szemétnek kéne titulálnom. Sõt egész kompetens és pörgõs volt.

Nem keveritek össze más Pókember rajzfilmekkel, véletlen?
Vrahno 2011 aug. 09. - 13:16:09 Előzmény Sobry
(7/21)
Tyû, miket olvasok itt. Pedig tudtommal a rajongók oda vannak ezért a sorozatért, mi több, a Batman: TAS szintén emlegetik, és elsöprõen pozitív véleményeket kapott a kritikusoktól is. Aztán mikor beszüntették, nagy sírás volt. Hátha így, hogy mutatják, lesz alkalmam személyesen is kideríteni, mennyit ért ez a nagy hûhó.

A rajzstílus engem egyáltalán nem zavar, ha egyszer ez kell a dinamikus animációhoz, Peter meg... nos, NANÁ, hogy úgy néz ki, mint egy tinédzser, lévén az is.
Sobry 2011 júl. 29. - 15:26:59
(6/21)
Nagy nagy mínuszpont a TV6-nak amiért a sokkal jobb rajzfilmek vetítésének szériáját megtöri ezzel a szeméttel... Ez a legbénább sorozat amit eddig láttam... Meg a Batman új (2010-es) animációs sorozata. Meg elég gagyi lett a vasember anime is...
illegal racer 2011 ápr. 09. - 09:49:15
(5/21)
Ez hülyeség. A rajzok bénák, Peter pedig mindössze 15 éves gyerek. Doc Ock a legbénább. A Spiderman The New Animated Series a legjobb, azt vetítsék!
AvatáR Gil Maerth 2010 dec. 31. - 08:49:19
(4/21)
Szerintem nem rossz a megvalósítás, Sõt fényévekkel több mint a mûanyag kinézetû Pókemberes anim- sorozat.
Hangulatilag is így illik jobban. Szerintem!

Ahogy látom: gyíkember lesz. De van egy menõ Vészmanó nem? (kedvenc a riválisok közt)...
Doc Ock is jó.
makaay2 2010 febr. 27. - 20:12:52 Előzmény Dr.Zeus
(3/21)
hol nézted angolul?
Dr.Zeus 2009 jan. 07. - 12:41:34 Előzmény kutatu98@velvet.hu
(2/21)
én nagy spiderman rajongó vagyok, és ezt a sorozatot is láttam de csak angolul, és bejön
gondolom te magyarul nézted meg, megkérdezhetem honnan sikerült megszerezni?