Téma: A rajongó

9/10
King Diamond 2009 szept. 02. - 20:39:02 9/10
(5/25)
Csodálkozom, hogy eme remek filmhez csak ilyen kevés hozzászólás érkezett eddig. Pedig ha Robert De Niróról van szó, akkor nagy valószínûséggel csalódni nem fog az ember. Mint most sem. Tökéletes alakítások, remek történet és zene. Mint elõttem is elmondták már, szerintem is több Oscar díja kéne már, hogy legyen ekkora alakításokkal.
9/10
memmm 2009 márc. 21. - 23:55:54 Előzmény anti8302
(4/25)
Azért írtam, hogy azóta sem bírom, mert láttam pár ,,nagyszabású, mélyebb alakítását" A rajongó óta, mégis berögzült nálam az elsõ szerepe.
Egyébként a legkevésbé sem ítélkeztem, sõt.
offtopic
anti8302 2009 márc. 10. - 00:29:19 Előzmény memmm
(3/25)
Én erre csak annyit mondanék hogy nézd meg talán több,ennél nagyszabásúbb,mélyebb alakítását is,aztán mondj róla véleményt vagy ítéld meg.Kezd mondjuk ezekkel.A szarvasvadász,Szemtõl szemben,Ronin,A rettegés foka...stb,hogy a vígjátékait ne is említsem.És szerény véleményem szerint nem kettõ,hanem legalább négy,öt szobrocska kellene hogy figyeljen otthon a vitrinjében.
Brambilla 2008 júl. 09. - 23:44:14 Előzmény memmm
(2/25)
Pedig nem rossz film ez. De Niro meg jól játszotta a becsavarodó kisembert, bár elismerem, nem ez élete legnagyobb alakítása.
De ugyanebben az évben pont ennek a karakternek az ellentétét, egy papot alakított zseniálisan a Pokoli leckében.
Ha csak ennek az egy évnek a termését veted össze, hogy milyen ellentétes karaktereket játszott el, mindjárt jobbnak tûnik ez is:)
memmm 2008 jún. 27. - 00:55:23
(1/25)
Robert De Niro annyira jó színész, hogy én ebben a filmjében láttam elõször, és azóta sem bírom a fejét.