Pünkösdi Kató 2018 aug. 23. - 08:51:29
(13/13)
Én is megnéztem az első részt, nekem nem tetszett Kellie nyomozása. A történet izgalmas volt, a gyilkosság, a megoldás, a folyamata, de Sam szaktudása nem tetszett. Nem jöttünk rá, hogy ő hogyan, honnan jött rá, hogy be kell törnie abba a házba, ahová betört. A tudálékos barátnő felesleges szál, pont ügyészhelyettes, pont este még elmegy hozzá, amikor Samhez épp betörtek. Honnan jött rá, hogy a tanára lányának nem az anyja az anyja? Többször volt, hogy Philby-vel beszélgettek és rájött vmire, amire mi nem jöttünk rá és elszaladt. A pletykarovatos hova tűnt? Sam azt mondta, hogy tudja, mi van a dobozban. Honnan tudja? Mi miért nem tudtuk meg? És a végkifejlet... Odahívja a gyilkost, miközben az erősítés vagy megérkezik vagy nem. A volt férj szálat meg hagyjuk, semmi haszna nem volt.

Lehet, én is adok még pár esélyt, de nem szívesen. Szeretem a krimit, a régi krimit, nem az üldözőset, tele informatikásat, hanem a fejben gondolkodót. De ez nem volt az, mert nem sok támpontot kaptunk.
4/10
sorozatneked.hu 2018 júl. 13. - 18:00:37 4/10
(12/13)
Sajnos a második rész sem volt jó (3/10), sőt még unalmasabb, mint az első. Megtekintem még a harmadikat, mert három a magyar igazság, de aztán szkippelni fogom ezt a sorozatot és más film után fogok nézni.
4/10
sorozatneked.hu 2018 júl. 11. - 21:48:01 4/10
(11/13)
4/10

Elsőre így az első rész csak négy pontig jutott. Nem tudom, hogy adjak e esélyt a többi résznek, vagy inkább más filmeket nézzek meg helyettük. Nem volt olyan rossz, hozta a Hallmark színvonalat, de azért vannak ennél izgalmasabb krimik. Talán még egy részt meg fogok nézni.
Bouno 2018 máj. 03. - 21:59:10
(10/13)
Hát a sorozatot szeretem belőle. De ez..... nem üti meg a mércét, elég unalmas!
5/10
Gina424 2014 szept. 24. - 20:49:37 5/10
(9/13)
Ilyen színvonaltalan filmet nem értem minek leforgatni.
Ford Mustang 2011 nov. 18. - 17:25:25
(8/13)
Egyetértek.
jeffero 2011 nov. 18. - 15:03:26
(7/13)
A Rejtélyek asszonya afféle "lightos" krimi, olyan Hallmark-módi. A népszerûbb Hallmarkos filmekhez hasonlóan ez is Larry Levinson produkció. Én egyébként nem szeretem a krimi mûfajt, de ez még elmegy nálam, és Kellie Martin miatt miatt mindenképp érdemes megnézni, valamint a 2. résztõl Nina Siemaszko miatt. Érdekesség, hogy az 1. részben Samantha barátnõjét, Cassie-t egy másik, bár Nina Siemaszko-ra hasonlító színésznõ alakítja.

Az 1. részt a Hallmark Channel az utolsó éveiben sajnos nem adta, így az M2-n láttam elõször, amikor volt az a 2 hetes maratoni vetítés 2008 novemberében. A legelsõ amit a Hallmarkon láttam, az a Rejtélyes hétvége volt, azt is azért kezdtem el nézni, mert egyik kedvenc sorozatomból, A dadus-ból szerepelt benne Charles Shaughnessy (Mr. Sheffield).

Az RTL Klub ajánlója szerint péntekenként Rejtélyek asszonya sorozat lesz ezentúl, tehát elképzelhetõ, hogy az összes részt leadják, talán a port.hu-n még az eredeti címével szereplõ "Mystery Woman: In the Shadows" c. 2007-es filmet is. Persze senki ne várjon Hallmark szinkront, a csatorna új szinkronnal adja, régen az M2-n is az RTL-es hanggal ment. Szóval elképzelhetõ, hogy régen is adták ezeket az RTL-en, csak nekem kimaradtak, mert a krimiket alapból kihagytam, és ahogy fentebb mondtam, csak a Hallmarkon figyeltem fel rá.
eugénia22 2008 ápr. 08. - 08:17:18
(6/13)
Szerintem jó film.És a többi részei is jó.És Kellie Martin is jó benne.És a sztori is jó.És nekem még a címe is tetszik.
5/10
ondok 2008 ápr. 07. - 23:13:05 5/10
(5/13)
Gyenge közepes krimi.
22nevada22 2008 ápr. 07. - 20:06:37
(4/13)
Ezen a héten hétfõtõl csütörtökig minden este 21.00-tól ez lesz, ez biztos, sõt a jövõ héten is.
Kattints az m2 ikonjára, és nézd meg iksz napra elõre a mûsort!
Imádom Kellie Martint: a Kép a tejesdobozon (vagy: Lány a tejesdobozon) az egyik kedvenc filmem - nem értem, ez miért nem szerepel az adatbázisában. Meg "Az élet megy tovább" címû sorozat sem.
Magonc 2008 ápr. 07. - 19:57:30 Előzmény angelbaby15
(3/13)
helló! hány részes? vagy epizódokból áll? köszi
g_ditke 2006 júl. 20. - 10:28:39 Előzmény angelbaby15
(2/13)
Én is nagyon szeretem ezt a filmet, de mit tegyek ha nincs hang a mai HALLMARK adón?
Kihez lehet ilyen esetben fordulni?
Az Amy-nek ítélve sorozat is 13 h-kor jön, elõre félek, hogy ott sem lesz hang!!!!!!!
angelbaby15 2006 jún. 24. - 09:47:54
(1/13)
szerintzem ez egy nagyon jó sorozat,sokat lehet tanulni,fõleg annak aki detektív akar lenni.nekem ez az egyik kedvenc filmem